Darmowa dostawa od 99,00 zł

Podkaszarka akumulatorowa Stihl

( ilość produktów: 16 )

Podkaszarka akumulatorowe Stihl to narzędzia oferujące cichą i wydajną pracę. Nowe kosy i podkaszarki akumulatorowe Stihl to narzędzia, które doskonale nadają się do prac na terenach prywatnych oraz publicznych - wymagających zachowania szczególnej ciszy. Praktyczna podkaszarka akumulatorowa Stihl sprawdzi się wokół domu i w ogrodzie oraz w parkach i na terenach komunalnych.

Nowoczesna podkaszarka akumulatorowa Stihl

Podkaszarka akumulatorowe Stihl to nowoczesne narzędzia ogrodowe, renomowanego producenta narzędzi i elektronarżędzi ogrodowych dla użytkowników indywidualnych oraz profesjonalnych. Wydajne i praktyczne kosy akumulatorowe Stihl to narzędzia wyposażone w nowoczesną jednostkę napędową, opracowaną w firmie Stihl, sterującą elektronicznie silnik elektryczny (EC). Charakteryzuje on się wysoka wydajnością i niemalże całkowitym brakiem mechanicznego zużycia.  

 

Podkaszarka akumulatorowa Stihl - serie

Podkaszarki akumulatorowe Stihl to grupa narzędzi z 3-ech serii akumulatorowych marki Stihl. Znajdziemy tutaj podkaszarki i kosy Stihl zasilane akumulatorowo z rodziny System AP, System AK oraz Linia AI.

Podział podkaszarek akumulatorowych producenta na serie:

  • Podkaszarka akumulatorowa Stihl z serii System AP oferuje największą moc, dedykowana jest profesjonalistom, zapewniając dużą moc i stosunkowo cichą pracę silnika.
  • Podkaszarka akumulatorowa Stihl z serii System AK polecane są użytkownikom wymagającym, które oferują dobry współczynnik mocy do masy.
  • Podkaszarka akumulatorowa Stihl z serii Linia AI to najbardziej podstawowa seria narzędzi - są to najprostsze podkaszarki akumulatorowe Stihl, które do działania wykorzystują akumulatory wbudowane w narzędzie.
pixel