Darmowa dostawa od 399,00 zł

Nożyce do blachy

( ilość produktów: 50 )

Nożyce do blachy to specjalistyczne narzędzia przydatne w określonych zadaniach. Z uwagi na istniejące warianty tego urządzenia warto przyjrzeć się poszczególnym z nich, aby spełniały one wymagania zarówno profesjonalisty, jak i osoby pracującej w przydomowym warsztacie. Obrabianie elementów metalowych ma miejsce w wielu zadaniach – podczas realizowania remontów, majsterkowania czy różnorodnych prac budowlanych. W przedsięwzięciach tego typu wykonuje się walcowanie, gięcie oraz cięcie, do którego niezbędne są nożyce do blachy.

nozyce do blachy

Pochodzące z szerokiej oferty produktowej nożyce gilotynowe do blachy, nożyce dekarskie, nożyce do blachy trapezowej, nożyce gilotynowe oraz inne nożyce do blachy wykorzystujące zasilanie sieciowe lub akumulatorowe - w zdecydowanym stopniu ułatwią wykonywanie pracy oraz sprawią, że jej realizowanie przebiegnie znacznie szybciej. Szeroka gama nożyc do cięcia blachy dostępna w Domitech pozwala wygodniej pracować z metalowymi elementami, zaś ich obróbka może być realizowana w większym stopniu.

Jakie nożyce do blachy

Wybór odpowiednich nożyc do cięcia blachy, zależy oczywiście od wybrania narzędzia, które oferować będzie niezbędne parametry, pozwalające na skuteczną pracę w warsztacie, zakładzie pracy czy na miejscu budowy. Maszynka do cięcia blachy może posiadać silnik zasilany akumulatorowo lub sieciowo - pozwalając albo na stałe źródło zasilania i długi czas nieprzerwanej pracy w jednym miejscu lub dzięki bezprzewodowemu napędzaniu nożyc do metalu - mobilną pracę na miejscu budowy.

W zależności od rodzaju blachy, grubości danego elementu 0 istotne jest dobranie narzędzia które spełni oczekiwane zadanie.

Nożyce do blachy - dla kogo

Nożyce do blachy to specjalistyczne narzędzie tnące, które z założenia ma spełniać proste zadanie - cięcie blachy. Profesjonalne nożyce do blachy są szczególnie polecane osobom zajmującymi się tworzeniem blachowych poszyć dachowych - zapewniając bardzo szybkie i bezpieczne formowanie elementów poszycia.

Na co zwrócić uwagę wybierając nożyce do blachy

Zakup wybranych nożyc do blachy z oferty internetowego sklepu z elektronarzędziami - Domitech  Sklep i Serwis wiąże się z koniecznością zwrócenia uwagi na różne parametry. Pierwszym z nich jest oferowana przez nożyce do blachy moc. Jej poziom uzależniony jest od częstotliwości wykonywanych zadań z użyciem nożyc do blachy. Jeżeli użytkowanie będzie niezbyt częste, moc nie musi osiągać wysokiego poziomu. W innej sytuacji, gdy istotne jest wielokrotne i często użytkowanie nożyc do blachy, warto wybrać wariant z większą mocą gwarantującą podwyższoną wydajność. Nie można zapominać także o wadze urządzenia. Jeżeli nożyce do blachy będą miały zbyt dużą masę, mogą sprawiać trudności w operowaniu oraz z ich utrzymaniem i prawidłowym manewrowaniem, czego konsekwencją może być wydłużenie czasu wykonywanej pracy oraz niedokładność przy większym nakładzie pracy. Inne parametry, na które należy zwrócić uwagę, to: prędkość skokowa silnika, promień cięcia oraz maksymalna wysokość cięcia danego materiału (grubość cięcia).

Źródło zasilania nożyc do blachy

Wśród produktów oferowanych w naszym sklepie znajdziemy nożyce do blachy zasilane akumulatorowo oraz sieciowo. Narzędzia wykorzystujące sieciowe zasilanie elektryczne, pracujące na napięciu 230V charakteryzują się największą mocą, sprawnością i nieograniczoną długością pracy, których jedynym limitem jest zasięg kabla zasilającego.

Alternatywą zasilania sieciowego nożyc do blachy jest bezprzewodowa wersja urządzeń, na zasilaniu akumulatorowym. Nozyce do blachy bez przewodu umożliwiają pracę w terenie bez dostępu do prądu oraz znacznie poprawiają komfort podczas cięć na wysokości podczas przycinania elementów poszycia dachu.

Nożyce do blachy w sklepie Domitech

W szerokiej ofercie Domitech można znaleźć odpowiednie nożyce do blachy zróżnicowane ze względu na przeznaczenie: nożyce skokowe (do cięcia arkuszy blachy), nożyce do blach prostych, nożyce do blach falistych (stal miękka, miedziana, aluminiowa i trapezowa) oraz nożyce do cięcia krzywizn. Posiadamy wyłącznie oryginalne nożyce do blachy podlegające pełnej gwarancji producenta, a obsługa naszego sklepu chętnie doradzi oraz pomoże w wyborze odpowiedniego narzędzia do Twoich potrzeb.

W ofercie posiadamy nożyce do blachy takich producentów jak Bosch, DeWALT, HiKOKI, Makita oraz Metabo.

pixel