Darmowa dostawa od 399,00 zł

Ukośnica Ryobi

( ilość produktów: 4 )

Ryobi oferuje szeroki wybór ukośnic sieciowych oraz akumulatorowych. Ukośnice Ryobi to narzędzia tnące z piłą tarczową zamocowaną na ramieniu wahadłowym, które porusza się w lewo lub w prawo, umożliwiając wykonywanie cięć pod różnymi kątami. Poszczególne modele ukośnic producenta umożliwiają regulację różnych parametrów, takich jak prędkość, głębokość cięcia i kąt nachylenia, ułatwiając wydajne i dokładne cięcie.

Ukośnica Ryobi - co to?

Ukośnica Ryobi to elektronarzędzie stacjonarne lub mobilne z zasilaniem sieciowym bądź bezprzewodowym akumulatorowym, które służy do precyzyjnego cięcia drewna pod kątem prostym lub skośnie w różnych płaszczyznach. Ukośnice to narzędzia wyposażone w tarczę tnącą o średnicy często większej niż 190 mm, które zapewniają duży zakres głębokości cięcia, szybkość oraz precyzję podczas przecinania/nacinania drewna.

 

ukośnice Ryobi 

Ukośnica Ryobi, model EMS305RG (5133002861) do obsługi tarcz 305 mm

 

Ukośnice Ryobi - rodzaje

Ukośnice sieciowe

W ofercie producenta znajdziemy różne modele ukośnic sieciowych, z których każda wyposażona jest w funkcje odpowiedzialne za komfort użytkowania. Ukośnice sieciowe Ryobi to nie tylko stacjonarne narzędzia, o dużym zakresie głębokości roboczej i masywnej budowie ale też kompaktowe modele, które umożliwiają komfortowy transport - zapewniając łatwość pracy wszędzie tam, gdzie dostęp do energii elektrycznej z sieci.

Ukośnice akumulatorowe Ryobi

Ukośnice akumulatorowe RYOBI to równie precyzyjne narzędzia, które pozwalają wykonywać dokładne i staranne cięcia pod różnymi kątami. Dzięki temu z łatwością możesz dowolnie docinać elementy drewniane, metalowe lub wykonane z tworzyw sztucznych w każdym miejscu. Ukośnica Ryobi na akumulator to praktyczne rozwiązanie w każdym warsztacie. W szerokiej ofercie Ryobi dostępne są ukośnice akumulatorowe o różnorodnych parametrach bazujące na wydajnych bateriach systemu ONE+.

Dlaczego warto mieć w warsztacie ukośnicę akumulatorową

Większość dostępnych na rynku ukośnic to modele przewodowe, wymagające stałego połączenia z źródłem zasilania. W odróżnieniu od nich, akumulatorowa ukośnica 18V z mechanizmem posuwowym umożliwia pracę bez użycia kabla. Dzięki zastosowaniu pojemnej i efektywnej baterii, użytkownik cieszy się znacznie większą swobodą poruszania się. Taka nowoczesna ukośnica 18V świetnie radzi sobie w różnych środowiskach - czy to w warsztacie, mieszkaniu, czy też na otwartej przestrzeni. Dodatkową zaletą jest niezależność od dostępu do elektryczności, co eliminuje potrzebę posiadania długiego przedłużacza lub problemu z kablami plączącymi się pod nogami.

Dlaczego akumulatorowa ukośnica Ryobi jest dobrym wyborem?

Akumulatorowe ukośnice Ryobi są częścią systemu Ryobi ONE+, który zapewnia kompatybilność z ponad 200 innymi produktami tej marki. To sprawia, że rozbudowa warsztatu nie wymaga za każdym razem inwestycji w nowe baterie. Jeden akumulator ONE+ może być używany w różnych narzędziach, takich jak wiertarki udarowe, gwoździarki, szlifierki czy frezarki, co pozwala zaoszczędzić środki i pozwala na inwestowanie w nowe narzędzia zamiast w dodatkowe baterie, wspierając rozwój Twojej pasji.

Nie trzeba się także martwić o to, czy bateria do danego urządzenia jest naładowana. Możliwość korzystania z tej samej baterii dla różnych narzędzi jest wygodna. Dla osób często używających elektronarzędzi zalecane jest posiadanie kilku pojemnych baterii, aby zapewnić nieprzerwaną pracę urządzeń, nawet kiedy spędzają one czas w skrzynce narzędziowej.

Akumulatory litowo-jonowe ONE+ wyróżniają się długim czasem pracy i niskim poziomem samorozładowania. Dodatkową zaletą jest brak efektu pamięci baterii, co oznacza, że nie musisz czekać, aż bateria całkowicie się rozładuje przed ponownym naładowaniem. Możliwość ładowania w dowolnym momencie jest więc kolejnym plusem wyboru ukośnicy Ryobi z systemu ONE+.

Ukośnica Ryobi z posuwem

Bez wątpienia, ukośnica Ryobi jest urządzeniem specjalistycznym, które zapewnia precyzyjne cięcia. W ofercie naszego sklepu z produktami marki Ryobi dostępne są dwa rodzaje tego narzędzia: standardowy i z funkcją posuwu. Ukośnica z posuwem to narzędzie o zwiększonym zasięgu, pozwalające na wykonywanie cięć o większej szerokości, co znacznie zwiększa funkcjonalność narzędzia.

 

ukośnica Ryobi

Ukośnica Ryobi, model EMS254L (5133001202) do obsługi tarcz 254 mm

 

Wykorzystanie ukośnicy

Ukośnice są najbardziej przydatne przy pracy z drewnem, zwłaszcza gdy trzeba precyzyjnie docinać długie i duże elementy. Ta specjalistyczna pilarka ukosowa jest niezastąpiona w wielu pracach remontowych i budowlanych, zarówno w domu, jak i w ogrodzie, gdzie wymagane jest dokładne cięcie. Dzięki ukośnicy 18V zasilanej baterią ONE+, montaż paneli podłogowych, przygotowywanie elementów meblowych czy tworzenie konstrukcji ogrodowych staje się znacznie prostsze. Narzędzie to pozwoli na zbudowanie przestronnego tarasu, urokliwej altany, funkcjonalnego płotu czy schowka na narzędzia ogrodowe.

Ukośnica 18V marki Ryobi sprawdzi się również przy realizacji drobniejszych i wymagających precyzji projektów, takich jak ramki na zdjęcia czy skrzynki na biżuterię. To wyjaśnia, dlaczego narzędzie to cieszy się popularnością nie tylko wśród majsterkowiczów, ale i osób zajmujących się rękodziełem. Ponadto, ukośnica na akumulator skutecznie poradzi sobie z cięciem metali, tworzyw sztucznych, elementów z PCV czy innych twardych materiałów.

 

Ukośnice Ryobi na Domitech.pl

Kupując ukośnice marki Ryobi z oferty naszego sklepu - wybierasz pośród w pełni oryginalnych i pełnowartościowych produktów, które pochodzącą z oficjalnej dystrybucji.

Gwarancja i serwis ukośnic Ryobi

Wszystkie ukośnice Ryobi kupione w naszym sklepie internetowym to w pełni oryginalne narzędzia, które podlegają pełnej gwarancji producenta, zgodnie z ustalonymi przez niego zasadami i warunkami. Kupując narzędzia Ryobi w naszym sklepie stacjonarnym lub internetowym - nie musisz bać się o to czy przysługuje Ci gwarancja na zakupione produkty tej marki.

pixel