Darmowa dostawa od 99,00 zł

Kosiarka akumulatorowa Stihl

( ilość produktów: 21 )

Kosiarki akumulatorowe Stihl to efektywne narzędziami, które poradzą sobie w każdych warunkach. Producent w swojej ofercie posiada wiele modeli kosiarek akumulatorowych, które są dostosowane do różnych potrzeb użytkowników, zarówno do zastosowań indywidualnych, jak i profesjonalnych. kosiarki akumulatorowe Stihl to przemyślane konstrukcje i modele, które skutecznie mogą być wykorzystywane do koszenia trawy na prywatnej posesji, niewielkiej działce, sadzie oraz nawet do pracy w wymagających warunkach miejskich.

Kosiarka akumulatorowa Stihl

Kosiarka akumulatorowa Stihl to wydajne narzędzia koszące. Producent  swojej ofercie kosiarek akumulatorowych posiada wiele modeli przystosowanych do mniej lub bardziej wymagających użytkowników, do pracy w zastosowaniach indywidualnych oraz profesjonalnych, do koszenia na prywatnej posesji, na niewielkiej działce, czy sadzie oraz do największych wyzwań - pracy w przestrzeni miejskiej.

Zalety kosiarek akumulatorowych Stihl

 • cicha praca silnika elektrycznego
 • lekka waga, ułatwiająca prowadzenie i manewrowanie
 • nieskomplikowana obsługa, bez konieczności konserwacji
 • niskie koszty utrzymania - wystarczy naładować akumulator
 • są przyjazne dla środowiska, bez emisji spalin
 • posiadają wiele funkcji zapewniających komfort koszenia
 • możliwa praca w trybie mulczowania*
 • długi czas pracy dzięki wymiennym akumulatorom
 • ładowarka i akumulator to zakup jednorazowy,  gdyż pasują do innych narzędzi ogrodniczych z danej serii

*w zależności od modelu

 

Kosiarki akumulatorowe Stihl - SYSTEM AP

Kosiarki akumulatorowe STIHL, będące częścią różnorodnej linii urządzeń akumulatorowych oferowanych przez STIHL, są innowacyjne i przyjazne dla środowiska. Charakteryzują się niezwykłą ciszą, potężną mocą oraz mobilnością, co umożliwia osiągnięcie doskonałych rezultatów podczas koszenia w miejscach, gdzie konieczne jest zachowanie spokoju i ciszy.

Kosiarki akumulatorowe Stihl z serii System AP

 • Kosiarka RMA 443, bez akumulatora i ładowarki
 • Kosiarka RMA 443, zestaw AP 200 i AL 101
 • Kosiarka RMA 443, zestaw z 2 x AP 200 i AL 300
 • Kosiarka RMA 443 C, bez akumulatora i ładowarki
 • Kosiarka RMA 443 C, zestaw z AP 200 i AL 300  
 • Kosiarka RMA 443 PV, bez akumulatora i ładowarki  
 • Kosiarka RMA 443 PV, zestaw z AP 200 i AL 300
 • Kosiarka RMA 448 PV, bez akumulatora i ładowarki 
 • Kosiarka RMA 448 PV, zestaw z AP 300 S i AL 301  
 • Kosiarka RMA 765 V, bez akumulatora i ładowarki     
 • Kosiarka RMA 765 V, zestaw z AR 3000 L i AL 500 

 

Kosiarki akumulatorowe Stihl - SYSTEM AK

Dzięki kosiarkom akumulatorowym STIHL z serii System AK - praca staje się znacznie bardziej przyjemna. Kosiarki akumulatorowe z tej serii wyróżniają się kompaktową konstrukcją i cichą pracą, co sprawia, że korzystanie z nich jest łatwe i przyjemne. Modele wyposażone w wygodny, pojedynczy uchwyt kierowniczy zapewniają szczególną wygodę, a wyjęcie kosza na trawę staje się niezwykle proste.

Kosiarki akumulatorowe Stihl z serii System AK

 • Kosiarka RMA 235
 • Kosiarka RMA 235, zestaw z AK 20 i AL 101
 • Kosiarka RMA 235, zestaw z 2 x AK 20 i AL 101
 • Kosiarka RMA 235, zestaw z AK 30 i AL 101
 • Kosiarka RMA 248
 • Kosiarka RMA 248, zestaw z AK 30 i AL 101
 • Kosiarka RMA 339
 • Kosiarka RMA 339, zestaw z AK 30 i AL 101
 • Kosiarka RMA 339 C
 • Kosiarka RMA 339 C, zestaw z AK 30 i AL 101

 

Czym są i jak działają kosiarki akumulatorowe Stihl

Kosiarki akumulatorowe Stihl to ekologiczna praca bezprzewodowa, wysoka jakość wykonania, trwałość, a także duża moc i niezawodność.

Komfort elektrycznej kosiarki bezprzewodowej

Oprócz eliminacji potrzeby uzupełniania paliwa czy mieszanki paliwowej i wdychania szkodliwych spalin - ogrodowe kosiarki akumulatorowe Stihl oferują również wiele inne zalety. Są one kompaktowe i znacznie lżejsze w porównaniu do kosiarek spalinowych. Dzięki temu, małe akumulatorowe kosiarki do trawy są niezwykle zwrotne i umożliwiają dotarcie do każdego zakątka ogrodu.

Ogrodowe kosiarki bezprzewodowe, z zasilaniem akumulatorowym, od marki Stihl to narzędzia cechujące się dużą proekologicznością, ponieważ nie emitują szkodliwych dla środowiska spalin. Kosiarki akumulatorowe STIHL zostały starannie zaprojektowane - posiadają łatwo zdejmowany kosz na trawę, który można opróżnić w zaledwie kilka sekund. Kosiarki akumulatorowe STIHL są lekkie i posiadają zintegrowany uchwyt do przenoszenia, co umożliwia łatwe przeniesienie kosiarki w miejsce, gdzie będzie używana lub przechowywana.

Konstrukcja i obudowa

Niewielka waga kosiarek akumulatorowych Stihl to wynik lekkiej obudowy wykonanej z wytrzymałego polimeru, który jest odporny na uderzenia, promieniowanie UV i ciepło.

Kosiarki ogrodowe marki Stihl, zasilane akumulatorem, to narzędzia skonstruowane z wytrzymałych materiałów. Najczęściej są to modele wykorzystujące jednoelementowe obudowy wykonane z wysokiej jakości polimeru, który jest odporny na promieniowanie UV i wysokie temperatury. Dzięki czemu można śmiało korzystać z tych kosiarek nawet w gorące dni, bez obawy o uszkodzenie zewnętrznej warstwy urządzenia.

Ważnym elementem kosiarek akumulatorowych do trawy są również solidnie wykonane kółka, które zapewniają stabilną jazdę i utrzymanie linii koszenia. Istotne jest także łatwe składanie i transportowanie urządzenia, co ma szczególne znaczenie przy pielęgnacji działek pozbawionych dostępu do prądu.

Zasilanie bezprzewodowych kosiarek Stihl

Zasilanie kosiarek akumulatorowych do koszenia trawy jest zapewniane przez akumulator. W zależności od serii/linii produktowej, w ofercie marki Stihl znajdziemy kosiarki z wymiennymi akumulatorami, lub wbudowanymi w narzędzie.

Użytkownik musi regularnie ładować akumulator, co umożliwia urządzeniu pracę przez określony czas. Nowoczesne systemy akumulatorowe są bardzo wydajne i mogą pozytywnie zaskoczyć użytkowników, umożliwiając koszenie całego trawnika bez konieczności przerywania pracy, a to nawet wielokrotnie. W celu zapewnienia ciągłej pracy, zaleca się zakup dwóch akumulatorów, które można wymieniać w trakcie użytkowania.

Kosiarki akumulatorowe wykorzystują technologię wydajnych akumulatorów litowo-jonowych, które są bardzo mocne i posiadają wskaźnik naładowania z 4 diodami LED. Dostępne są w różnych pojemnościach. Wytrzymałe akumulatory i szerokie możliwości oferowane przez kosiarki akumulatorowe STIHL zapewniają efektywną i przyjemną pracę w ogrodzie. Te urządzenia mogą pracować niezależnie od warunków pogodowych, zapewniając pełną moc i niezwykle cichą pracę.

Samobieżna kosiarka akumulatorowa Stihl

Kosiarka akumulatorowa Stihl z napędem to rozwiązanie, które w sposób znaczny usprawni proces pielęgnacji ogrodu. Warto rozważyć wybór kosiarek akumulatorowych z napędem, gdyż ten dodatkowy element wyposażenia pozwala użytkownikowi jedynie kontrolować tor jazdy urządzenia. Prowadzenie kosiarki, zwłaszcza na nierównym terenie, może być bardzo wyczerpujące, a kosiarki akumulatorowe z napędem pozwalają wykonywać pracę przy znacznie mniejszym wysiłku.

 

Kosiarki akumulatorowe Stihl - co je łączy i wyróżnia na tle konkurencji

Wszystkie kosiarki akumulatorowe marki Stihl posiadają wiele cech wspólnych, takie jak centralna regulacja wysokości koszenia oraz możliwość regulacji wysokości uchwytu.

Unikalne cechy akumulatorowych kosiarek Stihl

Kosiarki akumulatorowe Stihl cechują się cichą, wydajną i bezawaryjną pracą, długim czasem pracy akumulatora oraz wysoką jakością wykonania. Dlatego są one bardzo popularne i często wybierane przez użytkowników.

Dodatkowo, niektóre kosiarki akumulatorowe Stihl korzystają z systemu Eco-Modus. Rozwiązanie to umożliwia cichą i przyjazną dla środowiska pracę poprzez dostosowywanie obrotów silnika do potrzeb i warunków panujących na danym obszarze.

 

Kosiarka akumulatorowa Stihl na Domitech.pl

W naszym sklepie internetowym na Domtiech.pl oraz sklepie stacjonarnym w Bydgoszczy, oferujemy szeroki wybór kosiarek akumulatorowych marki Stihl. Nasze kosiarki akumulatorowe są lekkie, zwrotne i niezawodne. Wyposażone w pojemne akumulatory litowo-jonowe, zapewniające sprawną, bezawaryjną prace oraz skuteczne koszenie trawników, ogrodów oraz innych obszarów zielonych.

Kupując kosiarkę akumulatorową Stihl z naszego sklepu - masz gwarancję oryginalności oraz bezpiecznej wysyłki.

pixel