Darmowa dostawa od 399,00 zł

Odkurzacz Festool

( ilość produktów: 68 )

Odkurzacz Festool to jedne z najczęściej wybieranych produktów tego producenta, nie tylko jako akcesorium do innych elektronarzędzi tego producenta. Odkurzacz Festool jest szczególnie polecany i praktyczny tak samo do wszelkich prac porządkowych jak i współpracy z elektronarzędziami. Odkurzacze Festool ze względu na swoje przeznaczenie i możliwe zastosowania - dostępne są w formie narzędzi stacjonarnych oraz mobilnych akumulatorowych.

odkurzacz festool

Odkurzacz Festool to narzędzie, które zapewnia dużą wydajność, dokładność oraz podnoszące poprzeczkę na produktach oferowanych przez konkurencyjne marki.

Zasada działania odkurzaczy Festool

Odkurzacz Festool to wydajne narzędzie elektryczne, które pomagają utrzymać porządek w miejscu pracy z elektronarzędziami. Odkurzacze Festool tworzone są zmyślą o największej trwałości, odporności oraz wydajności, które w połączeniu z odpowiednią filtracją - zapewniają najlepsze efekty.

Odkurzacz Festool, a zasilanie sieciowe i akumulatorowe

Jak wiele narzędzi i urządzeń elektrycznych - odkurzacz Festool to narzędzie występujące w obu formach zasilania elektrycznego - przewodowym zasilaniu elektrycznym z gniazdka w ścianie, z napięciem 230V oraz na bezprzewodowym zasilaniu akumulatorowym z napięciem 18V (standardowe akumulatory od elektronarzędzi Festool), umożliwiającym pracę w miejscu bez dostępu do gniazdka sieciowego.

Przewodowy odkurzacz Festool

Najbardziej wydajne odkurzacze Festool zasilane sieciowo to narzędzia dla najbardziej wymagających stanowisk roboczych.

Odkurzacze sieciowe korzystają z wydajnych silników elektrycznych za których zasilanie odpowiada prąd elektryczny, pracujący z napięciem 230V.

Zasilanie sieciowe odkurzaczy Festool zapewnia dużą moc oraz zdolność do ciągłej pracy bez zbędnych przerw.

odkurzacz festool sieciowy
odkuracz festool bezprzewodowy

Akumulatorowy odkurzacz Festool

Wśród mobilnych rozwiązań znajdziemy bezprzewodowo odkurzacze Festool pracujące na zasilaniu akumulatorowym z napięciem 18V.

Akumulatorowe odkurzacze Festool to narzędzia niezwykle przydatne do pracy w miejscu pozbawionym dostępu do gniazdka sieciowego lub w miejscu gdzie instalacja może być wadliwa.

Niezależność zasilania elektronarzędzi to zdolność do pracy mobilnej oraz bezpieczeństwo.

Dla kogo odkurzacz Festool?

Odkurzacze Festool to narzędzia nie tylko z wyższej półki cenowej, ale i oferujące najlepszą wydajność. Cena wynika przede wszystkim z jakości wykonania, dokładności oraz funkcji jakie oferuje dane urządzenie. W przypadku odkurzaczy Festool - jednej z najbardziej popularnych kategorii producenta, wybieranej przez najbardziej wymagających specjalistów - do czynienia mamy z narzędziami często bardzo uniwersalnymi, zdolnymi do pracy w różnych dziedzinach przemysłu czy produkcji.

Odkurzacze Festool - akcesoria

Wśród niezbędnych akcesoriów wymienić trzeba trzy kluczowe elementy, które są niezbędne do pracy narzędzia - worki zbiorcze, końcówki ssące z adapterami do urządzeń oraz filtr. Odpowiedni worek zapewni najlepszą szczelność i wytrzymałość przed rozerwaniem, rury przyłączeniowe z adapterami pozwolą na połączenie narzędzia z innymi urządzeniami - elektronarzędziami, a odpowiedni filtr zapewni najlepszą pracę odkurzacza, zmniejszając ryzyko awarii i poprawiając ogólną wydajność przy trudniejszych warunkach pracy.

Akcesoria dodatkowe odkurzaczy Festool

Wśród istotnych i bardzo przydatnych akcesoriów do odkurzacza Festool znajdziemy akcesoria takie jak:

  • wymienne końcówki robocze
  • Centrum robocze Festool WCR
  • Pilot Bluetooth do odkurzacza
  • Separator do odkurzacza Festool
  • Tuleja redukcyjna
  • Uchwyt narzędziowy do żyrafy Planex

Gwarancja odkurzacz Festool

Domitech to sklep i oficjalny dystrybutor narzędzi, akcesoriów i elektronarzędzi marki Festool - oferujący wyłącznie oryginalne produkty, które podlegają pełnej ochronie po zakupowej.

Kupując odkurzacz Festool w naszym sklepie - masz pewność że przysługuje Ci pełna gwarancja, zapewniająca ochronę w przypadku wady wykrytej po zakupie produktu.

Serwis odkurzacz Festool

Domitech prócz oferowania najwyższej jakości produkty marki Festool - to także profesjonalny serwis narzędzi i elektronarzędzi.

Jeżeli posiadany odkurzacz Festool stacił na wydajności lub uległ awarii - skontaktuj się z naszym serwisem, a szybko wycenimy koszta naprawy, lub w razie potrzeby - sprowadzimy oryginalne części zamienne.

Odkurzacz Festool na Domitech

W ofercie naszego sklepu internetowego oraz sklepu stacjonarnego - oferujemy szeroki wybór najbardziej wydajnych i uniwersalnych odkurzaczy marki Festool, z którego odnaleźć można narzędzie, które w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Kupując odkurzacz Festool z naszej oferty - masz pewność, że otrzymasz bezpiecznie spakowany, oryginalny i pełnowartościowy sprzęt, za który zapłacić możesz w wybranej przez siebie metodzie płatności, w tym płatności internetowe, ratalne, leasing czy płatność przy odbiorze.

pixel