Darmowa dostawa od 399,00 zł

Radio Makita

( ilość produktów: 22 )

Radio budowlane Makita to praktyczne urządzenie budowlane, które znacznie poprawi komfort pracy, które wyposażone zostało również w szereg niezbędnych zabezpieczeń przed pyłem, kurzem, wiórami i zachlapaniem. Radia Makita to nowoczesne radioodbiorniki stworzone specjalnie z myślą o pracy w trudnych warunkach, to urządzenia które zapewniają szereg nowoczesnych rozwiań, technologii i trwałość.

radio makita

Radio budowlane Makita - mocne brzmienie w kompaktowej obudowie

Radia budowlane oferowane przez markę Makita to nie tylko urządzenia o nowoczesnym/ponad czasowym designie - to urządzenia budowlane, które skutecznie radzą sobie w miejscu pracy, takim jak warsztat czy plac budowy. Dzięki przystosowaniu urządzenia do pracy na budowie - radio budowlane makita zapewnia komfortowe brzmienie wszędzie tam, gdzie standardowe głośniki typowych radioodbiorników nie nadawałyby się do użytku. Wzmocniony odbiornik sygnału, mocne głośniki i izolacja przed kruzem i pyłem to cechy podstawowe tych urządzeń, które gwarantują wysoką jakość dźwięku i trwałość.

Niezawodność i wytrzymałość - największe zalety radia makita

Wszystkie z pośród dostępnych w ofercie sklepu Domitech radia budowlane Makita posiadają niezbędne zabezpieczenia przed kurzem pyłem i zachlapaniem, dzięki czemu nie straszna im praca na placach budowlanych, w warsztatach czy zwykłych domowych remontach. Odpowiednio odizolowana i szczelna konstrukcja zapewnia, że radia makita są zdolne posłużyć wiele lat nawet w ciężkich warunkach.

Jakie akumulatory możemy zastosować w radiu Makita?

Dostępne w w sprzedaży radio Makita występują w wielu różnych wariantach. Urządzenie to jest bacznie rozwijane przez producenta, wprowadzając coraz to nowsze technologicznie i konstrukcyjne innowacje. W przypadku źródła zasilania radia budowlanego Makita - większość modeli posiada uniwersalny/zróżnicowany system zasilania, który umożliwia pracę z z różnymi rodzajami akumulatorów (klasa 12V CXT, klasa 18V LXT i/lub XGT 40V max).

W zależności od modelu wybranego radia - poszczególne modele wykorzystują do zasilania różne lub kilka spośród dostępnych serii akumulatorów - umożliwiając również ładowanie ich, gdy radio budowlane makita jest podłączone do źródła zasilania przewodem zasilającym. Dzięki temu radio makita może służyć nie tylko jako radioodbiornik, ale też dodatkowa stacja ładująca do akumulatorów.

DAB/DAB+ - Technologia nadawania programów radiowych w formie cyfrowej

Sygnał radiowy FM to najbardziej popularny system nadawania i odbierania sygnału przez radia domowe. Jednakże ten sygnał nie zawsze jest dostępny w każdym miejscu. Zastosowane w radio Makita odbiorniki cyfrowe, pozwalające na odbiór sygnału DAB/DAB+ zapewniają szerszy zakres zastosowania i możliwość korzystania z sygnałów, niedostępnych w wielu innych urządzeniach.

radio makita

Jakie radio Makita wybrać?

Wybór odpowiedniego modelu radia budowlanego to kwestia wyboru takiego urządzenia, które spełnia nasze oczekiwania. Marka Makita posiada w swojej ofercie wiele urządzeń, których to każda nowa wersja - zapewnia szereg nowych funkcji i udogodnień.

Wybierając odpowiedni model który ma spełnić nasze oczekiwania warto zapoznać się jakie funkcje zapewniają poszczególne modele. Nie wszystkie opcje będą niezbędne dla każdego użytkownika, a część nich może wydawać się zbędna - wszytko zależne jest od indywidualnych potrzeb.

Jeśli chodzi o funkcje radia budowlanego Makita, które mogą zainteresować - to do najbardziej istotnych zaliczymy:

  • Możliwość ładowania akumulatorów przy podłączeniu po kablu
  • Możliwość zasilania z różnych akumulatorów (12V/18V/40V)
  • Odbiór sygnałów cyfrowych DAB/DAB+
  • Możliwość ładowania smartfona
  • Możliwość odtwarzania muzyki ze smartfona po kablu
  • Możliwość odtwarzania muzyki ze smartfona łącznością bluetooth
  • Możliwość odtwarzania muzyki z pendrive
  • Złączę USB pozwalające na aktualizacje oprogramowania radia Makita

Radio Makita w Domitech

W sklepie z profesjonalnymi narzędziami, elektronarzędziami oraz akcesoriami Domitech - posiadamy szeroki wybór głośników i radioodbiorników budowlanych, w tym pełną ofertę marki Makita. Poszukując radio Makita i przeglądając naszą ofertę - znajdziemy wiele propozycji, prostszych i bardziej podstawowych modeli oraz bardziej rozbudowanych o różnorodne funkcje urządzeń, z których każde spełnią swoją rolę, nie tylko na budowie, ale też w domu, warsztacie czy ogrodzie.

Kupując radio Makita z naszej oferty - masz pewność że wybierasz spośród oryginalnych produktów, które podlegają pełnej gwarancji oraz swobodę wyboru dogodnej dla Ciebie metody dostawy oraz płatności.

pixel