Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Kosiarka akumulatorowa Stihl

( ilość produktów: 21 )

Kosiarki akumulatorowe Stihl to efektywne narzędziami, które poradzą sobie w każdych warunkach. Producent w swojej ofercie posiada wiele modeli kosiarek akumulatorowych, które są dostosowane do różnych potrzeb użytkowników, zarówno do zastosowań indywidualnych, jak i profesjonalnych. kosiarki akumulatorowe Stihl to przemyślane konstrukcje i modele, które skutecznie mogą być wykorzystywane do koszenia trawy na prywatnej posesji, niewielkiej działce, sadzie oraz nawet do pracy w wymagających warunkach miejskich.

Kosiarki akumulatorowe Stihl w sklepie:

Kosiarka akumulatorowa Stihl - co to?

Kosiarka akumulatorowa Stihl to wydajne narzędzia koszące. Producent  swojej ofercie kosiarek akumulatorowych posiada wiele modeli przystosowanych do mniej lub bardziej wymagających użytkowników, do pracy w zastosowaniach indywidualnych oraz profesjonalnych, do koszenia na prywatnej posesji, na niewielkiej działce, czy sadzie oraz do największych wyzwań - pracy w przestrzeni miejskiej. Kosiarki akumulatorowe Stihl to ekologiczna praca bezprzewodowa, wysoka jakość wykonania, trwałość, a także duża moc i niezawodność.

Dla kogo kosiarki akumulatorowe Stihl?

Kosiarki akumulatorowe Stihl są idealne dla osób dbających o środowisko, poszukujących cichego i wydajnego rozwiązania do pielęgnacji mniejszych lub średnich trawników, szczególnie w środowiskach miejskich, gdzie redukcja hałasu i brak emisji spalin są kluczowe. Są też doskonałe dla użytkowników ceniących sobie łatwość obsługi i minimalną konserwację.

Zalety kosiarek akumulatorowych Stihl

 • cicha praca silnika elektrycznego
 • lekka waga, ułatwiająca prowadzenie i manewrowanie
 • nieskomplikowana obsługa, bez konieczności konserwacji
 • niskie koszty utrzymania - wystarczy naładować akumulator
 • są przyjazne dla środowiska, bez emisji spalin
 • posiadają wiele funkcji zapewniających komfort koszenia
 • możliwa praca w trybie mulczowania*
 • długi czas pracy dzięki wymiennym akumulatorom
 • ładowarka i akumulator to zakup jednorazowy,  gdyż pasują do innych narzędzi ogrodniczych z danej serii

*w zależności od modelu

Komfort elektrycznej kosiarki bezprzewodowej

Oprócz eliminacji potrzeby uzupełniania paliwa czy mieszanki paliwowej i wdychania szkodliwych spalin - ogrodowe kosiarki akumulatorowe Stihl oferują również wiele inne zalety. Są one kompaktowe i znacznie lżejsze w porównaniu do kosiarek spalinowych. Dzięki temu, małe akumulatorowe kosiarki do trawy są niezwykle zwrotne i umożliwiają dotarcie do każdego zakątka ogrodu. Ogrodowe kosiarki bezprzewodowe, z zasilaniem akumulatorowym, od marki Stihl to narzędzia cechujące się dużą proekologicznością, ponieważ nie emitują szkodliwych dla środowiska spalin. Kosiarki akumulatorowe STIHL zostały starannie zaprojektowane - posiadają łatwo zdejmowany kosz na trawę, który można opróżnić w zaledwie kilka sekund. Kosiarki akumulatorowe STIHL są lekkie i posiadają zintegrowany uchwyt do przenoszenia, co umożliwia łatwe przeniesienie kosiarki w miejsce, gdzie będzie używana lub przechowywana.

Konstrukcja i obudowa

Niewielka waga kosiarek akumulatorowych Stihl to wynik lekkiej obudowy wykonanej z wytrzymałego polimeru, który jest odporny na uderzenia, promieniowanie UV i ciepło. Kosiarki ogrodowe marki Stihl, zasilane akumulatorem, to narzędzia skonstruowane z wytrzymałych materiałów. Najczęściej są to modele wykorzystujące jednoelementowe obudowy wykonane z wysokiej jakości polimeru, który jest odporny na promieniowanie UV i wysokie temperatury. Dzięki czemu można śmiało korzystać z tych kosiarek nawet w gorące dni, bez obawy o uszkodzenie zewnętrznej warstwy urządzenia. Ważnym elementem kosiarek akumulatorowych do trawy są również solidnie wykonane kółka, które zapewniają stabilną jazdę i utrzymanie linii koszenia. Istotne jest także łatwe składanie i transportowanie urządzenia, co ma szczególne znaczenie przy pielęgnacji działek pozbawionych dostępu do prądu.

Samobieżna kosiarka akumulatorowa Stihl

Kosiarka akumulatorowa Stihl z napędem to rozwiązanie, które w sposób znaczny usprawni proces pielęgnacji ogrodu. Warto rozważyć wybór kosiarek akumulatorowych z napędem, gdyż ten dodatkowy element wyposażenia pozwala użytkownikowi jedynie kontrolować tor jazdy urządzenia. Prowadzenie kosiarki, zwłaszcza na nierównym terenie, może być bardzo wyczerpujące, a kosiarki akumulatorowe z napędem pozwalają wykonywać pracę przy znacznie mniejszym wysiłku.

 

kosiarka akumulatorowa Stihl

Kosiarka akumulatorowa Stihl z napędem na koła, model RMA 765 V

 

Zasilanie bezprzewodowych kosiarek Stihl

Zasilanie kosiarek akumulatorowych do koszenia trawy jest zapewniane przez akumulator. W zależności od serii/linii produktowej, w ofercie marki Stihl znajdziemy kosiarki z wymiennymi akumulatorami, lub wbudowanymi w narzędzie. Użytkownik musi regularnie ładować akumulator, co umożliwia urządzeniu pracę przez określony czas. Nowoczesne systemy akumulatorowe są bardzo wydajne i mogą pozytywnie zaskoczyć użytkowników, umożliwiając koszenie całego trawnika bez konieczności przerywania pracy, a to nawet wielokrotnie. W celu zapewnienia ciągłej pracy, zaleca się zakup dwóch akumulatorów, które można wymieniać w trakcie użytkowania. Kosiarki akumulatorowe wykorzystują technologię wydajnych akumulatorów litowo-jonowych, które są bardzo mocne i posiadają wskaźnik naładowania z 4 diodami LED. Dostępne są w różnych pojemnościach. Wytrzymałe akumulatory i szerokie możliwości oferowane przez kosiarki akumulatorowe STIHL zapewniają efektywną i przyjemną pracę w ogrodzie. Te urządzenia mogą pracować niezależnie od warunków pogodowych, zapewniając pełną moc i niezwykle cichą pracę.

Kosiarki akumulatorowe Stihl - SYSTEM AP

Kosiarki akumulatorowe STIHL, będące częścią różnorodnej linii urządzeń akumulatorowych oferowanych przez STIHL, są innowacyjne i przyjazne dla środowiska. Charakteryzują się niezwykłą ciszą, potężną mocą oraz mobilnością, co umożliwia osiągnięcie doskonałych rezultatów podczas koszenia w miejscach, gdzie konieczne jest zachowanie spokoju i ciszy.

Kosiarki akumulatorowe Stihl z serii System AP:

 • Kosiarka RMA 443, bez akumulatora i ładowarki
 • Kosiarka RMA 443, zestaw AP 200 i AL 101
 • Kosiarka RMA 443, zestaw z 2 x AP 200 i AL 300
 • Kosiarka RMA 443 C, bez akumulatora i ładowarki
 • Kosiarka RMA 443 C, zestaw z AP 200 i AL 300  
 • Kosiarka RMA 443 PV, bez akumulatora i ładowarki  
 • Kosiarka RMA 443 PV, zestaw z AP 200 i AL 300
 • Kosiarka RMA 448 PV, bez akumulatora i ładowarki 
 • Kosiarka RMA 448 PV, zestaw z AP 300 S i AL 301  
 • Kosiarka RMA 765 V, bez akumulatora i ładowarki     
 • Kosiarka RMA 765 V, zestaw z AR 3000 L i AL 500

Kosiarki akumulatorowe Stihl - SYSTEM AK

Dzięki kosiarkom akumulatorowym STIHL z serii System AK - praca staje się znacznie bardziej przyjemna. Kosiarki akumulatorowe z tej serii wyróżniają się kompaktową konstrukcją i cichą pracą, co sprawia, że korzystanie z nich jest łatwe i przyjemne. Modele wyposażone w wygodny, pojedynczy uchwyt kierowniczy zapewniają szczególną wygodę, a wyjęcie kosza na trawę staje się niezwykle proste.

Kosiarki akumulatorowe Stihl z serii System AK:

 • Kosiarka RMA 235
 • Kosiarka RMA 235, zestaw z AK 20 i AL 101
 • Kosiarka RMA 235, zestaw z 2 x AK 20 i AL 101
 • Kosiarka RMA 235, zestaw z AK 30 i AL 101
 • Kosiarka RMA 248
 • Kosiarka RMA 248, zestaw z AK 30 i AL 101
 • Kosiarka RMA 339
 • Kosiarka RMA 339, zestaw z AK 30 i AL 101
 • Kosiarka RMA 339 C
 • Kosiarka RMA 339 C, zestaw z AK 30 i AL 101

 

kosiarki akumulatorwa Stihl

Kosiarka akumulatorowa Stihl, model RMA 339.0 C SET

 

Dlaczego warto postawić na kosiarki akumulatorowe marki Stihl?

Inwestycja w kosiarki akumulatorowe marki Stihl to doskonały wybór dla osób poszukujących wydajnych, ekologicznych i łatwych w obsłudze rozwiązań do pielęgnacji trawnika. Kosiarki Stihl charakteryzują się zaawansowaną technologią akumulatorów, zapewniającą długotrwałą pracę i szybkie ładowanie, co zwiększa efektywność pracy. Ich cicha praca sprawia, że są idealne dla miejskich ogrodów, gdzie ważna jest minimalizacja hałasu. Ponadto, są one łatwe w obsłudze i konserwacji, nie wymagają użycia paliwa ani regularnego serwisowania silnika, co jest zarówno wygodne, jak i kosztowo efektywne. Dzięki ergonomicznemu designowi i lekkiej konstrukcji, kosiarki Stihl są komfortowe w użyciu, nawet podczas długotrwałej pracy, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla każdego ogrodnika.

 

kosiarki akumulatorowe Stihl

Kosiarka akumulatorowa Stihl, model RMA 235

 

Kosiarka akumulatorowa Stihl na Domitech.pl

W naszym sklepie internetowym na Domtiech.pl oraz sklepie stacjonarnym w Bydgoszczy, oferujemy szeroki wybór kosiarek akumulatorowych marki Stihl. Nasze kosiarki akumulatorowe są lekkie, zwrotne i niezawodne. Wyposażone w pojemne akumulatory litowo-jonowe, zapewniające sprawną, bezawaryjną prace oraz skuteczne koszenie trawników, ogrodów oraz innych obszarów zielonych.Kupując kosiarkę akumulatorową Stihl z naszego sklepu - masz gwarancję oryginalności oraz bezpiecznej wysyłki.

pixel