Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Kompresor

( ilość produktów: 107 )

Kompresor to narzędzie umożliwiające wykonanie wielu prac zarówno warsztatowych jak i w profesjonalnych warsztatach. Używając kompresora możliwe jest czyszczenie powierzchni poprzez przedmuchiwanie pistoletem do przedmuchiwania, pompowanie kół i dętek rowerowych przy użyciu pistoletu do pompowania kół. Przy użyciu kompresora można także skorzystać z narzędzi pneumatycznych zasilanych za pośrednictwem mocno sprężonego powietrza, dzięki czemu nie występuje efekt przeciążenia sieci poprzez uruchomienie mocnych elektronarzędzi sieciowych. Niektóre kompresory mogą także współpracować z akumulatorami, co całkowicie odciąża sieć elektryczną oraz pozwala na mobilną pracę.

Czym jest kompresor?

Kompresor jest to urządzenie, które pobiera powietrze z otoczenia oraz kompresuje, czyli spręża powietrze wewnątrz butli. Następnie sprężone powietrze może wydostać się za pośrednictwem wysokociśnieniowego węża do narzędzi pneumatycznych lub osprzętu pneumatycznego.

Do czego służy kompresor?

Sprężarka jak wyżej określono spręża powietrze z zewnątrz i gromadzi je we wbudowanej butli. Sprężone powietrze może zostać wykorzystane do zasilania narzędzi pneumatycznych takich jak np. kątowy klucz pneumatyczny, młotek igłowy, klucz udarowy, pneumatyczny oraz innych narzędzi. Ponadto przy wykorzystaniu osprzętu pneumatycznego możliwości wykorzystania kompresora poszerzają się. Używając osprzęt pneumatyczny można m.in: napompować dętki rowerowe, napompować koła z wentylami samochodowymi, oczyścić powierzchnię z brudu i kurzu za pośrednictwem pistoletu do przedmuchiwania, pomalować powierzchnie używając pistoletu do malowania i wiele innych.

Jakie są typy kompresorów?

W ofercie Domitech znajdują się cztery rodzaje kompresorów. Wśród bogatego wachlarza kompresorów znajdą się takie typy jak: kompresor olejowy, kompresor bezolejowykompresor samochodowy oraz kompresor akumulatorowy. Różnice w poszczególnych kompresorach są dość znaczące.

 

 • Kompresory olejowe to duże maszyny, które wykorzystywane są w warsztatach samochodowych i firmach. Charakteryzują się dużą pojemnością butli i sporymi gabarytami zewnętrznymi. Podczas pracy urządzenia tłoki smarowane są przy wykorzystaniu oleju. Olej do sprężarki rożni się od tradycyjnego oleju do silników samochodowych. Dlatego ważne jest dobranie odpowiedniego, zgodnego z określonymi w instrukcji parametrami smarowania i lepkości. W przypadku kompresorów olejowych istnieje możliwość przedostania się śladowych ilości oleju do wydmuchiwanego materiału (powietrze, farba etc.). Nie ma to jednak znaczenia w przypadku pompowania kół, czyszczenia z kurzu powierzchni płaskich, czy malowania natryskowego.
 • Kompresor bezolejowy charakteryzuje się mniejszymi gabarytami zewnętrznymi w porównaniu do ich olejowych odpowiedników. Ich budowa różni się przede wszystkim silnikiem. Silnik kompresora bezolejowego, jak sama nazwa wskazuje, nie potrzebuje do pracy smarowania olejem. Materiały wykorzystane do budowy silnika charakteryzują się mniejszym współczynnikiem tarcia, przez co użycie oleju jest zbędne. Kompresory bezolejowe przeznaczone są do amatorskich oraz średnio zaawansowanych prac. W przypadku działania kompresora bezolejowego do wydmuchiwanego powietrza nie przedostają się śladowe ilości. W przypadku kompresorów bezolejowych można także znaleźć specjalistyczne kompresory bezolejowe, które przeznaczone są do prac w zakładach chemicznych, farmaceutyce, a także w gabinetach stomatologicznych, gdzie musi być zapewniona wysoka higiena.
 • Kompresor samochodowy jest niewielkim urządzeniem zasilanym z reguły z gniazda zapalniczki prądem o napięciu zasilania 12V. Kompresory te charakteryzują się małymi rozmiarami zewnętrznymi, niewielką wagą oraz małą pojemnością butli. Kompresory samochodowe często posiadają także możliwość pracy przy wykorzystaniu prądu elektrycznego z sieci. Wówczas do jego prawidłowego działania niezbędny jest zasilacz. Kompresory samochodowe z powodzeniem mogą zostać wykorzystane jako awaryjne urządzenie do pompowania kół samochodowych. Doskonale sprawdzą się także w przydomowych warsztatach do napompowania kół w taczkach, motocyklach, rowerach. Można wykorzystać jest także do przedmuchania miejsca pracy w warsztacie.
 • Kompresor akumulatorowy to niewielkie urządzenie zasilane za pośrednictwem akumulatorów. Do ich pracy z reguły wykorzystywane są akumulatory o napięciu zasilania wynoszącym 12 lub 18V. Kompresory akumulatorowe, podobnie jak kompresory samochodowe, charakteryzują się niewielkimi wymiarami zewnętrznymi, małą wagą oraz małą pojemnością butli. Dzięki temu łatwe staje się przewożenie tego urządzenia w bagażniku samochodowym lub motocyklowym schowku. Kompresor akumulatorowy z powodzeniem można wykorzystać do pompowania kół, przedmuchiwania miejsca pracy, a po zastosowaniu odpowiednich przejściówek można także napompować materace, piłki, plażowe dmuchane zabawki i inne.

Kompresor w sklepie Domitech

W ofercie naszego sklepu, posiadamy kompresory takich producentów jak Airpress, Black & Decker, DeWALT, HiKOKI, Kraft&Dele, Makita, Metabo oraz Ryobi. Kupując w Domitech masz pewność, że dostarczony sprzęt jest oryginalny i pochodzi z oficjalnych źródeł dystrybucji. Dzięki temu masz pewność, że sprzęt objęty jest pełną gwarancją producencką, a Ty możesz liczyć na profesjonalne doradztwo oraz wsparcie pozakupowe. Ponadto kupując w Domitech możliwy jest dogodny wybór rodzaju płatności. Sprawdź i wybierz sprzęt z naszej oferty!

pixel