Darmowa dostawa od 99,00 zł

Wyrzynarka Makita

( ilość produktów: 34 )

Wyrzynarka Makita to elektronarzędzie o posuwisto-zwrotnym ruchu brzeszczotu, służące do cięcia drewna, miękkich metali oraz tworzyw sztucznych. Wyrzynarka Makita sprawdzi się doskonale podczas cięcia po prostej oraz nieregularnej linii, co pozwoli na wycięcie kwadratu, okręgu, łuku oraz wielu innych skomplikowanych kształtów. Sprawdzi się również podczas wycinania kształtów w środku materiału, bez konieczności zaczynania od jego brzegu.

Makita wyrzynarka - jakie parametry są kluczowe

Przystępując do zakupu narzędzia jakimi jest wyrzynarka Makita powinieneś zwrócić uwagę na kilka kluczowych parametrów tego elektronarzędzia, które pomogą Ci wybrać i zdecydować o odpowiednim sprzęcie do zakresu Twoich prac.

Moc - parametr ten poprawia wydajność elektronarzędzia. Większa moc pozwala na dłuższą pracę urządzenia bez przerwy oraz sprawia, że elektronarzędzie nie przegrzewa się podczas jej wykonywania.

Prędkość i regulacja skoków - to parametry, które decydują z jaką prędkością może ciąć wyrzynarka Makita. Do miękkich materiałów wystarczą parametry w okolicach 2500 skoków na minutę. Twarde materiały powinny być cięte z prędkością powyżej tej wartości. Warto zadbać, żeby wyrzynarka miała regulację tej prędkości.

Maksymalna głębokość cięcia - to parametr, który określa na jaką maksymalną głębokość może ciąć elektronarzędzie. Im większy parametr, tym grubszy element będzie wstanie przeciąć wyrzynarka Makita.

Zasilanie - wybór tego parametry może się okazać dość kluczowy, jednak zależny będzie tylko i wyłącznie od naszych wymagań i warunków pracy. Jeżeli potrzebne nam będzie mobilne elektronarzędzie, które może pracować bez konieczności stałego zasilania, dobrym wyborem będzie wersja akumulatorowa. W przypadku pracy stacjonarnej, w zupełności wystarczy wersja zasilana przewodem elektrycznym.

Typ uchwytu - to cecha, która poprawi komfort naszej pracy. Możemy skorzystać z dwóch typów uchwytów: grzybkowy (od góry), oraz standardowy - żelazkowy.

Funkcja podcinania - parametr pozwalający na szybsze i bardziej agresywne cięcie. Dzieje się tak, ponieważ brzeszczot wyrzynarki Makita oprócz ruchów w poziomie, wykonuje dodatkowe ruchy eliptyczne.

     

Do czego przyda się wyrzynarka Makita

Wyrzynarka Makita to elektronarzędzie, które znajdzie swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie jest konieczność cięcia różnych materiałów. Doskonale sprawdzi się podczas przecinania oraz wycinania w drewnie, tworzywie sztucznym oraz miękkich metalach.

Wyrzynarka Makita przyda się podczas zastosowania profesjonalnego oraz amatorskiego. Najczęściej wykorzystywana podczas docinania różnych elementów drewnianych, jak panele podłogowe , gdzie często potrzeba wyciąć fragment materiału. Jest także świetnym uzupełnieniem dla zagłębiarek, co w połączeniu pozwala na wycięcie precyzyjnych otworów pod AGD kuchenne w kuchennych blatach. Wyrzynarka Makita świetnie sprawdzi się w przydomowym warsztacie, podczas majsterkowania oraz tworzenia konstrukcji. Elektronarzędzie pozwoli również na cięcie pod kątem, co może być przydatne podczas różnego rodzaju połączeń.  

  Wyrzynarka Makita
     
akumulatorowa wyrzynarka Makita  

Która wyrzynarka Makita 18V jest najpopularniejsza

Wyrzynarka Makita 18V to elektronarzędzie, które jest zasilane akumulatorem, co przekłada się na brak ograniczającego oraz plątającego się przewodu. Urządzenie, które nie musi być podpięte na stałe do prądu jest również bardziej mobilne, co pozwala na wykorzystanie jego mocy w miejscach, gdzie jesteśmy ograniczeni dostępem lub całkowicie od niego odcięci. Wyrzynarka akumulatorowa Makita posiada wystarczającą moc, żeby poradzić sobie z cięciem twardych materiałów. Najpopularniejszymi modelami bezprzewodowymi marki Makita są: DJV181Z, DJV182Z, DJV142Z, JV143DZ oraz JV101DZ.
     

Wyrzynarka Makita - Domitech pomaga wybrać

Domitech jako autoryzowany dystrybutor elektronarzędzi Makita posiada w swojej ofercie akumulatorowe wyrzynarki Makita oraz wersje zasilane sieciowo, które zapewnią wysoką wydajność podczas pracy z różnymi materiałami.Kupując w sklepie Domitech.pl, masz pewność, że wszystkie elektronarzędzia objęte są pełną gwarancją jaką oferuje producent. Nasi konsultanci pomogą Ci z wyborem i odpowiedzą na pytanie, która wyrzynarka Makita będzie dla Ciebie odpowiednia oraz spełni Twoje oczekiwania.

  Wyrzynarki Makita

 

pixel