Darmowa dostawa od 399,00 zł

Piła elektryczna Stihl

( ilość produktów: 11 )

Piły elektryczne Stihl to wysoka jakość i wydajność. Piła elektryczna Stihl to narzędzie zasilane sieciowo, które oferuje dużą moc, potrzebną do precyzyjnej i sprawnej pracy nie tylko w zastosowaniu profesjonalnym ale także w przydomowym ogrodzie czy na działce.

Piła elektryczna Stihl

Pilarki Stihl elektryczne

Zasilane sieciowo, pilarki elektryczne Stihl to klasa sama w sobie. Urządzenia te są ciche, wydajne i nie emitują żadnych spalin, dzięki czemu nadają się również do użytku w zamkniętych przestrzeniach, podczas prac budowlanych czy wykończeniowych. Narzędzia posiadają wydajne, mocne silniki elektryczne, dzięki czemu zapewniają dużą wydajność bez ograniczeń czasowych wynikających z zasilania benzynowego lub akumulatorowego. Pilarki elektryczne Stihl standardowo posiadają hamulec piły łańcuchowej QuickStop Super i dedykowane są majsterkowiczom, rolnikom oraz innym użytkownikom profesjonalnym.

  • MSE 141,
  • MSE 170,
  • MSE 190,
  • MSE 210 C-B,
  • MSE 230 C-B,
  • MSE 250.

Zastosowanie piły elektrycznej Stihl

Piła Stihl zasilana elektrycznie to narzędzie służące do cięcia drewna, które pozwala na sprawną pracę w ogrodzie podczas wycinki krzewów oraz cięcia drewna opałowego. Zasilanie sieciowe zapewnia odpowiednią moc do pracy profesjonalnej przy najbardziej twardych materiałach.

Pilarka elektryczna Stihl czy zasilana akumulatorowo/spalinowo?

Odpowiednie źródło zasilania to podstawa, zależna od zastosowania. Zasilanie sieciowe wymaga do działania przewodu - ogranicza to niestety mobilność podczas pracy, przez co wymagane jest korzystanie z przedłużacza. Zaletą pracy z narzędziem sieciowym jest natomiast cena i oferowana moc. Narzędzia akumulatorowe są stosunkowo cięższe od sieciowych i droższe, narzędzia spalinowe są mocniejsze lecz znacznie głośniejsze. Piła elektryczna Stihl jest wiec kompromisem, pomiędzy mobilnością, mocą, lekkością i ceną.

Piła elektryczna Stihl - na co zwrócić uwagę

Wybierając elektryczną pilarkę łańcuchową Stihl należy zwrócić uwagę przede wszystkim na moc oraz zdolność cięcia. Długość prowadnicy zwiększa zasięg pracy, pozwalając na cięcie grubszych materiałów, a moc zapewnia sprawniejszą pracę i szybkość.

 

Piły elektryczne Stihl na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór oryginalnych pilarek sieciowych Stihl, które w zależności od serii czy docelowego zastosowania posiadają rożne parametry tnące, wyróżniające poszczególne modele.

pixel