Darmowa dostawa od 399,00 zł

Zestaw kluczy Teng Tools

( ilość produktów: 26 )

Zestawy kluczy Teng Tools to komplety narzędzi skomponowane w taki sposób, by ułatwić pracę z elementami złącznymi w postaci śrub i nakrętek w każdym standardzie. Klucze w różnych konfiguracjach, uorganizowane w praktyczne pakiety, to nieodzowne wyposażenie warsztatu, które docenią zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Zestawy kluczy świetnie sprawdzają się w rozmaitych branżach, takich jak stolarstwo, prace remontowe, a przede wszystkim serwisowanie maszyn i pojazdów.

Zestawy kluczy Teng Tools - co to?

Oferowane przez firmę Teng Tools komplety kluczy są komfortowym rozwiązaniem, pozwalającym w ramach jednorazowego zakupu uzyskać wszystkie najpotrzebniejsze narzędzia ręczne przeznaczone do pracy z połączeniami śrubowymi. Duży wybór zestawów sprawia, że możesz dobrać pakiet idealnie odpowiadający Twoim potrzebom.


Komplety kluczy Teng Tools - dla kogo?

Ze względu na spore zróżnicowanie, zestawy kluczy Teng Tools są dobrym rozwiązaniem dla szerokiego grona użytkowników. Odpowiedni pakiet akcesoriów znajdą dla siebie zarówno hobbyści, majsterkujący weekendowo w przydomowych warsztatach, jak i zawodowcy, intensywnie użytkujący narzędzia w codziennej pracy. Klucze Teng Tools będą z pewnością idealnym wyborem dla wszystkich osób związanych z motoryzacją jako solidne wyposażenie warsztatów samochodowych i motocyklowych.


Teng Tools zestawy kluczy - rodzaje

Wśród zestawów kluczy Teng Tools można znaleźć między innymi:

  • Zestawy kluczy płasko-oczkowych
  • Zestawy kluczy hakowych
  • Zestawy kluczy nasadowych
  • Zestawy kluczy imbusowych
  • Zestawy mieszane

Tak szeroki wybór sprawia, że klucze w zestawach Teng Tools znajdą zastosowanie w każdej branży, nie tylko motoryzacyjnej. Komplety z kluczami płasko-oczkowymi świetnie sprawdzą się w montażu mebli czy przy remontach mieszkania, zestawy kluczy nasadowych będą z kolei odpowiednie do pracy przy naprawach maszyn. Serwisowanie sprzętu RTV i AGD ułatwią mieszane zestawy z bitami i nasadkami w różnych rozmiarach. Warte uwagi są także wyspecjalizowane zestawy kluczy hakowych, przeznaczonych m. in. do odkręcania nakrętek rowkowych lub mocno uszkodzonych elementów.

Zestaw kluczy, model Teng Tools TC-6T01


Dlaczego warto zdecydować się na zestaw kluczy Teng Tools?

Narzędzia szwedzkiej firmy Teng Tools są wysoko cenione przez mechaników na całym świecie, a o ich wysokiej jakości świadczy miedzy innymi fakt, że stanowią wyposażenie załóg serwisowych podczas różnego rodzaju ekstremalnych wyścigów samochodowych i motocyklowych. Warto postawić na zestaw kluczy Teng Tools ze względu na wiele istotnych zalet, jakimi się cechują.

Solidność i trwałość
W kwestii jakości firma Teng Tools nie uznaje żadnych kompromisów. Klucze są wykonywane z najwyższej jakości stopów stali i poddawane profesjonalnej obróbce termicznej. Dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów narzędzia cechują się dużą wytrzymałością mechaniczną i są przystosowane do najcięższych zadań.

Dożywotnia gwarancja
Potwierdzeniem jakości zestawów kluczy Teng Tools jest dożywotnia gwarancja oferowana przez producenta. Decydując się na zakup kompletu narzędzi tej firmy masz pewność ich niezawodności nawet przy intensywnym eksploatowaniu.

Dodatkowe wyposażenie
Klucze w zestawach Teng Tools to nie tylko solidność i skuteczność w działaniu, ale także wygoda. Zestawy pozwalają na utrzymanie narzędzi w idealnym porządku dzięki praktycznym organizerom, w których są sprzedawane. Kasetki z wytłoczkami i specjalne uchwyty sprawiają, że klucze można łatwo uorganizować, a ponadto są bardzo komfortowe w transporcie i przechowywaniu.

Dodatkowym atutem są akcesoria dołączane do wielu zestawów, takie jak przedłużki o różnych długościach czy przeguby ułatwiające operowanie w trudno dostępnych miejscach. Często załączanymi elementami są także łączniki i adaptery umożliwiające używanie kocówek w różnych standardach.


Zestawy kluczy Teng Tools w Domitech

W sklepie z profesjonalnymi narzędziami Domitech znajdziesz obszerny wybór wysokiej jakości zestawów kluczy Teng Tools. Zamów narzędzia na naszej stronie, by mieć pewność otrzymania oryginalnych produktów objętych pełną gwarancją producenta. Dokonując zakupu na naszej stronie możesz wybrać najwygodniejszą metodę płatności i formę dostawy.

pixel