Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

  Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Szpadel, łopata

( ilość produktów: 52 )

Szpadel i łopata są wszechstronnymi narzędziami ręcznymi, które znajdują zastosowanie w szerokim zakresie prac ogrodowych i budowlanych. Używa się ich do kopania, przesadzania roślin, wykopywania korzeni, a także do przemieszczania ziemi. Są również przydatne do rozdrabniania brył ziemi i rozprowadzania kompostu. Ich niezastąpiona rola w ogrodnictwie pozwala na efektywną pracę z glebą i innymi materiałami sypkimi. Wybór między szpadlem a łopatą powinien być podyktowany specyfiką wykonywanej pracy oraz osobistymi preferencjami użytkownika. Ważne, aby oba narzędzia były solidnie wykonane, z mocnymi głowicami i ergonomicznymi uchwytami, co zapewni komfort i wydajność podczas pracy w ogrodzie.

Szpadle, łopaty

Szpadle i łopaty, to niezwykle uniwersalne narzędzia, które pozwalają, by dbać nie tylko o swój ogród, ale także o otoczenie, twojego domu. Wiele zastosowań, ze względu na typ narzędzia, od przesadzania roślin, kopania dołów, prace budowlane, po odśnieżanie. Ta wszechstronność, sprawia, że są one niezbędne w arsenale każdego ogrodnika.

 

Łopatka do przesadzania roślinŁopatka Fiskars

 

Łopatki idealne do przesadzania roślin

Dbanie o dobrostan roślin doniczkowych jest niezwykle ważne, dlatego warto zaopatrzyć się w narzędzia, które ułatwią dbanie o rośliny doniczkowe. Dlatego tak ważne jest przesadzanie roślin, które wspomogą łopatki. Ergonomiczny design łopatek do przesadzania roślin bardzo ułatwia ich użytkowanie, są one niezastąpione kiedy przychodzi czas by przesadzić rośliny. Rośliny zazwyczaj należy przesadzić, gdy ich korzenie zaczynają oplatać glebę w doniczce lub gdy roślina spowalnia tempo wzrostu.
Przesadzanie można przeprowadzić wiosną lub latem, kiedy rośliny są w aktywnym wzroście, aby umożliwić im szybkie ukorzenienie się w nowym środowisku. Niezwykle przydatna w tym przedsięwzięciu, może okazać się mata do sadzenia roślin, która nie tylko pozwoli na zachowanie większej kontroli nad samym sadzeniem, ale także pozwoli na utrzymanie większego porządku oraz ułatwi sprzątanie. Sama maty, są łatwe w przechowywaniu, dzięki czemu można po nie sięgnąć za każdym razem gdy, rośliny potrzebują zmiany swojej doniczki.

Żadna sytuacja Cię nie zaskoczy

Kolejnymi narzędziami, które mogą się okazać przydatne w zupełnie innych okolicznościach, są saperki. To niezwykle wielofunkcyjne narzędzia, które mogą być niezastąpione w różnych sytuacjach, zwłaszcza podczas podróży. Saperek można użyć przy:

 • przygotowaniu miejsca pod ognisko;
 • wykopaniu dołków pod śledzie od namiotu;
 • odkopania zaśnieżonego samochodu z zaspy;
 • w sytuacjach awaryjnych, przydatna do rozbijania lodu.

Saperki są bardzo różne, mogą być one bowiem składane, lub mieć stały trzonek. Bez względu na ich typ, transport saperki jest niezwykle prosty ze względu na ich małe rozmiary, jednakże modele składane ze względu na swoją funkcjonalność są niezwykle proste w przewozie. Te niezwykle wszechstronne narzędzia są niezastąpione podczas podróży, zwłaszcza dla osób, które często podróżują w nieznane i potrzebują narzędzia, które może sprostać różnym sytuacjom survivalowym, z życia codziennego bądź awaryjnym.

Dbaj o swój podjazd zimą

Gdy zbliża się zima, należy zaopatrzyć się w szufle do odśnieżania, które są niezwykle przydatne, zwłaszcza w czasie obfitych opadów śniegu. Przydatna jest niezwykle do:

 • usuwania śniegu z podjazdów i chodników: ich szeroka, płaska końcówka umożliwia efektywne zbieranie i przesuwanie śniegu, co pozwala na szybkie oczyszczenie powierzchni.
 • utrzymania porządku w ogrodzie: szufla do odśnieżania może być również używana do usuwania śniegu z mebli ogrodowych, tarasów czy zadaszeń. Dzięki temu można utrzymać porządek w ogrodzie nawet podczas intensywnych opadów śniegu.

Ponadto do utrzymania porządku w ogrodzie przydają się też odśnieżarki, które pozwalają na szybsze oczyszczenie większych przestrzeni, ponieważ są one automatyczne, wymagają mniej wysiłku, idealne dla osób, które preferują zautomatyzowanie odśnieżania.

 

Szpadel używany do kopania ziemiSzpadel Fiskars

 

Kop i piel jednocześnie

Gdy natomiast nadchodzi czas przygotowań ogrodów na sezon ogrodniczy, bądź gdy przychodzi do regularnego dbania o grządki, to właśnie motyczki, bądź motyki świetnie się do tego nadają. Ich główne zadanie to przygotowanie gruntu do sadzenia roślin poprzez efektywne oddzieranie zbitych grudek ziemi i zapewnienie odpowiedniego napowietrzenia korzeniom. Motyczka może być również używana do regularnych prac pielęgnacyjnych w ogrodzie, takich jak przekopywanie gleby, usuwanie chwastów czy rozluźnianie powierzchni gleby wokół roślin. A dzięki swojej modułowości, mogą być one z powodzeniem używane jako ręczne urządzenia, jak i narzędzia z trzonkiem, przykładem urządzeń modułowych, jest seria produktów Combisystem od firmy Gardena.

pixel