Darmowa dostawa od 399,00 zł

Zestaw kluczy Rothenberger

( ilość produktów: 5 )

Zestawy kluczy Rothenberger to wyspecjalizowane komplety narzędzi, które sprawdzą się zwłaszcza w profesjonalnym użytku w branży hydraulicznej czy w budownictwie. Zawierają wysokiej jakości klucze przeznaczone zarówno do obsługi złączy śrubowych, jak i innych typów połączeń rurowych. Przydadzą się także w trakcie domowych napraw wymagających pracy z elementami różnego rodzaju instalacji.

Zestawy kluczy Rothenberger - co to?

Produkowane przez firmę Rothenberger komplety kluczy to pakiety profesjonalnych akcesoriów, które świetnie sprawdzą się w pracy przy instalacjach hydraulicznych czy klimatyzacyjnych. Zestawy kluczy Rothenberger oferują znacznie więcej, niż tylko standardowe narzędzia służące do odkręcania i dokręcania śrub czy nakrętek - możesz wśród nich znaleźć również specjalistyczne klucze do rur. Są one przydatne zarówno podczas niezbędnych napraw w mieszkaniu, jak i zaawansowanych prac budowlanych.


Komplety kluczy Rothenberger - dla kogo?

Klucze Rothenberger w zestawach to rozwiązanie zarówno dla osób, które amatorsko podejmują się prac naprawczych w obrębie domu, jak i profesjonalnych pracowników w branżach związanych z hydrauliką, instalacjami klimatyzacyjnymi czy pompami ciepła.

Zestawy z podstawowymi typami kluczy nasadowych sprawdzą się także w różnego rodzaju warsztatach lub w hobbystycznym majsterkowaniu.


Rodzaje zestawów kluczy Rothenberger

Komplety kluczy Rothenberger obejmują zarówno powszechnie używane rodzaje tych narzędzi o uniwersalnym zastosowaniu, jak i wysoce wyspecjalizowane zestawy kluczy dynamometrycznych, służące do precyzyjnego dokręcania elementów, np. w instalacjach chłodniczych. Dużą część oferty producenta stanowią pakiety narzędzi do rur, wyposażone w żabki i klucze nastawne w kilku rozmiarach.

W zależności od tego, czy potrzebujesz kluczy do prostych prac ze standardowymi elementami złącznymi, czy narzędzi przystosowanych do obsługi różnego rodzaju instalacji, możesz wybrać między innymi:

Zestawy kluczy nasadowych Rothenberger
Cechują się dużą uniwersalnością i będą dobrym uzupełnieniem podstawowego wyposażenia każdego warsztatu. Pozwolą na obsługę popularnych połączeń śrubowych, a dzięki dodatkowym akcesoriom w postaci przedłużek i przegubów umożliwią manewrowanie w miejscach o utrudnionym dostępie.

Zestawy kluczy grzechotkowych otwartych / zawiasowych Rothenberger
Są przeznaczone do prac na problematycznie umiejscowionych połączeniach śrubowych. Płasko-oczkowa konstrukcja z mechanizmem grzechotkowym przekłada się na wszechstronność narzędzi, a przegub ze sprężyną pozwala łatwiej operować na specyficznie zlokalizowanych elementach złącznych (znajdujących się np. na rurach czy prętach).

Zestawy kluczy dynamometrycznych Rothenberger
Pozwalają na precyzyjne dokręcanie wrażliwych elementów wymagających użycia ściśle określonej siły. Klucze wchodzące w skład takich zestawów mają możliwość regulacji momentu obrotowego i będą idealnym rozwiązaniem dla techników i inżynierów obsługujących różnego rodzaju instalacje.

Zestawy kluczy Rothenberger do rur
W skład kompletów do rur wchodzą przede wszystkim tzw. „żabki” oraz klucze szwedzkie (nastawne) z regulowanym rozwarciem szczęk. Dzięki ząbkowanej powierzchni części chwytnej świetnie spisują się przy obsłudze elementów walcowych, pozwalając na skuteczne odkręcanie i przykręcanie rur o różnej średnicy.

Zestaw kluczy dynamometrycznych, model Rothenberger Torque 17-29mm


Klucze Rothenberger w zestawach - dlaczego warto?

Firma Rothenberger jest liderem na rynku narzędzi do rur i słynie z wysokiej jakości produktów. Klucze wchodzące w skład zestawów są wykonane z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej, co przekłada się na wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne i długą żywotność narzędzi. Zestawy kluczy Rothenberger nadają się do długotrwałego użytkowania w trudnych warunkach. Dzięki optymalnemu zakresowi rozmiarów, komplety kluczy oferują pełne zaplecze narzędziowe do pracy z rożnego rodzaju instalacjami grzewczymi, gazowymi czy sanitarnymi.


Zestawy kluczy Rothenberger w Domitech

W sklepie Domitech znajdziesz zróżnicowaną ofertę zestawów kluczy Rothenberger. Zamawiając narzędzia na naszej stronie masz pewność, że trafią do Ciebie oryginalne produkty wysokiej jakości. Kupując na naszej stronie możesz skorzystać z najwygodniejszej dla Ciebie formy płatności i metody dostawy.

pixel