Darmowa dostawa od 99,00 zł

Przecinarka spalinowa do betonu

( ilość produktów: 12 )

Przecinarka spalinowa do betonu – grupa tych urządzeń jest przeznaczona do cięcia twardych surowców, do których zaliczyć można kostkę brukową, kamień czy też beton. Szerokie zastosowanie praktyczne maszyny te mają przy budowaniu elementów architektonicznych, kładzeniu kostki brukowej czy przy pracach związanych z budową dróg. Pochodzące z oferty Domitech Sklep i Serwis przecinarki do betonu zasilane są spalinowo (mogą występować również wersje zasilane elektrycznie). Różnica między nimi zauważalna jest w takich parametrach, jak moc, maksymalna głębokość cięcia i prędkość.

 

Pochodzące z Domitech Sklep i Serwis przecinarki do betonu są przykładami nowoczesnych narzędzi, które wykazują coraz mniejszy współczynnik hałasu, a dodatkowo również powstające przy pracy drgania są zdecydowanie mniejsze. W przypadku przecinarek do betonu pochodzących z oferty produktowej Domitech Sklep i Serwis można zamontować specjalny wózek lub też zaopatrzyć się w akcesoria umożliwiające wykonywanie cięcia na mokro.

Bardzo ważną kwestią przy praktycznym wykorzystaniu przecinarek do betonu jest bezpieczeństwo użytkownika. Z tego względu każdy powinien pamiętać o zachowaniu jak najwyższego poziomu ostrożności. Formą ochronną są okulary, rękawice i słuchawki, których stosowanie w dużym stopniu zwiększa poziom bezpieczeństwa. Zakup przecinarki do betonu z oferty Domitech Sklep i Serwis wymaga zwrócenia uwagi na kluczowe parametry: moc, średnicę zewnętrzną i wewnętrzną tarczy oraz maksymalną głębokość cięcia. 

pixel