Darmowa dostawa od 99,00 zł

Podkaszarka elektryczna

( ilość produktów: 37 )

Kiedy myślimy o narzędziach niezbędnych do pielęgnacji trawnika, naszym pierwszym skojarzeniem jest kosiarka. Jednak do prawidłowej pielęgnacji trawnika niezbędna jest wysokiej jakości podkaszarka elektryczna, która sprawdza się idealnie w trudno dostępnych miejscach, do których nie dotrzemy standardową kosiarką. Podkaszarka elektryczna dzieli się na dwa podstawowe źródła zasilania: sieciowe oraz akumulatorowe. Wspólną zaletą obu tych wariantów jest cena, która jest znacznie niższa niż kosy spalinowej.

Podkaszarka elektryczna - cechy szczególne

Kosy elektryczne cechują się lekką i wytrzymałą konstrukcją oraz łatwą obsługą, dlatego sprawdzą się nawet w rękach niedoświadczonego ogrodnika. Urządzenia elektryczne gwarantują optymalną wydajność i efektywność pracy porównywalną do swoich spalinowych odpowiedników. Podstawowym narzędziem tnącym w kosach elektrycznych jest głowica z żyłką tnącą, która sprawdza się podczas wielu standardowych prac ogrodniczych. Niektóre kosy elektryczne mają możliwość zamontowania specjalnego metalowego lub plastikowego noża tnącego, które są znacznie solidniejsze i trwalsze niż standardowa żyłka tnąca.

 

Cechy szczególne podkaszarki elektrycznej

  • Lekka konstrukcja narzędzia, bez zbiornika paliwa czy akumulatorów
  • Odpowiednia moc do pracy w ogrodzie i działce
  • Duża moc dzięki zasilaniu sieciowemu bez obaw o rozładowanie akumulatora
  • Cicha praca silnika elektrycznego i bez spalin
  • Brak ograniczenia czasu pracy zasilania akumulatorowego

 

Podkaszarka elektryczna na Domitech.pl

W ofercie sklepu z narzędziami i elektronarzędziami dla domu, warsztatu, budowy i ogrodu - posiadamy szeroki wybór podkaszarek elektrycznych takich marek jak Bosch, Gardena, MakitaRyobi oraz Stihl. Podkaszarki w naszej ofercie to oryginalne produkty pochodzące z oficjalnej dystrybucji, dzięki czemu masz pewność że narzędzia ogrodowe kupione w sklepie internetowym Domitech.pl oraz naszym sklepie stacjonarnym - podlegają pełnej gwarancji, deklarowanej przez producenta.

pixel