Darmowa dostawa od 399,00 zł

Narzędzie wielofunkcyjne Makita

( ilość produktów: 16 )

Narzędzie wielofunkcyjne Makita jak sama nazwa mówi, spełnia wiele funkcji. Dzięki dużej ilości wymiennych brzeszczotów i końcówek roboczych z powodzeniem może zastąpić szlifierkę, pilarkę, piłę czy skrobak. Multitoole Makita posiadają funkcję anty-restart, która zabezpiecza przed niechcianym, przypadkowym włączeniem. Dzielimy je na zasilane akumulatorowo lub sieciowo. Do każdego narzędzia wielofunkcyjnego Makita zasilanego akumulatorami pasuje bateria 18V z serii LXT oraz 40V z serii XGT. 

Multitool Makita - zastosowanie

Multinarzędzie Makita z powodzeniem znajdzie zastosowanie na wielu płaszczyznach - w stolarstwie, mechanice, budowlance. Dzięki różnorodności wyposażenia, wystarczy chwila i ze szlifowania możemy przejść do wycinania otworu w drewnie lub glazurze. Mimo wielu spełnianych funkcji narzędzie jest bardzo poręczne i można je wszędzie ze sobą zabrać. Odpowiednio dobrany osprzęt zapewnia nam idealne dopasowanie tego wielofunkcyjnego narzędzia do naszych potrzeb w zależności od tego czy chcemy pracować w drewnie, plastiku, metalu, czy ceramice. 

Narzędzie wielofunkcyjne Makita- jak wybrać?

Podczas wyboru należy zwrócić uwagę na silnik, który dane urządzenie posiada. Zamiast klasycznego, który jest wykonany ze szczotek węglowych, rekomendujemy wybór silnika indukcyjnego - bezszczotkowego. Zapewnia on optymalne zużycie baterii oraz zwiększa niezawodność urządzenia, dzieje się to za sprawą zwiększonej technicznej odporności na pył i wilgoć. Kolejnym ważnym - jak nie najważniejszym kryterium, na które powinnyśmy zwrócić uwagę jest moc wyjściowa oraz prędkość oscylacyjna multitoola marki Makita. Nie bez znaczenia jest także waga urządzenia, gdy będzie za ciężkie nie będziemy w stanie nim długo pracować. 

Multitool Makita dostępne na Domitech.pl

Domitech.pl posiada w swojej ofercie narzędzia wielofunkcyjne marki Makita zasilane akumulatorowo oraz sieciowo. Wybór odpowiedniego osprzętu - brzeszczotów i końcówek roboczych gwarantuje pełną satysfakcję użytkowania.  

pixel