Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

    Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Klucz udarowy pneumatyczny

( ilość produktów: 6 )

Klucz udarowy pneumatyczny to niezbędne narzędzie w każdym warsztacie samochodowym, w których powszechnie wykorzystuje się sprężarki powietrza. Pneumatyczny klucz udarowy, dzięki swojemu uniwersalnemu zasilaniu zewnętrznemu, wykorzystującemu kompresory - narzędzie to oferuje dużą moc, lekkość oraz małe gabaryty w porównaniu do elektrycznych i akumulatorowych odpowiedników.

klucz udarowy pneumatyczny

Czym jest klucz udarowy pneumatyczny?

Klucz udarowy pneumatyczny to specjalistyczne narzędzie pneumatyczne - zasilane sprężonym powietrzem, do pracy związanej przy okręcaniu i przykręcaniu śrub. Typowe dla warsztatów samochodowych źródła zasilania, jakim jest kompresor, sprawie że narzędzie to najczęściej wybierane jest do prac wulkanizacyjnych oraz mechanicznych w dziedzinie motoryzacyjnej. Zasada działania pneumatycznego klucza udarowego jest podobna do pozostałych kluczy udarowych - uchwyt narzędziowy, kwadratowy o rozmiarze 1/2, 3/4 lub 1" wykorzystuje się do montowania nasadek udarowych, które służą skutecznemu przenoszeniu momentu obrotowego.

Jak działa klucz udarowy pneumatyczny

Urządzenie wykorzystuje sprężone powietrze pochodzące z kompresora, które jest wtłaczane do cylindra pneumatycznego klucza udarowego, a następnie wykorzystywane do obracania wirnika narzędzia - wytwarzając energię, która zasila wał napędowy.

Na co zwrócić uwagę wybierając klucz udarowy pneumatyczny

Cechą charakterystyczną pneumatycznych kluczy udarowych jest źródło ich zasilania. Dobór odpowiedniego narzędzia do posiadanego kompresora (oraz w drugą stronę) jest niezbędny w celu zapewniania niezbędnego dla narzędzia ciśnienia powietrza. Do najważniejszych cech technicznych oraz parametrów klucza zaliczymy jego moc maksymalną, wyrażaną w Nm - jednostce momentu obrotowego, typ gniazda uchwytu oraz wymaganą/niezbędną wartość poboru sprężonego powietrza.

Jaki klucz udarowy pneumatyczny

Kluczowym parametrem technicznym jest oferowany maksymalny moment obrotowy narzędzia, dzięki któremu zwiększa się zdolność klucza udarowego pneumatycznego do ewentualnych prac przy śrubach. W ofercie naszego sklepu znajdziemy oryginalne klucze udarowe pneumatyczne marki Metabo, które w zależności od docelowego zastosowania posiadają różne zakresy momentu oraz inne uchwyty narzędziowe.

klucz udarowy pneumatyczny a elektryczny

Klucz udarowy pneumatyczny to narzędzie, które w odróżnieniu do konstrukcji elektrycznej - charakteryzować się będzie większą wytrzymałością. Prosta konstrukcja, pozbawiona elektroniki zapewniać będzie większą trwałość i niezawodność, szczególnie przy intensywniejszej eksploatacji. Udarowy klucz pneumatyczny jest też stosunkowo łatwiejszej obsłudze i  tańszym w eksploatacji/utrzymaniu.

Klucz udarowy pneumatyczny na Domitech

W ofercie naszego sklepu posiadamy klucze pneumatyczne marki Metabo - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta. Dzięki czemu zamawiając klucz udarowy pneumatyczny w naszym sklepie stacjonarnym, lub internetowym sklepie z narzędziami - masz pewność, że otrzymasz oryginalny, pełnowartościowy produkt.

Zamawiając klucz udarowy pneumatyczny z oferty naszego sklepu online - masz gwarancję bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru odpowiedniej dla Ciebie metody płatności i formy dostawy.

pixel