Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Akcesoria survivalowe

( ilość produktów: 5 )

Akcesoria survivalowe to różnego rodzaju produkty ułatwiające przetrwanie w trudnym terenie i radzenie sobie w sytuacjach awaryjnych. Szukasz niezawodnego zestawu do rozpalania ognia? Potrzebujesz narzędzia do nawigacji w terenie? W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno pojedyncze akcesoria do survivalu i turystyki, jak i gotowe zestawy przetrwania, zawierające m. in. krzesiwa, kompasy czy gwizdki alarmowe.

Skompletuj swój zestaw akcesoriów survivalowych w sklepie Domitech.pl

Jeśli zastanawiasz się, jakie produkty powinny znaleźć się w Twoim zestawie przetrwania, powinieneś wziąć pod uwagę najważniejsze zadania, jakie będziesz miał do wykonania, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria o zróżnicowanym przeznaczeniu.

 

Akcesoria survivalowe, którymi rozpalisz ogień

Rozniecanie ognia to jedna z najważniejszych umiejętności, które zapewnią Ci przetrwanie w lesie. W sytuacji awaryjnej dobrze jest posiadać odpowiednie rozwiązania, pozwalające na szybkie uzyskanie płomienia, by nie tracić czasu i energii na pracochłonne metody, takie jak łuk czy pług ogniowy. Jednymi z najbardziej funkcjonalnych akcesoriów survivalowych są krzesiwa syntetyczne. Pozwalają one uzyskać iskry o bardzo wysokiej temperaturze, wystarczającej do zapłonu takich materiałów, jak sucha trawa, kora brzozowa czy tzw. „pierzaste patyki”. Są też odporne na warunki atmosferyczne i zachowują swoją funkcjonalność nawet po przemoczeniu.


Zapewnij sobie zapas opału dzięki akcesoriom survivalowym z naszego sklepu

Jeśli rozpaliłeś już ogień, musisz zadbać o to, by stale podtrzymywać płomień, by ognisko nieustannie dostarczało Ci ciepła. Jeśli nie dysponujesz siekierką, piłą składaną lub dużym nożem survivalowym, przydatne mogą okazać się niewielkie akcesoria, takie jak ręczne piły drutowe lub łańcuchowe. To minimalistyczne rozwiązania, które pozwoli Ci pozyskać drewno na opał i podzielić je na odpowiednie kawałki.


Wybierz akcesoria survivalowe do skutecznej nawigacji

Kiedy znajdujesz się w nieznanym terenie, kluczowe dla obrania właściwego kierunku marszu jest prawidłowe określenie swojego położenia. Jednym z najważniejszych akcesoriów survivalowych umożliwiających poprawną nawigację jest kompas. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zestawy przetrwania zawierające pełnowymiarowe kompasy, jak i akcesoria wyposażone w małe kompasy guzikowe.

Bransoletka survivalowa, model NEO Tools 63-140


Jakie akcesoria survivalowe przydadzą Ci się przy budowie schronienia?

Musisz spędzić noc w lesie i chcesz zbudować prosty szałas? Dysponujesz ponczem lub płachtą biwakową, z której chcesz wykonać zadaszenie, jednak nie zabrałeś odciągów? W naszym sklepie znajdziesz między innymi bransolety z paracordu, które po rozpleceniu pozwolą Ci uzyskać odpowiedni zapas wytrzymałej linki. Możesz ją wykorzystać do wiązania gałęzi przy wykonywaniu szkieletu szałasu lub rozpięcia tarpa między drzewami. Paracordu możesz użyć także do wielu innych zastosowań, wykorzystując go np. jako cięciwę do łuku ogniowego albo w charakterze zapasowych sznurówek.


Akcesoria survivalowe, które ułatwią Ci wezwanie pomocy

Jeśli potrzebujesz minimalistycznego akcesorium, które umożliwi Ci wezwanie pomocy, kiedy stracisz łączność, możesz wziąć pod uwagę takie rozwiązania, jak gwizdek alarmowy lub lusterko sygnałowe, umożliwiające nadawanie sygnału S.O.S. Gwizdki znajdziesz między innymi w naszych gotowych zestawach survivalowych. Posiadamy także bransoletę survivalową z gwizdkiem wbudowanym w klamrę. Możesz potraktować to rozwiązanie jako zapasowe zabezpieczenie na wypadek, kiedy inne metody zawiodą.


Akcesoria survivalowe w sklepie Domitech

W naszym sklepie z profesjonalnymi narzędziami Domitech oferujemy zarówno gotowe zestawy akcesoriów survivalowych w funkcjonalnych pokrowcach, jak i pojedyncze elementy, którymi uzupełnisz własny pakiet przetrwania. Wybierz produkty najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom i złóż zamówienie na naszej stronie wskazując odpowiadającą Ci formę płatności i sposób dostawy. Dokonując zakupu w naszym sklepie masz gwarancje otrzymania oryginalnego, pełnowartościowego towaru i szybkiej realizacji zamówienia.

pixel