Darmowa dostawa od 399,00 zł

Gwoździarka Makita

( ilość produktów: 23 )

Gwoździarki Makita to wysokiej jakości elektronarzędzia, które służą do wbijania gwoździ w celu połączenia ze sobą dwóch lub większej ilości materiałów. Dostępne narzędzia mogą być zasilane akumulatorowo lub  sprężonym powietrzem, dzięki czemu użytkownik może wybrać urządzenie pasujące do swoich potrzeb. Gwoździarka Makita sprawdzi się podczas prac związanych ze, stolarstwem oraz pracami ogólnobudowlanymi.

gwoździarka makita

Wydajna gwoździarka Makita to narzędzie do różnorodnych prac, które umożliwia tworzenie szybkich połączeń gwoździami i sztyftami elementów drewnianych. Gwoździarka Makita to elektronarzędzie ręczne na zasilaniu bezprzewodowym-akumulatorowym lub działające na sprężone powietrze pod ciśnieniem.

Zwiększ wydajność swojej pracy z gwoździarkami Makita

Gwoździarki Makita wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zatem wybierając elektronarzędzia tego producenta mamy pewność, że dostaniemy sprzęt, który poradzi sobie podczas trudnych zadań. Szeroka gama wyboru modeli pozwoli nam wybrać narzędzie, które świetnie się spisze podczas naprawiania euro palet, mocowania boazerii oraz tworzenia konstrukcji szkieletowych.

Dla kogo gwoździarka Makita?

Gwoździarki Makita to narzędzia specyficzne, charakteryzujące się dużą sprawnością i znacznie poprawiające komfort oraz wydajność pracy. Gwoździarki Makita są szczególnie polecane specjalistom takich branż jak stolarz, dekarz - dzięki którym znacznie skrócą czas potrzebny na tworzenie łączeń elementów drewnianych.

Gwoździarki akumulatorowe Makita - Niezawodne w każdej sytuacji

Marka Makita stawia również na elektronarzędzia akumulatorowe, które pozwolą na wbijanie gwoździ w szybki i niezwykle precyzyjny sposób. Najczęściej zasilane 18 V akumulatorem pozwalają na wbicie około tysiąca sztuk gwoździ na jednym naładowaniu baterii.  Gwoździarki Makita akumulatorowe dzięki braku konieczności korzystania z przewodu zasilającego, który jest konieczny w przypadku narzędzi pneumatycznych, stały się mobilnymi narzędziami, które doskonale odnajdą się podczas prac na wysokości i w miejscach bez dostępu do zasilania sieciowego.

Jakie akumulatory pasują do gwoździarki Makita?

Makita głównie zasila swoje urządzenia 18 V akumulatorami. Pojemność baterii zależy już od naszych preferencji, jednak warto pamiętać, że wraz z jej wzrostem, zwiększa się również waga gwoździarki Makita. W przypadku hybrydowych wersji elektronarzędzia, często są zasilane słabszym - 7,2 V ogniwem, które wykorzystywane jest do wytworzenia iskry, mieszania gazu oraz pobierania i wydmuchiwania powietrza. W ich przypadku to właśnie eksplozja gazu jest odpowiedzialna za energię potrzebną do wystrzelenia gwoździa.

Polecane gwoździarki Makita

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli gwoździarek Makita, które sprawdzą się podczas osadzania gwoździ. Każdy z modeli posiada unikatowe cechy, które pozwolą określić w jakich zadaniach sobie poradzą. Użytkownik może również zadecydować jaki sposób zasilania będzie dla niego odpowiedni.

Dobór odpowiednich gwoździ jest sprawą niezwykle istotną w przypadku tych narzędzi. Nie wszystkie gwoździarki makita mogą wykorzystywać te same gwoździe na taśmie. Istotne przed zakupem jest sprawdzenie wymagań dotyczących wkładów przy danym narzędziu, lub skontaktowanie się z naszym specjalistom, który doradzi odpowiednie narzędzie oraz niezbędne gwoździe do pracy/danego zadania.

Gwoździarka Makita

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór narzędzi, osprzętu i elektronarzędzi marki Makita, w tym gwoździarki Makita - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta. Wybierając gwoździarka Makita z oferty naszego sklepu - masz swobodę wyboru odpowiedniej metody płatności i formy dostawy, w tym możliwości zakupu na raty, leasing czy płatności przy odbiorze.

pixel