Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Przecinarka spalinowa do betonu

( ilość produktów: 13 )

Przecinarka spalinowa do betonu – grupa tych urządzeń jest przeznaczona do cięcia twardych surowców, do których zaliczyć można kostkę brukową, kamień czy też beton. Szerokie zastosowanie praktyczne maszyny te mają przy budowaniu elementów architektonicznych, kładzeniu kostki brukowej czy przy pracach związanych z budową dróg. Pochodzące z oferty Domitech Sklep i Serwis przecinarki do betonu zasilane są spalinowo (mogą występować również wersje zasilane elektrycznie). Różnica między nimi zauważalna jest w takich parametrach, jak moc, maksymalna głębokość cięcia i prędkość.

 

Pochodzące z Domitech Sklep i Serwis przecinarki do betonu są przykładami nowoczesnych narzędzi, które wykazują coraz mniejszy współczynnik hałasu, a dodatkowo również powstające przy pracy drgania są zdecydowanie mniejsze. W przypadku przecinarek do betonu pochodzących z oferty produktowej Domitech Sklep i Serwis można zamontować specjalny wózek lub też zaopatrzyć się w akcesoria umożliwiające wykonywanie cięcia na mokro.

Bardzo ważną kwestią przy praktycznym wykorzystaniu przecinarek do betonu jest bezpieczeństwo użytkownika. Z tego względu każdy powinien pamiętać o zachowaniu jak najwyższego poziomu ostrożności. Formą ochronną są okulary, rękawice i słuchawki, których stosowanie w dużym stopniu zwiększa poziom bezpieczeństwa. Zakup przecinarki do betonu z oferty Domitech Sklep i Serwis wymaga zwrócenia uwagi na kluczowe parametry: moc, średnicę zewnętrzną i wewnętrzną tarczy oraz maksymalną głębokość cięcia. 

pixel