Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Lutownica transformatorowa

( ilość produktów: 3 )

Lutownica transformatorowa

Lutownica transformatorowa -  wysoką temperaturę uzyskuje poprzez przepływ prądu o dużym natężeniu poprzez drut, który jest także grotem. Ich nazwa pochodzi od transformatora, który jest jej ważną częścią. Lutownice te cieszą się dość dużą  popularnością, ponieważ czas nagrzewania grota jest krótki ( wystarczy kilka sekund). Nowe lutownice posiadają już specjalne wbudowane oświetlenie, które oświetla miejsce w którym lutujemy, oraz kilkuzakresowy przełącznik mocy. Posiadają jednak wadę, a mianowicie brak dokładnej kontroli temperatury grota.

U nas znajdziesz DED7535 - to lutownica transformatorowa marki Dedra o wszechstronnym zastosowaniu. Lutownica szybko nagrzewające się, przez co gotowa jest do pracy w ciągu kilku sekund, dzięki czemu zmniejsza ryzyko przegrzania elementów. Działa na podstawie specyficznego transformatora, który wytwarza w uzwojeniu wtórnym dużego prądu, ale o niewielkim napięciu, umożliwiając łączenie lutem metalowych elementów. Spoiwo najczęściej stosowane to stop cyny i innego metalu. Do lutowania elementów np.: sprzętu elektrycznego należy używać stopu o 40% zawartości cyny. Do lutowania elementów z ocynkowanej blachy (np.: rynny, naczynia kuchenne) należy używać stopu o 60% zawartości cyny.

Przy wyborze lutownicy warto sprawdzić takie dane techniczne jak: moc, zasilanie, maksymalna temperatura oraz czas nagrzania.

pixel