Darmowa dostawa od 399,00 zł

Jonnesway

( ilość produktów: 3 )

Jonnesway to tajwańska marka narzędziowa, która została założona w 1983 roku. Od ponad 30 lat firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, skrzyń narzędziowych i akcesoriów. Marka Jonnesway oferuje szeroki asortyment narzędzi ręcznych, takich jak klucze, szczypce i wkrętaki.

 

Marka Jonnesway

Jonnesway to tajwańska firma, która powstała w 1983 roku. Od początku swojej działalności zajmowała się kompleksowym wyposażaniem warsztatów samochodowych i stacji diagnostycznych. Oferta producenta początkowo obejmująca niewielki asortyment towarowy, z każdym rokiem działalności i funkcjonowania na rynku stawała się coraz bogatsza.

Producent narzędzi i akcesoriów warsztatowych Jonnesway jest obecnie dostępny ze swoją ofertą w ponad 100 krajach na całym świecie i cieszy się uznaniem klientów z różnych branż, w tym z przemysłu motoryzacyjnego, budowlanego oraz lotniczego.

Produkty marki Jonnesway

Jonnesway oferuje szeroki wybór narzędzi, w tym klucze, nasadki, młotki, szczypce, wkrętaki, nożyce, pilniki i wiele innych. Narzędzia te są wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak stal chromowo-wanadowa i stal nierdzewna, co gwarantuje trwałość i niezawodność.

Wszystkie narzędzia Jonnesway są wykonane z wysokiej jakości materiałów i są przeznaczone do użytku profesjonalnego. Firma oferuje również wiele zestawów narzędziowych, które zawierają wiele podstawowych narzędzi w jednym komplecie, co jest idealne dla początkujących lub dla osób potrzebujących kompletnej kolekcji narzędzi.

Marka Jonnesway oferuje szeroki asortyment narzędzi ręcznych, w tym:

  • Klucze nasadowe i oczkowe
  • Młotki, młoty, łomy i dłuta
  • Szczypce, kombinerki, obcinaki i nożyce
  • Wkrętaki i zestawy końcówek
  • Skrzynie narzędziowe i organizery
pixel