Darmowa dostawa od 399,00 zł

Worx

( ilość produktów: 32 )

Worx to marka zaliczana do międzynarodowego koncernu Positec. Producent jest bezpośrednio związany nie tylko z grupą różnorodnych elektronarzędzi, ale także z linią urządzeń ogrodowych. Worx stawia na innowacyjność, a także wysoką jakość oferowanych produktów. Niemiecka firma poszczycić się może wieloma patentami oraz szeregiem udoskonaleń technologicznych, które w zdecydowany sposób przewyższają konkurencyjne urządzenia innych producentów należące do tej samej grupy produktów.

 

Marka Worx

Worx to amerykańska marka producenta narzędzi elektrycznych i akumulatorowych do użytku domowego i ogrodowego. Firma powstała w 2004 roku w Stanach Zjednoczonych, a obecnie ma swoje oddziały na całym świecie, w tym w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Firma Worx specjalizuje się w produkowaniu elektronarzędzi, a także narzędzi służących do wielu prac ogrodowych. Wykorzystywanie różnych rodzajów zasilania – akumulatorowego lub elektrycznego – jest przykładem dostosowania się do zróżnicowanych potrzeb odbiorców Worx.

Narzędzia Worx

Worx oferuje szeroką gamę produktów, w tym narzędzia ogrodnicze, takie jak kosiarki, podkaszarki, pilarki łańcuchowe, czy narzędzia do domu i warsztatu - wiertarki, szlifierki, odkurzacze i wiele innych. Wszystkie narzędzia Worx są zaprojektowane z myślą o łatwości obsługi, wydajności i trwałości, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Worx jest znany z innowacyjnych rozwiązań, takich jak narzędzia zasilane akumulatorowo, które są lekkie, ciche i przyjazne dla środowiska. Firma inwestuje również w technologie zwiększające wydajność i oszczędność czasu, takie jak automatyka i inteligentne funkcje sterowania.

Worx na Domitech.pl

Oferta Worx dostępna w Domitech Sklep i Serwis to przede wszystkim narzędzia zasilane elektrycznie lub z wykorzystujące akumulator, narzędzia ogrodowe, a także roboty koszące noszące nazwę „Landroidów”. Szeroka oferta produktowa dostępna w Domitech Sklep i Serwis jest najlepszym dowodem na wysoką świadomością technologiczną producenta oraz posiadanie potrzeby ciągłego jej poszerzenia o rozwiązania ułatwiające wykonywanie pracy.

Autoryzowany Sklep Worx Domitech posiada w swojej ofercie różnorodne produkty, których jakość wykonania, skuteczność działania oraz możliwości techniczne zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających klientów. Z tego powodu w ofercie znaleźć można: samojezdne roboty koszące - Landroid, wykorzystujące w swoim działaniu sztuczną inteligencję i pracujące w terenie o skomplikowanym ukształtowaniu, podkaszarki, nożyce do żywopłotu, dmuchawy do liści, piły łańcuchowe oraz kosiarki do trawy.

pixel