Darmowa dostawa od 99,00 zł

Ukośnica DeWALT

( ilość produktów: 29 )

Piły ukosowe i ukośnice DeWALT to narzędzia do profesjonalnych zastosowań. Wśród ukośnic producenta DeWALT znajdziemy narzędzia zasilane akumulatorowo napięciem 18 lub 54 V oraz elektrycznie-sieciowo, napięciem 230V z gniazdka. Do najbardziej rozpoznawalnych ukośnic Dewalt zaliczamy produkty serii D, DW, DWS, DCS, DHS.

ukośnica dewalt

Ukośnica Dewalt

Pilarki ukosowe Dewalt/Ukośnice Dewalt to wydajne narzędzia tnące do cięcia materiałów drewnianych, drewnopochodnych oraz wykonanych z tworzywa sztucznego, które zapewniają szybkie przecinanie prostopadłe lub pod kątem. W ofercie producenta znajdziemy ukośnice Dewalt z zasilaniem elektrycznym sieciowym, z zasilaniem bezprzewodowym akumulatorowym oraz narzędzia uniwersalne typu 2 w 1 - łączące funkcje ukośnicy i pilarki stołowej.

Jakie są rodzaje ukośnic Dewalt?

W zależności od źródła zasilania - ukośnice Dewalt możemy podzielić na narzędzia zasilane sieciowo prądem o napięciu 230V lub narzędzia bezprzewodowe, akumulatorowe pracujące na bateriach danej serii. Elektryczna ukośnica Dewalt na zasilaniu sieciowym, to narzędzie oferujące dużą wydajność oraz niezawodność. Zasilanie przewodowe zapewnia dużą moc oraz ciągłość pracy przy dużej ilości twardszych materiałów. Akumulatorowa ukośnica Dewalt to narzędzie jednej z akumulatorowych serii elektronarzędzi Dewalt. Ukośnica Dewalt 18V to narzędzia do profesjonalnych zastosowań przy cięciu mniejszych elementów. Zasilanie akumulatorami o napięciu 18 V z serii Dewalt XR 18 V zapewnia wystarczającą moc do cięcia belek o grubości 60 mm lub sprawne i szybkie cięcie mniejszych elementów, takich jak drewniane panele podłogowe. Ukośnice Dewalt 54V FlexVolt to najmocniejsze ukośnice producenta, oferujace największa moc wśród Ukośnic Dewalt - moc porównywalna do narzędzi sieciowych.

Rozróżnienie oznaczeń/symboli ukośnic Dewalt

  • Ukośnice Dewalt serii D to najczęściej uniwersalne narzędzia które pełnią równocześnie rolę ukośnicy oraz pilarki stołowej
  • Ukośnice serii DW oraz DWS od DeWALT to standardowe modele ukośnic Dewalt, które zapewniają szeroki wybór średnicy obsługiwanych tarcz i mocy.
  • Seria DCS oraz DHS Ukośnic DeWALT to narzędzia akumulatorowe, napędzane silnikami o napięciu 54V.

Jaka jest różnica między ukośnicami Dewalt serii DW i DWS?

Różnica w głównej mierze polega na rozmiarze obu serii. DW jest mniejszy, bardziej kompaktowy, podczas, gdy DWS jest bardziej masywny, co również przekłada się na większą wysokość i szerokość ciętego materiału.

Najczęściej wybierana ukośnica Dewalt to?

Do grona najbardziej popularnych, sieciowych ukośnicy Dewalt należy model DWS780-QS, który został wyposażony w silnik o mocy 1675W i tarczę pilarską o średnicy 305mm, która wykorzystuje unikalny system wskazywania linii cięcia XPS. Ta ukośnica Dewalt posiada moc znamionowa: 1675 W, prędkość obrotowa bez obciążenia: 1900-3800 obr/min, średnicę tarczy: 305 mm, średnicę otworu tarczy: 30 mm, oraz maksymalne kąty odchylenia głowicy od pionu: 49o / 49o, przy maksymalnych kątach obrotu stołu w lewo / prawo: 50o / 60o. Jej masa nie należy do najmniejszych y wynosi 24,8 kg.

Standardowe wyposażenie ukośnic Dewalt i akcesoria

Do standardowego wyposażenia ukośnic Dewalt należy tarcza pilarska, zacisk materiału, niezbędne klucze do regulacji i mocowania, worek na pył oraz opakowanie kartonowe.

Wśród akcesoriów do ukośnic znajdziemy stoły robocze, które pozwalają na bardziej komfortową prace po za warsztatem. Mobilne stoły zapewniają łatwość transportu narzędzia z miejsce na miejsce oraz bezpieczeństwo podczas przenoszenia zestawu. Wśród dodatkowych akcesoriów do ukośnic Dewalt znajdziemy również adapter sieciowy, który umożliwia podłączenie akumulatorowej ukośnicy Dewalt do gniazdka elektrycznego, dzięki czemu mamy zapewnioną stałą wydajność zasilania po kablu ze możliwością pracy po utracie zasilania lub przeniesieniu stanowiska roboczego.

Ukośnica Dewalt na Domitech.pl

Ukośnica Dewalt w sklepie Domitech to wyłącznie oryginalny produkt pochodzący z oficjalnej dystrybucji, który podlega pełnej gwarancji producenta. Wybierając ukosnica Dewalt - masz pewność że otrzymasz pełnowartościowy, oryginalny produkt, za który zapłacisz w wybranej przez Ciebie metodzie płatności i odbierzesz w wybranej formie/metody dostawy.

pixel