Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wiertarka kątowa

( ilość produktów: 32 )

Wiertarki kątowe są narzędziami, które w swojej pracy wykorzystują majsterkowicze, budowlańcy, stolarze oraz pozostali rzemieślnicy, dla których ważna jest funkcjonalność tych urządzeń. Praktyczne ich wykorzystanie umożliwia wiercenie w różnych materiałach, jak np. w drewnie i metalu. Wiertarki kątowe są szczególnie przydatne wtedy, gdy ich operator musi uzyskać dostęp do ciasnych i ograniczonych przestrzeni.

wiertarka kątowa

Narzędzie wiercące z głowicą robocza odchyloną o 90 stopni - wiertarka kątowa to mobilne urządzenie do precyzyjnych prac związanych z wierceniem, w miejscach o ograniczonej swobodzie ruchu.

Wiertarka kątowa - działanie i zastosowanie

Wiertarka kątowa swoje działanie opiera na przekładni przekazującej moc zastosowanego silnika na wrzeciono elektronarzędzia, które najczęściej umieszczone jest pod kątem prostym. W zależności od mocy umieszczonego wewnątrz wiertarki kątowej motoru, mamy możliwość obrabiania różnych materiałów. Wiertarka kątowa, dzięki swojej specyficznej budowie - uchwyt narzędziowy umieszczony pod katem 90 stopni względem korpusu - zapewnia komfortową pracę podczas prac związanych z precyzyjnym wierceniem. Zastosowanie wiertarek kątowych wiąże się z wykonywaniem zadań specjalnych. Ich użytkowanie przekłada się na możliwość wiercenia we właściwej płaszczyźnie w trudno dostępnych miejscach. Wiertarki kątowe posłużą w pracach przygotowawczych, remontowych oraz we wszystkich zadaniach, w których miejsce robocze posiada ograniczą ilość miejsca.

Gdzie przyda się wiertarka kątowa?

Wiertarka kątowa - służy do wiercenia w drewnie, metalu i tworzywach sztucznych, zwłaszcza w miejscach trudno dostępnych np. w szafkach, narożnikach. Dzięki swojej specyficznej budowie pozwoli na wiercenie w narożnikach oraz wielu innych miejscach, w których wykorzystanie zwykłej wiertarki jest nie możliwe. Wiertarka kątowa swoje zastosowanie znajdzie w szeroko-pojętej stolarce, mechanice pojazdowej oraz podczas tworzenia konstrukcji stalowych.

Cechy i zalety wiertarki kątowej

Zasługą nietypowej konstrukcji, "złamanej" pod kątem prostym wiertarki kątowej, jest możliwość pracy w miejscach trudno dostępnych. Narzędzie pozwala na wykonywanie wielu zadań w miejscach o ograniczonej przestrzeni bez korzystania z przejściówek kątowych, które mogą mieć znaczny wpływ na utratę mocy narzędzia. Wiertarka kątowa umożliwia również pracę z większym naciskiem, niż adaptery kątowe podczas wiercenia w trudno dostępnych miejscach. Stosowanie takich adapterów często jest mało komfortowe, ponieważ musimy kontrolować nie tylko urządzenie wiercące, ale również sam adapter, który może obracać się wzdłuż swojej osi. Zastosowanie wiertarki kątowej eliminuje ten efekt, a operator może skupić się na wykonywaniu swojej pracy.

 

wiertarka kątowa 

 

Wiertarka kątowa - najważniejsze parametry

Decydując się na zakup wiertarki kątowej z oferty Domitech.pl powinniśmy zwrócić uwagę na kluczowe parametry, które pozwolą na dopasowanie elektronarzędzia do naszych potrzeb i zadań, jakim będzie musiało urządzenie sprostać. Do podstawowych cech wiertarek kątowych należą:

 • Moc urządzenia - im większa moc urządzenia, tym łatwiej poradzi sobie podczas pracy. Zwiększając moc urządzenia, zwiększamy również maksymalną średnicę wiercenia.
 • Moment obrotowy - cecha ułatwiająca wiercenie otworów o większych średnicach.
 • Prędkość obrotowa - im większy parametr, tym szybciej wiertło będzie "atakować" materiał podczas wiercenia.
 • Wysokość urządzenia - to cecha określająca wysokość wiertarki kątowej od wrzeciona do górnej krawędzi przekładni. Im niższe urządzenie, w tym ciaśniejszych szczelinach będzie mogło wykonywać swoje funkcje.
 • Rodzaj zasilania - decydując się na zasilanie sieciowe, uzyskamy urządzenie mogące pracować bez konieczności ładowania baterii, natomiast dzięki elektronarzędziu, jak wiertarka kątowa akumulatorowa, uzyskamy swobodę pracy, bez plączącego się pod nogami i ograniczającego nasz swobodny ruch przewodu.
 • Regulacja kąta - to parametr, który pozwala na ustawienie wrzeciona pod innym kątem, tym samym dając możliwość dostosowania urządzenia do swoich potrzeb. Dzięki takiej regulacji operator może również przekształcić elektronarzędzie w te, przypominające bardziej klasyczną wiertarkę.

 

wiertarki kątowe

 

Wiertarka kątowa - zasilanie

Kluczową cechą wiertarki kątowej, która zapewnia komfort pracy jest źródło jej zasilania. Większość powszechnie dostępnych wiertarek kątowych to smukłe narzędzia o wydłużonej budowie, pracujące na bezprzewodowym zasilaniu akumulatorowym (wiertarki kątowe akumulatorowe). Zasilanie akumulatorowe wiertarek kątowych zapewnia im zdolność do lekkiej pracy w miejscach o ograniczonym dostępie do energii elektrycznej, likwidując również problem ciągnącego się kabla (wiertarki kątowe sieciowe). Najczęściej spotykane wiertarki kątowe to modele pracujące na zasilaniu 18V, które pozwala osiągać odpowiednie zdolności wiertnicze do pracy z drewnem oraz stalą.

Duże wiertarki kątowe z większym napięciem

W naszej ofercie dostępne są również wiertarki kątowe pracujące z większym napięciem, 36V w serii Makita XGT 40Vmax oraz 54V przy narzędziach marki Dewalt z serii FlexVolt. Większe napięcie zapewnia większą moc, co przekłada się na szybszą pracę i zdolność do radzenia sobie z twardszymi materiałami - kosztem utraty mobilności wynikającej ze wzrostu masy narzędzia.

 

wiertarka kątowa

 

Dlaczego warto postawić na markową wiertarkę kątową? 

Inwestycja w markową wiertarkę kątową to decyzja, która przynosi znaczne korzyści zarówno w krótkim, jak i długim okresie użytkowania. Po pierwsze, produkty renomowanych marek są często synonimem wysokiej jakości wykonania i niezawodności, co jest niezbędne przy pracy w wymagających warunkach. Markowe wiertarki kątowe są projektowane z myślą o trwałości i wytrzymałości, co zapewnia długoterminową satysfakcję z użytkowania bez konieczności częstego serwisowania czy wymiany narzędzia. Dodatkowo, wybierając produkt znanej marki, użytkownik zyskuje dostęp do najnowszych innowacji technologicznych, które mogą znacząco zwiększać efektywność pracy, takich jak zaawansowane systemy kontroli momentu obrotowego, ergonomiczne projektowanie czy systemy ochrony narzędzia i użytkownika. Kolejną zaletą jest łatwość dostępu do wsparcia technicznego, serwisu oraz szerokiej gamy akcesoriów i części zamiennych, co w przypadku produktów markowych jest zazwyczaj na wysokim poziomie. Wreszcie, markowe wiertarki kątowe często oferują lepsze warunki gwarancji, co stanowi dodatkową ochronę inwestycji. Wybierając narzędzie od renomowanego producenta, użytkownik inwestuje w niezawodność, bezpieczeństwo i efektywność pracy, co w dłuższej perspektywie przekłada się na oszczędności czasu i pieniędzy.

 

Wiertarki kątowe na Domitech

Wiertarki kątowe dostępne w naszej ofercie to wyłącznie oryginalne elektronarzędzia renomowanych marek, wśród których znajdziemy narzędzia takich producentów jak Bosch, DeWALT, HiKOKI, Makita oraz Ryobi - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji jaką deklaruje dany producent. Wybierając wiertarka katowa z oferty naszego sklepu - masz pewność bezpiecznie zapakowanej wysyłki w wybranej przez siebie metodzie dostawy oraz komfort doboru odpowiedniej opcji płatności - w tym płatności mobilne, płatności ratalne, leasing czy opcja wysyłki za pobraniem (płatność przy odbiorze).

W ofercie naszego sklepu znajdziemy:

pixel