Darmowa dostawa od 99,00 zł

NEO Tools

( ilość produktów: 240 )

Neo Tools

Neo Tools to marka należąca do grupy Topex, o charakterystycznie pomarańczowo-czarnej kolorystyce, która unikalną kolorystyką, trwałością i niezawodnością - zyskała bardzo dużą popularność i pozytywną renomę wśród wielu serwisów i warsztatów samochodowych.

neo tools

Neo Tools to marka narzędzi ręcznych, oferująca szeroki wybór narzędzi do różnych zastosowań w przemyśle, warsztatach, a także w gospodarstwach domowych. Neo Tools produkuje m.in. klucze, szczypce, młotki, wiertła, nożyce, pilniki, wkrętaki i wiele innych narzędzi. Neo Tools stawia na wysoką jakość swoich produktów, co pozwala na ich długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. W ofercie znajdują się również narzędzia o specjalistycznych zastosowaniach, jak np. narzędzia do cięcia rur, czy narzędzia do obróbki drewna. Firma Neo Tools cieszy się dobrą opinią wśród użytkowników, którzy chwalą sobie zarówno jakość narzędzi, jak i ich przystępną cenę.

 

Marka Neo Tools

Marka Neo Tools należy do Topex Group, która jest jednym z największych producentów narzędzi ręcznych w Polsce. Grupa Topex posiada kilka marek, w tym Neo Tools, które oferują różne produkty i narzędzia dla różnych branż. Dzięki temu Topex może zaspokoić potrzeby różnych grup odbiorców, zarówno profesjonalistów, jak i hobbystów.

Marka Neo Tools została założona w 1999 roku w Polsce przez Topex Group. Od samego początku firma skupiała się na produkcji wysokiej jakości narzędzi ręcznych do różnych zastosowań w przemyśle, warsztatach oraz w gospodarstwach domowych. W ciągu kilku lat od powstania, Neo Tools stało się jedną z wiodących marek na rynku narzędzi ręcznych w Polsce. W kolejnych latach firma zaczęła eksportować swoje produkty na rynki europejskie i światowe, zdobywając coraz większą popularność i uznanie wśród użytkowników. W 2014 roku Neo Tools poszerzyło swoją ofertę o elektronarzędzia, w tym wiertarki, szlifierki, piły i wiele innych. W 2019 roku marka obchodziła swoje 20-lecie, a w kolejnych latach kontynuowała rozwój i wprowadzała na rynek nowe produkty i technologie, które zapewniają wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

 

narzedzia neo tools

 

Narzędzia Neo Tools

Producent posiada bogatą ofertę narzędzi, od narzędzi ręcznych po elektronarzędzia i narzędzia bezprzewodowe współpracujące z inną marką, a także bogatą ofertę najbardziej potrzebnych maszyn ogrodowych, czy sprztów wyposażenia warsztatu stolarskiego, samochodowego i wiele innych produktów niezbędnych podczas prac remontowo budowlanych oraz związanych z pracami serwisowo-naprawczymi.

Narzędzia ręczne

Najbardziej popularną gałęzią wśród bogatej oferty marki to narzędzia ręczne. W ofercie producenta znajdziemy setki rożnych produktów, w tym zestawów narzędzi ręcznych, od małych i kompaktowych, uniwersalnych zestawów na potrzeby domowe, po wypełnione po brzegi szafki narzędziowe przystosowane do profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Elektronarzędzia

Wśród produktów Neo Tools znajdziemy również elektronarzędzia, czyli praktyczne narzędzia elektryczne do róznego rodzaju prac, od zastosowań warsztatowych, po narzędzia ogrodowe.

Narzędzia akumulatorowe

W ofercie marki Neo Tools znajdziemy bogatą ofertę narzędzi akumulatorowych, w tym produkty takich kategorii jak wiertarko-wkrętarki, klucze udarowe, zakrętarki czy kosiarki do trawy.

Neo Tools i Graphite Energy+

Narzędzia bezprzewodowe Neo Tools to narzędzia wykorzystujące akumulatory z systemu Graphite Energy+. Wykorzystanie tych samych akumulatorów w narzędziach i urządzeniach dwóch marek - to bogata oferta i szeroki wybór. 

 

System ENERGY+ (NEO Tools i Graphite)

 

Jakość produktów Neo Tools

Produkty oferowane przez markę Neo Tools to gwarancja wykonania z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem najnowszych technologii oraz wzornictwa. Narzędzia spod szyldu NEO Tools cieszą się zaufaniem wymagających użytkowników oraz profesjonalistów, którzy oczekują największej trwałości, jakości i precyzji. O jakości oferowanych przez markę Neo Tools produktów, w tym narzędzi ręcznych i akcesoriów BHP świadczy między innymi przyznany w 2012 roku międzynarodowy certyfikat TÜV.

 

Ergonomia Neo Tools

Sposób i komfort wykorzystywania narzędzi - ergonomia produktu to bardzo istotna kwestia podczas pracy z danym narzędziem. Nowoczesny design, kształt i forma nie mogą być przypadkowe i muszą odpowiadać docelowemu zastosowaniu i wykorzystaniu. Narzędzia marki Neo Tools - charakterystycznie pomarańczowych narzędzi, to produkty o wszechstronnym zastosowaniu, które łączy wysoka jakość wykonania oraz komfort użytkowania. Produkty marki Neo Tools to trwałe, precyzyjne oraz optymalnie dostosowane pod względem komfortu użytkowania narzędzia, zapewniające najlepszą produktywność.

Narzędzia NEO Tools to praktyczne narzędzia stworzone w konkretnym celu - praktycznym zastosowaniu by sprostać określonym zadaniom. Kształt, forma, waga, czyli ergonomia narzędzi - to istotny czynnik dla producenta pomarańczowych narzędzi, gdyż wpływa nie tylko na komfort pracownika ale też gwarantuje że dane narzędzie ​​idealnie układają się w dłoni, gwarantując mniejsze zmęczenie fizyczne i wyższą skuteczność/efektywność w pracy.

 

akcesoria neo tools

 

Gwarancja narzędzi Neo Tools

Narzędzia Neo Tools tworzone są z myślą o wymagających użytkownikach, dla których stanowić one będą "podstawowe narzędzia pracy". Wysokie wymagania co do jakości jakie stawia klient - wymuszają na producencie najwyższą jakość w procesie produkcji. Narzędzia Neo Tools powstają z wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych materiałów i są weryfikowana podczas rygorystycznych procedur kontrolnych. Neo Tools dzięki pewności jakości oferowanych przez siebie produktów wyraża aż 25-letnim okresem gwarancyjnym na narzędzia mechaniczne NEO Tool. Gwarancja Neo Tools obejmuje wszystkie wady produkcyjne (powstałe na etapie produkcji) i materiałowe swoich narzędzi, wykryte w okresie do 25 lat od daty zakupu.

Narzędzia i produkty marki NEO Tools w ofercie sklepu stacjonarnego oraz sklepu internetowego na Domitech.pl - to wyłącznie oryginalne produkty pochodzące z oficjalnej dystrybucji, stąd podlegają pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta.
pixel