Darmowa dostawa od 399,00 zł

Zacieraczka do betonu

( ilość produktów: 8 )

Zacieranie betonu to czynność, wykonywana za pomocą zacieraczki do betonu, dzięki której zwiększamy odporność materiału na uszkodzenia mechaniczne i wydłużamy jego czas eksploatacji. Nieodpowiednio wykonany proces zatarcia powierzchni może doprowadzić do jej pękania w przyszłości. Zacieranie betonu może odbywać się ręcznie oraz mechanicznie. Zacieraczki do tynków cementowo wapiennych dostępne w Domitech są zasilane elektrycznie oraz spalinowo. 

Czym jest zacieraczka do betonu?

Zacieraczka do betonu jest specjalistycznym urządzeniem, które stosuje się przy projektach  wymagających użycia masy betonowej. Doskonale sprawdzą się podczas wyrównywania niedoskonałości świeżych powierzchni betonu. Zacieraczka do betonu sprawdzi się także podczas usuwania przypadkowo stworzonych śladów np. przez nieostrożne poruszanie się i stąpnięcie na posadzce, kiedy była jeszcze miękka.

Jak i kiedy używać zacieraczki do tynków?

W przypadku małych powierzchni sprawdzi się ręczna zacieraczka do betonu, która wykonana jest ze styropianu. Jeżeli zależy nam na idealnie gładkiej strukturze, lepszym wyborem będzie paca wykonana ze stali. Jeżeli nasza praca będzie wiązała się z zacieraniem dużego pomieszczenia, a może nawet i hali najlepszym rozwiązaniem będzie wykorzystanie elektrycznej lub spalinowej zacieraczki do betonu. Kluczowym jednak jest odpowiedni moment użycia zacieraczki do betonu. Przyjmuje się, że proces ten powinien być rozpoczęty po kilku godzinach od wylania materiału. Ponadto co pewien czas powinniśmy kontrolować stan jego wiązania, ponieważ po okresie od 4 do 12 godzin będziemy mogli wejść na posadzkę, żeby dokonać procesu zacierania.

Ile kosztują zacieraczki do betonu?

Ceny urządzeń do zacierania betonu są bardzo zróżnicowane, najczęściej zależne od budowy, wyposażenia, marki urządzenia oraz zastosowanych technologii w urządzeniu. Urządzenia ręczne do zacierania betonu są znacznie tańsze, jednak raczej sprawdzą się podczas mniejszych powierzchni lub segmentów pionowych. Duże zacieraczki spalinowe to doskonałe rozwiązanie do dużych powierzchni, jednak ich ceny zaczynają się w granicach 1500 złotych.

Czy warto kupować zacieraczkę do betonu?

Zacieraczki do betonu to urządzenia, które ułatwią wyrównanie posadzek wykonanych z betonu. Najczęściej spotykane w rękach fachowców z firm budowlanych, podczas tworzenia profesjonalnych wylewek z tego twardego materiału. Zacieraczka mechaniczna sprawdzi się w przypadku, kiedy mamy do wyrównania duże powierzchnie lub jest ich po prostu dużo. Idealne urządzenie do pracy na halach oraz podczas wylewania fundamentów.

Zacieraczka do betonu na Domitech.pl

W ofercie naszego internetowego sklepu z profesjonalnymi narzędziamielektronarzędziami - posiadamy szeroki wybór oryginalnych zacieraczek do betonu, w tym produkty takich marek jak Dedra czy Kraft&Dele. Zacieraczka do betonu w naszej ofercie to pełnowartościowy produkt, w pełni oryginalny i podlegający pełnej gwarancji, deklarowanej przez producentów.

Kupując zacieraczka do betonu z naszej oferty - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności i formy dostawy.

pixel