Darmowa dostawa od 399,00 zł

Piła taśmowa akumulatorowa

( ilość produktów: 19 )

Akumulatorowe piły taśmowe

Oferowane przez Domitech Bydgoszcz – Sklep i Serwis akumulatorowe pilarki taśmowe to urządzenia przeznaczone do przecinania materiałów stałych, takich jak drewno czy różnego rodzaju metale, np. rury, pręty zbrojeniowe, kształtowniki bądź blacha. Elementem tnącym jest ząbkowana metalowa wstęga, zwana taśmą, która przesuwa się za pomocą dwóch, trzech bądź czterech obracających się współbieżnie kół – dzięki jednolitemu przesuwowi taśmy rzaz powstały w obrabianym materiale jest równy. Narzędzia te świetnie nadają się zarówno do wykonywania cięć w linii prostej, jak i wycinania nieregularnych kształtów.

Dzięki sposobowi zasilania akumulatorowe piły taśmowe są narzędziami mobilnymi, co przekłada się bezpośrednio dużą swobodę działania – można ich używać poza warsztatem, np. w ogrodzie. Są wyposażone w mechanizm beznarzędziowej wymiany taśm, co zwiększa komfort prowadzonych działań. Urządzenia te posiadają diodę LED, dzięki której praca w miejscach nieoświetlonych jest nie tylko możliwa i bezpieczna, ale także skuteczna. Ze względu na swoją budowę – niewielką przestrzeń pomiędzy taśmą a obudową – lepiej sprawdzą się przy przecinaniu cienkich powierzchni. Akumulatorowe pilarki taśmowe dostępne w Domitech Bydgoszcz – Sklep i Serwis działają z akumulatorami w technologii Li-Ion, które charakteryzują się niską wagą przy jednoczesnej kumulacji dużej mocy, co w połączeniu z kompaktową konstrukcją tych urządzeń zapewnia większą manewrowalność w różnych pozycjach roboczych.

Oferta akumulatorowych pił taśmowych dostępna w Domitech Bydgoszcz – Sklep i Serwis jest bardzo szeroka. Podczas dokonywania wyboru należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Pierwszym i najważniejszym z nich jest samo zastosowanie – należy uświadomić sobie jakiego typu materiały chcemy za pomocą urządzenia obrabiać i dopiero z tą wiedzą przystąpić do zapoznawania się z danymi technicznymi: prędkość brzeszczotu – to od niej zależy, jak bardzo twarde materiały będzie można skutecznie przecinać; zdolność cięcia – informuje o tym, ile wynosi maksymalna grubość obrabianego materiału.

pixel