Darmowa dostawa od 399,00 zł

Evolution

( ilość produktów: 1 )

Evolution to Brytyjska firma rozpoznawalna po narzędziach w charakterystycznej - pomarańczowej barwie, która prócz dostarczaniu narzędzi dla każdego - oferuje narzedzia do profesjonalnej, przemysłowej obróbki stali (w zakresie cięcia). Narzędzia marki Evolution dzielą się na 3 kategorie - narzędzia do zastosowań przemysłowych, do obróbki i cięcia stali, narzędzia do zastosowania profesjonalnego - w których skład wchodzą narzędzia do wymagających zadań oraz sprzęt dla majsterkowiczów - narzędzia przystosowane do działania w zakresie prac domowych.

evolution

Marka Evolution

Marka Evolution to brytyjski producent narzędzi, który specjalizuje się w produkcji pił tarczowych do cięcia metalu, drewna i innych materiałów. Firma oferuje szeroki wybór pił, w tym piły stołowe, przecinarki, piły ukośne, piły kątowe, piły spalinowe i wiele innych. Produkty marki Evolution charakteryzują się wysoką jakością wykonania, trwałością i łatwością obsługi. Marka Evolution jest znana ze swojej innowacyjności i ciągłego doskonalenia swoich produktów, aby sprostać wymaganiom rynku.

Elektronarzędzia Evolution - dla kogo?

Elektronarzędzia marki Evolution to produkty rożnych klas, przystosowane w zależności od serii - do mniej i bardziej wymagających środowisk pracy, od okazjonalnych prac domowych, poprzez zastosowania DIY do wielogodzinnych prac na budowie.

Evolution dla profesjonalistów

to podstawowa seria narzędzi od marki Evolution - oznaczona charakterystycznym kolorem pomarańczowym. W tej grupie znajdziemy najwięcej różnorodnych narzędzi, takich jak piły, przecinarki, ukośnice, strugi, mieszadła czy wyrzynarki.

Evolution do obróbki metalu

to grupa narzędzi oferująca trwałość i dużą wydajność. W tej grupie wyróżniona barwą niebieską - znajdziemy narzędzia do wiercenia oraz ciecia stali.

Evolution dla majsterkowiczów

to narzędzia występujące w kolorze zielonym, które oferują poręczność, lekkość oraz stosunkowo dobrą jakość w korzystnej cenie. Evolution DIY Range - to narzędzia dla każdego, jako podstawowe narzędzia dla domu, do ogrodu czy prac związanych z majsterkowaniem.

Marka Evolution na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu posiadamy wyłącznie pełnowartościowy i oryginalny asortyment narzędzi oraz elektronarzędzi marki Evolution, z której wszystkie produkty pochodzący z oficjalnej, regionalnej dystrybucji. Kupując narzędzia i elektronarzędzia Evolution - masz gwarancję oryginalności oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności oraz formy dostawy.

pixel