Darmowa dostawa od 99,00 zł

Robot sprzątający

( ilość produktów: 2 )

Robot sprzątający to nic innego jak odkurzacz automatyczny, który pozwala na oszczędność czasu, dzięki samoczynnemu dbaniu o czystość i porządek powierzchni na której pracuje. Roboty sprzątające to urządzenia elektryczne zasilane akumulatorowo, samojezdne i nie wymagające dodatkowej obsługi.

robot sprzątający

Robot sprzątający to niezwykle praktyczne narzędzie, nie tylko do przestrzeni firmowych, które pozwoli na zautomatyzowanie i usprawnienie prac związanych z czystością w miejscu pracy.

Robot sprzątający - zasada działania

Roboty sprzątające to narzędzia w pełni zautomatyzowane, które po pierwszej konfiguracji - zapewniają samoczynną pracę, nie wymagającą dodatkowej ingerencji. Robot sprzątający w zależności od modelu, marki czy serii - to narzędzie wymagające niewielkiego nakładu dodatkowej pracy, które po popranym skonfigurowaniu - zapewnia znaczną poprawę czystości w biurach, halach czy magazynie - pozwalając również dodatkowo na oszczędność.

Roboty sprzątające, a źródło zasilania

Dostępne w ofercie naszego sklepu roboty sprzątające to narzędzia zasilane akumulatorowo, wykorzystujące zewnętrzne akumulatory. Wykorzystywanie wymiennych akumulatorów zapewnia dłuższą żywotność samego urządzenia.

Robot sprzątający na Domitech

W ofercie naszego sklepu posiadamy wyłącznie oryginalne produkty, które zapewnią najwyższą jakość, deklarowaną przez producenta. Kupując u nas - masz pewność, że otrzymasz oryginalny sprzęt, który podlegać będzie pełnej gwarancji producenta.

pixel