Darmowa dostawa od 399,00 zł

Ostrzałka do wierteł

( ilość produktów: 4 )

Ostrzałki do wierteł to praktyczne narządzenia, które umożliwiają nam sprawne i szybkie naostrzenie stępionych już lub nawet delikatnie uszkodzonych wierteł. Dzięki swojej funkcjonalności, łatwo można naostrzyć w niej różne rodzaje i rozmiary wierteł zapewniając idealnie równe naostrzenie. Szlifierki do wierteł, nazywane również często ostrzałkami do wierteł to narzędzia używane w niemal każdym warsztacie czy serwisie. Odnajdą swoje zastosowanie w profesjonalnym lub też w przydomowym warsztacie. Dzięki łatwej możliwości regeneracji zużytego już wiertła pozwala nam na oszczędność czasu u pieniędzy. 

ostrzałka do wierteł

Ostrzałka do wierteł - niezbędne wyposażenie każdego warsztatu

Szlifierka do ostrzenia wierteł jest bardzo przydatnym urządzeniem w profesjonalnych warsztatach. Cechują się wygodną, bezproblemową obsługą. Dzięki swojej budowie precyzyjnie ostrzy wiertła spiralne. Gabaryt ostrzałki do wierteł pozwala na łatwe jej przewiezienie. Praca tym urządzeniem jest szybka, dokładna i czysta. Szlifierka do ostrzenia wierteł posiada diamentowe kamienie szlifierskie, które cechują się długą żywotnością. 

Dla kogo ostrzałka do wierteł

Ostrzałka do wierteł, a zwłaszcza bardziej zaawansowane, dokładne modele, które gwarantują sprawne i trwałe ostrzenie, to narzędzia dedykowane niemal wyłącznie profesjonalistom. Ponowne wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych, w tym przypadku "akcesoriów do wiercenia"  - to nie tylko ekologiczne podejście, a przede wszystkim duża oszczędność czasu i pieniędzy potrzebnych na zakup nowych wierteł. Dobór odpowiedniej ostrzałki do wiertel jest więc bardzo rozsądnym pomysłem dla warsztatów czy firm, które podczas produkcji swoich produktów, wykorzystują duże ilości wierteł.

Jak wybrać ostrzałkę do wierteł?

Bardziej profesjonalne szlifierki umożliwiają ostrzenie wierteł o znacznie większym zakresie średnic od 2 mm do nawet 30 mm. Większa moc takiego elektro-urządzenia zapewnia większą efektywność i dokładność skrawania materiału co jest bardzo istotne przy stosowaniu wierteł wykonanych z twardszych gatunków stali. Niektóre szlifierki do wierteł pozwalają na regulację prędkości obrotowej silnika i ściernicy, na ogół osiągają one tempo 3000-5300 obr./min, jednakże duża ilość profesjonalnych ostrzałek nie pozwala na regulację prędkości obrotowej.

Ostrzałka do wierteł dla mniej wymagających

Wśród profesjonalnych ostrzałek do wierteł znajdziemy również pozycje bardziej przystosowane do tego, by spełniać podstawowe oczekiwania mniej wymagającego użytkownika - nie każdy w warsztacie potrzebuje zdolności ostrzenia 30 mm wierteł. Dla tych, którzy potrzebują ostrzałki do standardowych, popularnych wierteł o średnicy 3-13 mm - polecamy lekką, praktyczną i prostą w obsłudze ostrzałkę Optimum GQ-D13. Ta uniwersalna ostrzałka do wierteł pozwoli w łatwy i szybki sposób naostrzyć podstawowe wiertła, niwelując potrzebę zastąpienia posiadanych i kupna nowych.

 

ostrzalka do wiertel

Na jakie parametry zwrócić uwagę przy wyborze szlifierki do wierteł?

Wybierając ostrzałkę do wierteł, należy zwrócić uwagę na najważniejsze cechu tego typu urządzeń, takich jak:

  • średnicę i rodzaj ostrzonych wierteł,
  • moc ostrzałki,
  • zakres i regulację prędkości obrotowej,
  • wyposażenie w tuleje zaciskowe,
  • regulację kąta ostrzenia i rodzaj tarczy szlifierskiej.

 

 

Ostrzałka do wierteł - gwarancja

Kupując profesjonalny sprzęt przeznaczony do ciągłej eksploatacji - niezbędne i kluczowe jest postawienie na sprawdzone rozwiązania, które zapewnią największą wydajność, trwałość i niezawodność. Oferowane w naszym sklepie ostrzałki do wierteł to wyłącznie oryginalne produkty, które podlegają pełnej gwarancji producentów. Wada produkcyjna jest elementem którego nie da się wykluczyć nawet w największych markach o światowej renomie, dlatego kupując ostrzałka do wierteł postaw na Domitech - u nas dostępne są wyłącznie sprawdzone produkty z legalnych źródeł, dzięki czemu nie musisz obawiać się o prawo do gwarancji w przypadku wykrycia wady produkcyjnej.

Pełne zasady dotyczące gwarancji oferowanych przez nas ostrzałek do wierteł - dostępne są na stronie producenta poszczególnych modeli.

Ostrzałka do wierteł na Domitech

W ofercie sklepu internetowego z narzędziami i elektronarzędziami dla profesjonalistów Domitech posiadamy dedykowane profesjonalistom ostrzałki do wierteł marki Optimum (marka należąca do niemieckiej grupy Stürmer). Wszystkie ostrzałki do wierteł producenta Optimum z naszej oferty, to oryginalne i pełnowartościowe produkty, pochodzące z oficjalnej dystrybucji, które zapewniają pełną wydajność deklarowaną przez producenta, dlatego wybierając ostrzałkę do wierteł z pośród produktów naszego sklepu - masz pewność, że otrzymał wyłącznie oryginalny, markowy produkt.

Zamawiając ostrzałka do wierteł, z pośród listy produktowej naszego sklepu - masz swobodę wyboru metody płatności oraz formy dostawy, w tym możliwość kupna na raty, leasing dla firm, czy płatność przy odbiorze w wybranym przez siebie punkcie lub naszym sklepie stacjonarnym.

pixel