Darmowa dostawa od 399,00 zł

Bosch EXPERT

( ilość produktów: 1138 )
bosch expert

Akcesoria Bosch EXPERT - bo Twoje narzędzia zasługują na najlepsze!

Bosch EXPERT to nowa linia najbardziej wydajnego i niezawodnego osprzętu marki Bosch, który zapewnia najdłuższą żywotność i najlepsza wydajność, pomagając w pełni zoptymalizować czas pracy i jakość wykonywanych prac.

Bosch EXPERT to seria akcesoriów o najwyższej jakości.

Bosch EXPERT - najlepsze dla Twoich narzędzi

Bosch EXPERT to nowy osprzęt, produkty o najwyższej wydajności dla wszystkich branż z zakresu budownictwa i przemysłu.

Co wyróżnia produkty Bosch EXPERT?

  • Dłużej, mocniej, szybciej: do 100 razy lepsza wydajność
  • Zaawansowane technologie do najtrudniejszych zastosowań

 

Zaawansowane technologie

Osprzęt z serii Bosch EXPERT cechuje się najwyższą jakością dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii zwiększających wydajność i bezpieczeństwo pracy. Mają one bezpośrednie przełożenie na parametry techniczne akcesoriów i są oznaczone w formie czytelnych ikon.

Carbide Technology

Carbide Technology - produkty z serii Bosch EXPERT wyprodukowane z wykorzystaniem mieszanek węglika wolframu cechują się wyjątkową trwałością i znacznie zwiększoną żywotnością w stosunku do zwykłego osprzętu (nawet do 50 razy w przypadku ostrzy i brzeszczotów). Umożliwiają też wydajną obróbkę nawet najtwardszych materiałów.

Atut: Długi okres eksploatacji

Diamond Technology

Diamond Technology - wykorzystanie wysokiej jakości nasypu diamentowego sprawia, że akcesoria stworzone w technologii Bosch Diamond gwarantują szybsze cięcie i szlifowanie, co przekłada się na niesamowitą wydajność pracy i efektywną obróbkę różnego rodzaju materiałów.

Atut: Długi okres eksploatacji

Particle Control

Particle Control - skuteczny system kontroli cząstek oparty o specjalnie zaprojektowane siatki szlifierskie pozwala zatrzymać towarzyszące szlifowaniu zanieczyszczenia, dzięki czemu użytkownik nie jest narażony na działanie w szkodliwym, zapylonym środowisku. Bosch Particle Control przekłada się nie tylko na wygodę, ale także na bezpieczeństwo pracy.

Atut: Usuwanie pyłu

Prisma Technology

Prisma Technology - dzięki zastosowaniu trójkątnych ziaren ceramicznych do szybkiego zbierania materiału prędkość obróbki wielokrotnie wzrasta. Ta technologia pozwoli Ci zaoszczędzić czas i efektywniej wykonać zaplanowane zadania. Jej dodatkową zaletą jest efekt samoostrzenia tarcz podczas pracy.

Atut: Szybkość

Tip Technology

Tip Technology - wykorzystanie gwintów samonapędzających ułatwia wiercenie w drewnie i sprawia, że wiertło od samego początku szybko i precyzyjnie wgryza się w materiał. Dzięki temu wiercenie nie tylko zajmuje mniej czasu, ale nie wymaga też żadnego wysiłku.

Atut: Szybkość

Surface Structure

Surface Structure - wytrzymałe i odporne na rozdarcia materiały ścierne zapewniają skuteczne szlifowanie i nie są podatne na zapychanie. Technologia Bosch Surface Structure pozwala znacznie wydłużyć czas użytkowania akcesoriów.

Atut: Długi okres eksploatacji

Centering Geometry

Centering Geometry - precyzyjnie oszlifowane końcówki wierteł cechują się idealnym wycentrowaniem, dzięki czemu umożliwiają wiercenie z dużą dokładnością.

Atut: Precyzja

 

Atuty profesjonalnego osprzętu Bosch EXPERT

Niezawodność

Niezawodność - seria EXPERT to wysokiej klasy produkty o dużej wytrzymałości, które nie zawiodą oczekiwań nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Szybkość

Szybkość - dzięki wysokiej jakości wykonania osprzęt z serii Bosch EXPERT gwarantuje dużo szybszą pracę, pozwalając zaoszczędzić czas i wydatnie zwiększyć efektywność.

Prrecyzja

Precyzja - idealne wykończenie akcesoriów przekłada się na wysoką dokładność działania, z produktami serii Bosch EXPERT wykonasz zamierzone zadania z chirurgiczną precyzją.

Długi okres eksploatacji

Długi okres eksploatacji - dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i najlepszych materiałów, osprzęt serii Bosch EXPERT cechuje się wyjątkowo długą żywotnością nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu.

Usuwanie pyłu

Usuwanie pyłu - skuteczny system usuwania pyłu podnosi komfort pracy i zapobiega przedostawaniu się szkodliwych zanieczyszczeń do układu oddechowego.

 

 

Osprzęt Bosch EXPERT

W ofercie marki Bosch z linii Bosch Expert znajdziemy szeroką ofertę osprzętu do profesjonalnych elektronarzędzi sieciowych oraz akumulatorowych. W skład gamy produktów wchodzą brzeszczoty do pił szablastych, brzeszczoty do wyrzynarek, brzeszczoty do wielofunkcyjnych narzędzi oscylacyjnych, piły do pilarek ręcznych, ukośnic i pił stołowych do drewna, stali i aluminium, piły tarczowe do szlifierek kątowych, otwornice oraz wiertła do młotowiertarki SDS-Plus i SDS-Max. Sprawdź ofertę produktów marki Bosch z linii Bosch EXPERT i znajdź najlepsze akcesoria dla Twoich narzędzi.

Kategorie produktów Bosch EXPERT w naszym sklepie:

tarcze tnące bosch expertwiertła scs plus bosch expertwiertła sds max bosch expertwiertła do drewna bosch expertwiertła do płytek bosch expertotwornice bosch expertbrzeszczoty bosch expertakcesoria do multitool bosch expertakcesoria scierne bosch expert

W ofercie marki Bosch znajdziemy różnego rodzaju produkty z kategorii akcesoriów. Nowa gama akcesoriów Bosch Expert firmy Bosch oferuje połączenie zalet, takich jak długa żywotność, szybkość i bezpyłowa praca, a także optymalny stosunek ceny do wydajności dla najbardziej wymagających rzemieślników.

Nowa gama produktów z serii Bosch Expert do wydajnej pracy

Asortyment produktów serii Bosch EXPERT obejmuje najlepszy i najbardziej zaawansowany technologicznie osprzęt do elektronarzędzi używanych w wielu różnych branżach i wymagających warunkach. Każdy z tych produktów gwarantuje pełną wydajność nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Seria Bosch EXPERT to synonim pracy szybszej, czystszej i bardziej precyzyjnej, która idzie bez zatrzymania w zakresie obróbki najtrudniejszych i najtwardszych  materiałów.

 

 

Zastosowanie Bosch EXPERT

 

bosch expert do betonu Bosch Expert dla budownictwa

Nowa gama produktów serii Bosch Expert wyróżnia się wyjątkową wytrzymałością oraz innowacyjnością. Osprzęt do elektronarzędzi i narzędzi akumulatorowych z serii Bosch Expert usprawnia pracę profesjonalistów, całych ekip budowlanych, pomagając im osiągać wyższą wydajność i skrócić potrzebny do realizacji planów czas pracy.

Sprawdź wiertła SDS Plus-7X Bosch Expert

Sprawdź wiertła SDS Max-8X Bosch Expert

Bosch EXPERT do metalu

Nowa gama produktów serii Bosch EXPERT cechująca się wyjątkową wytrzymałością.

Brzeszczoty Bosch Expert zapewniają długą żywotność w cięciu nawet najtwardszych metali, natomiast tarcze tnące Bosch EXPERTszlifierskie tarcze Bosch EXPERT - umożliwiają uzyskiwanie najlepszych wyników oraz efektów pracy dzięki zastosowaniu nowych technologii do ich wytworzenia.

besch expert do metalu
bosch expert do drewna

Bosch EXPERT do drewna

Nowa gama produktów z serii Bosch EXPERT cechuje się wyjątkową wszechstronnością oraz innowacyjnością. Z osprzętem do elektronarzędzi serii Bosch EXPERT wszyscy zajmujący się obróbką drewna mogą wykonywać czystsze cięcia, przebywając w znacznie czystszym otoczeniu, i tym samym skutecznie przyspieszać zwrot z inwestycji i prac.

Najszybsze wiercenie otworów w drewnie, najdłuższa żywotność brzeszczotów do pił, wyrzynarek i narzędzi wielofunkcyjnych, które z łatwością przecinają najtwardsze drewno, a także bezpyłowe szlifowanie drewna, farb i płyt gipsowo-kartonowych - to tylko z Bosch EXPERT.

 

Pełna oferta produktów z linii Bosch EXPERT:

pixel