Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Akcesoria pneumatyczne

( ilość produktów: 103 )

Akcesoria do pneumatyki to grupa produktów, wspomagających pracę na narzędziami pneumatycznymi. Akcesoria te zwiększają zakres pracy, umożliwiając tym samym wykonanie większej ilości zleceń. Z ich pomocą możliwe jest napompowanie różnego rodzaju kół (samochodowych, rowerowych, od taczek i innych), malowanie natryskowe, większy zasięg operacyjny (przy użyciu długiego węża), piaskowanie, szlifowanie i wiele innych. Przy użyciu akcesoriów pneumatycznych oraz narzędzi pneumatycznych z oferty Domitech, wykonasz swoją pracę szybciej, efektywniej i łatwiej. Sprawdź ofertę Domitech i wybierz akcesoria pneumatyczne spełniające Twoje oczekiwania!

Akcesoria pneumatyczne - czym są?

Akcesoria do narzędzi pneumatycznych to produkty, które usprawniają lub stwarzają nowe możliwości w obszarach pracy. Za pośrednictwem akcesoriów możliwe jest dotarcie do trudno dostępnych miejsc, obszarów odległych o kilka metrów od kompresora/sprężarki, wypiaskowanie elementów metalowych, pomalowanie natryskowo różnych powierzchni oraz elementów, napompowanie kół i wiele innych. Do akcesoriów pneumatycznych możemy zaliczyć: pistolety z długą dyszą, długie węże pneumatyczne, pistolety do piaskowania, akcesoria z manometrem do pompowania różnego rodzaju kół z możliwością kontroli ciśnienia wewnątrz opony.

Gdzie przydadzą się akcesoria pneumatyczne?

Osprzęt pneumatyczny swoje zastosowanie znajdą u osób, których warsztaty, bądź miejsca pracy wyposażone są w kompresory/sprężarki. Akcesoria te nie mają innego zastosowania i ciężko byłoby wykorzystać ich potencjał bez udziału narzędzia głównego jakim jest wcześniej wspomniany kompresor. W przypadku, gdy na wyposażeniu znajduje się urządzenie generujące podciśnienie robocze, wówczas dodatki pneumatyczne mogą mieć duży wpływ na wykonywaną pracę. Przykładowo: pistolety z długą dyszą, z powodzeniem sprawdzą się do usunięcia zabrudzeń i pyłu z trudno dostępnych miejsc. Takie akcesorium będzie przydatne w warsztatach stolarskich, zakładach tapicerskich, serwisach oraz w przemyśle. Długie węże pneumatyczne mogą być wykorzystywane w zakładzie pracy lub przydomowym warsztacie. Wówczas nie ma konieczności częstej zmiany położenia kompresora/sprężarki. Operator może skorzystać z atutu węża i wykonać pracę do kilkunastu lub nawet kilkudziesięciu metrów. Kolejnym miejscem, w którym można wykorzystać akcesoria pneumatyczne są amatorskie oraz średnio-zaawansowane lakiernie. Przy pomocy pistoletów do piaskowania, stara powłoka lakiernicza może zostać usunięta. Po odpowiednim przygotowaniu detalu może on zostać pomalowany przy pomocy pistoletu do malowania natryskowego. Kolejnym akcesorium, które znacząco ułatwia pracę jest pistolet z manometrem. Szczególnie przydatny jest w serwisach rowerowych, motocyklowych oraz w warsztatach samochodowych i zakładach wulkanizacyjnych. Za pomocą tego prostego akcesorium możliwe jest napompowanie kół lub dętek z odpowiednim ciśnieniem. Poziom ciśnienia jest pokazywany za pomocą analogowej wskazówki na manometrze, zintegrowanym z obudową pistoletu. Takie rozwiązanie pozwoli na zaoszczędzenie dużej ilości czasu, jaki wymagany jest podczas pompowania kół jednośladów, a także usprawni proces pompowania kół bezdętkowych.

pixel