Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Szablony glazurnicze

( ilość produktów: 5 )

Szablony glazurnicze to pomocne narzędzia przy układaniu glazury. Pozwalają one na wyznaczenie miejsca wiercenia otworów w płytkach. Szukając odpowiedniego szablonu należy zwrócić uwagę na materiały z jakich został wykonany. Pozwoli to na dłuższe jego użytkowanie. Szablony z tworzywa są charakteryzują się mniejszą żywotnością niż szablony wytworzone z metalu. Sprawdź ofertę na Domitech.pl i wybierz szablon spełniający Twoje oczekiwania!

Jak działa szablon glazurniczy?

Szablon glazurniczy to proste narzędzie zbudowane z kilku (zazwyczaj z czterech elementów). Jeden element to element o trójkątnym kształcie pozwalający na przyłożenie go do krawędzi płytki. Kolejnymi elementami są z reguły dwa ramiona, na końcu których znajduje się element o kwadratowym kształcie z wyciętym otworem. Dzięki tym czterem prostym elementom można z dużą dokładnością określić w jakim miejscu należy wyciąć otwór w płytce.

Jak używać szablonu do płytek?

Używanie narzędzia jakim jest szablon glazurniczy po raz pierwszy może być kłopotliwe z racji ruchomych elementów, jednak każde kolejne jego użycie jest zdecydowanie łatwiejsze. Szablonu używa się wszędzie tam, gdzie występują miejsca występowania instalacji wodno-kanalizacyjnej. Wszędzie tam, gdzie wystają śrubunki do białego montażu szablon do płytek z pewnością będzie pomocnym narzędziem. Element o trójkątnym kształcie przykłada się do krawędzi płytki. Następnie za pośrednictwem dwóch ramion kieruje się ostatni z elementów w miejsce, w którym znajduje się śrubunek lub rura. Na samym końcu kontruje się ramiona, tak aby przymiar nie uległ zmianie podczas przenoszenia go na płytkę, która docelowo trafi na miejsce.

Szablon glazurniczy - zalety

Niewątpliwą zaletą jest niewielka waga, intuicyjna obsługa oraz szybkość wyznaczania otworów do nawiercenia. Zaledwie w kilku ruchach można precyzyjnie ustalić, w którym miejscu przypadnie rura lub śrubunek. Do używania szablonu glazurniczego wymagany jest jedynie pisak, ołówek lub coś, co pozostawi ślad na płytce, w celu zaznaczenia miejsca do wycięcia.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie szablonu glazurniczego?

Przy wyborze szablonu glazurniczego należy zwrócić uwagę na elementy z jakich jest wykonany. Elementy z tworzywa charakteryzują się mniejszą wytrzymałością niż ich metalowe odpowiedniki. Ponadto śruby kontrujące powinny być również wykonane z materiałów metalowych, aby w procesie kontrowania nie doszło do przypadkowego przekręcenia gwintu. Ostatnim elementem na jaki warto zwrócić uwagę jest wielkość śrub kontrujących. Osoby o dużych dłoniach powinny zwrócić uwagę na ich wielkość. Małe śruby kontrujące mogą skutecznie zniechęcać do używania tego rodzaju narzędzia.

Szablon glazurniczy w sklepie Domitech

Sprawdź ofertę na Domitech.pl i wybierz szablon glazurniczy, który spełnia Twoje oczekiwania. Kupując w Domitech masz pewność, że dostarczony sprzęt jest oryginalny i pochodzi z oficjalnych źródeł dystrybucji. Dzięki temu masz pewność, że sprzęt objęty jest pełną, deklarowaną gwarancją producencką, a Ty możesz liczyć na profesjonalne doradztwo oraz wsparcie pozakupowe. Ponadto kupując w Domitech możliwy jest dogodny wybór rodzaju płatności. Sprawdź i wybierz sprzęt z naszej oferty!

pixel