Darmowa dostawa od 99,00 zł

Piła szablasta Bosch

( ilość produktów: 15 )

Piły szablaste to narzędzia znajdujące zastosowanie w wielu branżach - hydraulicznej, stolarskiej, blacharskiej. Piła posuwowa Bosch bez problemu poradzi sobie z takimi materiały jak drewno, metal, czy tworzywo sztuczne. W ofercie pił szablastych Bosch na Domitech.pl znajdziemy narzędzia tego producenta zasilane akumulatorowo i sieciowo.

 

Piła szablasta Bosch - zastosowanie

Piła szablasta czyli tzw. "lisi ogon" cieszy się coraz większą popularnością, Idealnie sprawdzi się jako narzędzie do szybkiego cięcia w warsztacie czy nawet plenerze. Wyposażona jest w brzeszczot wykonujący ruchy posuwisto-zwrotne. Odpowiednio dobrany brzeszczot pozwoli na cięcie w metalu, pustaku cegle i drewnie (nie tylko suchym ale także i mokrym).

Piły posuwowe Bosch dzielimy na zasilane akumulatorem lub siecią (podłączenie do gniazdka o przepływie 230V). Każda za nich ma swoich zwolenników. Zasilanie akumulatorem pozwala na pracę w plenerze podczas gdy zasilanie sieciowe gwarantuje dłuższą pracę bez konieczności przerw na ładowanie.  

Piła szablasta marki Bosch - jak wybrać?

Jednym z największych dylematów stojących przed kupującymi piłę szablastą jest wybór tej najodpowiedniejszej. Głównym kryterium zdecydowanie jest jej moc. Im wyższa tym większą mamy pewność, że sprzęt poradzi sobie sobie z cięciem najtwardszych materiałów. 

Wybierając pilarkę Bosch warto zwrócić uwagę na najistotniejsze cechy techniczne. Ergonomiczna rękojeść i wydłużony włącznik ułatwiają jej obsługę. System SDS umożliwia łatwą i szybką wymianę brzeszczotów, także w rękawicach. Silnik EC w połączniu z litowo-jonowym akumulatorem 18V zapewnia moc jak w urządzeniu sieciowym i swobodę urządzenia bezprzewodowego. 

Piły szablaste Bosch dostępne na Domitech.pl 

Sklep Domitech.pl dysponuje pilarkami posuwowymi marki Bosch zasilanymi akumulatorem oraz wymagających podłączenia do sieci. Bogaty asortyment pił szablastych Boschi i osprzętu gwarantuje odpowiedni dobór narzędzi na miarę każdego fachowca.

pixel