Darmowa dostawa od 399,00 zł

Kosiarka Dewalt

( ilość produktów: 7 )

Kosiarka Dewalt to wydajne narzędzie do koszenia trawy, które idealnie nada się zarówno do pracy w profesjonalnych zastosowaniach, podczas koszenia w przestrzeniach publicznych oraz w zastosowaniach prywatnych, podczas koszenia trawy w przydomowym ogrodzie. Kosiarka marki Dewalt to gwarancja wysokiej jakości oraz wydajności do pracy w każdych warunkach.

Kosiarki Dewalt w sklepie:

Kosiarka Dewalt - co to?

Kosiarka Dewalt to wydajne urządzenie przeznaczone do koszenia trawy, zaprojektowane przez renomowaną firmę Dewalt. Dzięki zaawansowanej technologii i solidnej konstrukcji, wszystkie kosiarki oferowane przez tego producenta - to wydajne narzędzia ogrodowe, które zapewniają dużą skuteczność, szybkość pracy i trwałość, co czyni je doskonałym narzędziem do pielęgnacji ogrodu nie tylko na potrzeby własne ale również do zastosowań profesjonalnych, w przestrzeniach publicznych.

Dla kogo kosiarka Dewalt?

Kosiarki Dewalt są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, którzy potrzebują narzędzi wysokiej jakości do pracy w ogrodach i na terenach zielonych, jak i dla pasjonatów ogrodnictwa, którzy cenią sobie niezawodność i efektywność. Niezależnie od Twoich umiejętności i potrzeb, kosiarka Dewalt może Ci pomóc w utrzymaniu pięknego ogrodu.

W ofercie producenta znajdziemy kilka modeli dedykowanych do średniej wielkości lub dużej wielkości trawników (powierzchnia), które w zależności od wyboru modelu - zapewnią większy komfort i szybkość postępu prac.

Kosiarka Dewalt - rodzaje zasilania

Kosiarki Dewalt dostępne są w różnych rodzajach zasilania, aby sprostać różnym potrzebom użytkowników. Możesz wybierać spośród kosiarek akumulatorowych, elektrycznych i spalinowych. Każdy rodzaj zasilania ma swoje unikalne zalety, umożliwiając dopasowanie kosiarki do Twoich potrzeb.

Obecnie producent skupia się głównie na rozwoju dwóch grup produktowych pośród wersji akumulatorowych - kosiarek z zasilaniem z serii Dewalt 18V oraz z serii FlexVolt, pracujące z akumulatorami 54V.

 

kosiarka dewalt

Kosiarka Dewalt z zasilaniem akumulatorowym 2x 18V

Dlaczego warto postawić na kosiarki Dewalt?

Kosiarki marki DeWalt wyróżniają się dzięki swojej wytrzymałości, wydajności i innowacyjności. Są zbudowane z myślą o trwałości i mogą efektywnie radzić sobie z trudnymi warunkami pracy, dzięki czemu służą dłużej. Marka ta jest również znana z wprowadzania nowoczesnych technologii, co czyni ich kosiarki bardziej efektywnymi energetycznie i wszechstronnymi w użyciu. Dodatkowo, solidne wsparcie posprzedażowe i łatwy dostęp do części zamiennych to kolejne atuty, które przemawiają za wyborem DeWalt. Wybierając kosiarkę tej marki, użytkownicy otrzymują produkt wysokiej jakości od renomowanego producenta, co przekłada się na lepszą wydajność pracy i ogólną satysfakcję z użytkowania.

Zalety wyboru kosiarki Dewalt:

  • Jakość i trwałość: DeWalt słynie z używania wytrzymałych materiałów, co sprawia, że ich kosiarki są bardziej odporne na uszkodzenia i zużycie. To oznacza, że mogą one służyć przez długi czas nawet przy intensywnym użytkowaniu.
  • Wydajność: Kosiarki DeWalt często są wyposażone w silniki o wysokiej mocy, co przekłada się na lepszą wydajność cięcia, nawet w trudnych warunkach, takich jak wysoka trawa czy nierówny teren.
  • Innowacyjność: DeWalt regularnie wprowadza innowacyjne rozwiązania, takie jak zaawansowane systemy zarządzania energią w kosiarkach akumulatorowych, co może zwiększyć czas pracy na jednym ładowaniu.
  • Wszechstronność: Niektóre modele kosiarek DeWalt oferują wielofunkcyjność, na przykład możliwość koszenia, zbierania trawy i mulczowania, co czyni je bardziej wszechstronnymi i dostosowanymi do różnych potrzeb użytkowników.
  • Wsparcie i serwis: Jako renomowana marka, DeWalt oferuje solidne wsparcie posprzedażowe, w tym łatwy dostęp do części zamiennych i autoryzowanych serwisów. To może znacznie ułatwić konserwację i ewentualne naprawy.

Polecane akcesoria i osprzęt

Aby jeszcze bardziej zoptymalizować pracę swojej kosiarki Dewalt lub poprawnie przeprowadzić akcje serwisową/naprawczą - warto zastanowić się nad odpowiednimi akcesoriami, osprzętem i wybrać sprawdzonego dostawcę. Wybór oryginalnych akcesoriów i osprzętu - zapewni pełną kompatybilność oraz zagwarantuje pełną wydajność, dlatego ważne jest aby kupić je w sklepie, który oferuje oryginalne części.

 

kosiarki dewalt

Bezprzewodowa kosiarka Dewalt z zasilaniem 2x 18V

 

Kosiarki Dewalt - polecane modele

Wśród popularnych modeli kosiarek Dewalt znajdziemy głównie narzędzia akumulatorowe, które stanowią obecnie filar pośród kosiarek producenta, Wiele oferowanych opcji/wariantów, które oferuje producent to narzędzia, które sprostają różnym oczekiwaniom zarówno amatorskim, jak i profesjonalnych użytkowników poszukujących wydajnych maszyn do pracy w przestrzeniach publicznych. Niektóre z nich wyróżniają się innowacyjnymi funkcjami, inne zachwycają mocą i niezawodnością.

Wśród polecanych obecnie modeli - najbardziej popularnym modelem jest kosiarka akumulatorowa DeWALT DCMWSP564N. Model ten wykorzystuje do zasilania dwa akumulatory 18V, oferuje napęd na koła oraz moc i wydajność, odpowiednia do pracy na powierzchni do 1500 m2.

Opinie klientów

Wybór kosiarki, tak samo jak innych narzędzi dla domu, ogrodu czy warsztatu - to wybór narzędzia które spełni Twoje oczekiwania. Poszukując najlepszy model kosiarki marki Dewalt - warto zapoznać się z opiniami innych klientów, by poznać ich opinie i zdanie na temat oferowanych przez producenta modeli. Przeczytaj opinie klientów, którzy już korzystają z kosiarek Dewalt. Dowiedz się, dlaczego są tak zadowoleni z tych urządzeń i jakie korzyści przynoszą im kosiarki Dewalt podczas pielęgnacji ogrodu.

Wśród kosiarek Dewalt, które cieszą się najlepszymi opiniami jest model Dewalt DCMW564N - kosiarka ta jest bliźniaczym modelem wersji DCMWSP564N (wersja z napędem), która prócz napędu na koła - oferuje wszystkie funkcje i wydajność droższego modelu (wersja DCMW564N nie oferuje napędu na koła).

 

dewalt kosiarka

Kosiarka Dewalt pracująca z wyrzutem bocznym

 

Kosiarka Dewalt w naszym sklepie

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziesz bogaty wybór kosiarek Dewalt. Oferujemy konkurencyjne ceny, promocje oraz wsparcie techniczne, abyś mógł/a dokonać właściwego wyboru i cieszyć się efektywną pielęgnacją, nie tylko swojego ogrodu przy użyciu kosiarki Dewalt.

Kupując kosiarki Dewalt lub produkty innych producentów z oferty naszego sklepu - masz pewność bezpiecznej wysyłki oraz swobodę wyboru dogodnej metody płatności, w tym możliwość zakupu na raty.

Gwarancja i serwis

Wybierając kosiarkę Dewalt z oferty naszego sklepu - masz pewność że przysługuje Ci pełna gwarancja producenta (zgodnie z warunkami i zasadami ustalonymi przez producenta).

pixel