Darmowa dostawa od 99,00 zł

Wiha

( ilość produktów: 278 )

Firma Wiha od lat opracowuje, konstruuje i produkuje produkty spełniające najwyższe wymagania pod względem funkcjonalności, żywotności, ergonomii. Wiha to narzędzia, które wyraźnie ułatwiają pracę, zgodnie z naszym przesłaniem: „tools that work for you”! Obecnie ponad 800 pracowników założonego w 1939 r. przedsiębiorstwa rodzinnego zajmuje się produkcją i dystrybucją ponad 3500 rodzajów najwyższej jakości narzędzi.

wiha

Trwałe i bezpieczne narzędzia dla elektryków oraz specjalistyczne akcesoria marki Wiha to jedne z najbardziej popularnych i chętniej wybieranych przez wymagających profesjonalistów narzędzia do precyzyjnych prac.

 

Marka Wiha

Wiha to niemiecki producent narzędzi ręcznych. Początkowo była to mała rodzinna firma, która została założona w Wuppertalu w Niemczech w 1939 roku. Niesprzyjający okres wojenny opóźnił produkcję i większa produkcja rozpoczęła się dopiero w 1947 roku.

Produkty marki Wiha oferowane w sklepie Domitech to profesjonalne narzędzia ręczne z przeznaczeniem do użytku zawodowego. Wiha to producent, który skupia się w głównej mierze na wysokiej jakości wykonania oraz maksymalnym dopasowaniu narzędzia do preferencji użytkownika w określonej branży. W ofercie Domitech znajdziesz flagowe i najbardziej rozpowszechnione narzędzia Wiha. Producent korzystając w oparciu o doświadczenia z ubiegłych dziesięcioleci - dostarcza do dystrybutorów wysokiej klasy narzędzia ręczne ułatwiające prace fizyczne w dziedzinach takich jak elektryka, hydraulika oraz prace remontowo-wykończeniowe.

 

Narzędzia Wiha

W ofercie produktowej Wiha w Domitech znajdują się wysokiej jakości narzędzia ręczne z przeznaczeniem dla elektryków, hydraulików oraz monterów. Są to narzędzia służące m.in do usuwania izolacji z przewodów, zakuwania końcówek przewodów, wkręcania i wykręcania różnego rodzaju wkrętów i śrub oraz inne narzędzia ręczne ułatwiające i przyspieszające prace instalatorskie.

Narzędzia wiha - dla kogo?

Narzędzia Wiha są przeznaczone głównie dla profesjonalistów z różnych dziedzin, takich jak elektronika, elektrotechnika, mechanika precyzyjna oraz dla osób zajmujących się pracami montażowymi i konserwacyjnymi. Są to wysokiej jakości narzędzia, które oferują wygodę użytkowania, bezpieczeństwo oraz trwałość. Idealnie nadają się dla:

 • Elektryków: Wiha oferuje narzędzia izolowane, takie jak śrubokręty, kombinerki, szczypce, które są niezbędne dla prac przy wysokim napięciu.
 • Mechaników i techników: Narzędzia takie jak klucze, wkrętaki, bitówki są niezbędne w warsztatach samochodowych, serwisach rowerowych i innych miejscach, gdzie wymagana jest precyzyjna praca.
 • Hobbystów i majsterkowiczów: Dzięki swojej wszechstronności, narzędzia Wiha są również popularne wśród amatorów majsterkowania i modelarstwa.
 • Specjalistów IT i elektroników: Wiha oferuje specjalistyczne narzędzia dla branży elektronicznej, takie jak precyzyjne śrubokręty, pęsety, narzędzia do pracy z delikatnymi komponentami.
 • Pracowników branży budowlanej: Narzędzia takie jak młotki, poziomice, klucze, idealnie nadają się do cięższych prac budowlanych i remontowych.

Wiha koncentruje się na zapewnieniu ergonomii, bezpieczeństwa i innowacyjności w swoich produktach, co sprawia, że są one chętnie wybierane przez profesjonalistów poszukujących narzędzi najwyższej jakości.

 

Narzędzia ręczne Wiha

Oferta produktowa Wiha w Domitech zawiera m.in:

 • wkrętaki
 • wkrętaki izolowane
 • szczypce
 • poziomice
 • próbniki napięcia
 • zaciskarki do kabli
 • narzędzia do zdejmowania izolacji
 • walizki narzędziowe
 • klucze nasadowe
 • izolowane klucze nasadowe
 • testery i mierniki elektryczne

 

Wiha - akcesoria i osprzęt

Wiha poza szeroką ofertą narzędzi ręcznych oferuje także obszerną gamę akcesoriów, mających na celu ułatwienie wykonywanych czynności przez ich operatora. Należą do nich m.in:

 • bity
 • wymienne groty
 • wymienne, izolowane groty
 • zamienne obuchy do młotków
 • etui na narzędzia
 • torby narzędziowe

Technologie Wiha

Niemiecki producent od wielu lat dba o wysoką jakość swoich narzędzi dla szerokiej gamy branż. Wysoka jakość pozwala operatorom na precyzyjne wykonanie swoich zleceń, zadowalając przy tym swoich klientów. Wiha produkując również narzędzia dla elektryków spełnia wymagane normy bezpieczeństwa, gwarantując bezpieczeństwo pracy z narzędziami. Wkrętaki oraz inne narzędzia ręczne, które zostały zaizolowane posiadają odpowiedni atest.

Ponadto producent oferuje wkrętaki z magazynkiem, które znacznie przyspieszają i ułatwiają pracę. Dzięki technologii Wiha PocketStar możliwe było utworzenie produktów, które w swojej rękojeści posiadają wymienne bity, eliminując tym samym potrzebę korzystania z wielu narzędzi.

Wiha SoftFinish to linia produktów, które przeznaczone są do prac suchych. Wszystkie prace związane z dokręcaniem i odkręcaniem śrub w warunkach suchych są bardziej komfortowe, głównie ze względu na konstrukcję rękojeści oraz materiału z jakiej zostały one wykonane. Rękojeści Wiha z technologią SoftFinish pewnie leżą w dłoni, a także nie ślizgają się podczas czynności montażowych.

Wiha MicroFinish to linia produktów, które przeznaczone są do prac mokrych. Prace, w których występuje duża wilgoć, substancje oleiste oraz mokre środowisko, to prace, w których wkrętaki Wiha radzą sobie doskonale. Wiha MicroFinish gwarantuje pewny chwyt oraz redukuje efekt ślizgania się narzędzi w dłoni.

 

Wiha - gwarancja

Producent narzędzi ręcznych Wiha rozumie potrzeby klientów i zwraca szczególną uwagę na jakość wykonania. Wybierając sprzęt do pracy zawodowej bądź hobbystycznej z oferty producenta w naszym sklepie masz pewność wartościowego i bardzo trwałego produktu. Oferta marki Wiha dostępna w naszym sklepie, to wyłącznie oryginalne produkty pochodzące z oficjalnej dystrybucji - dlatego kupując Wiha na Domitech.pl - masz pewność, że przysługuje Ci pełna gwarancja i wsparcie po zakupowego. Jeżeli zastanawiasz się jakie warunki gwarancyjne oferuje producent - sprawdź naszą skróconą podstronę informującą o podstawowych zasadach i wymaganiach gwarancyjnych pod tym adresem: https://domitech.pl/gwarancja-wiha

 

Sklep Wiha na Domitech.pl

W ofercie produktowej w stacjonarnym sklepie w Bydgoszczy oraz w internetowym sklepie z narzędziami posiadamy szeroki asortyment narzędzi ręcznych Wiha, które pochodzą z oficjalnej, regionalnej dystrybucji. Posiadamy wyłącznie oryginalne produkty, dzięki czemu masz pewność, że wybierając Wiha z naszej oferty produktowej przysługuje Ci pełna gwarancja producenta oraz wsparcie pozakupowe. Zamawiając online narzędzia Wiha w naszym sklepie internetowym masz swobodę wyboru dowolnej metody dostawy oraz formy płatności, w tym zakup narzędzi Wiha za pobraniem (płatność przy odbiorze), lub z odbiorem osobistym w naszym sklepie stacjonarnym.

 

FAQ / Najczęściej zadawane pytania Wiha:

Skąd pochodzi Wiha?

Wiha to marka narzędzi pochodząca z Niemiec

Jakie są najbardziej popularne produkty Wiha?

Do najbardziej popularnych produktów Wiha należą:

 • Zestaw wkrętaków izolowanych Wiha 31231
 • Wkrętak z magazynkiem bitów Wiha 45296
 • Zestaw szczypiec Wiha 38637

Ile jest gwarancji na produkty Wiha?

Gwarancja Wiha trwa 12 miesięcy od daty wystawienia dokumentu zakupu w postaci faktury w przypadku zakupu na firmę. Gwarancja Wiha trwa 24 miesiące od daty wystawienia dokumentu zakupu w postaci paragonu w przypadku zakupu jako Klient indywidualny.

Jeżeli zastanawiasz się jakie warunki gwarancyjne oferuje producent - sprawdź naszą skróconą podstronę informującą o podstawowych zasadach i wymaganiach gwarancyjnych pod tym adresem: https://domitech.pl/gwarancja-wiha

Czy narzędzia izolowane Wiha mają atest?

Każde z narzędzi ręcznych Wiha wykonane z izolacją VDE są testowane do 10000V AC i posiadają dopuszczenie do 1000V AC.

pixel