Darmowa dostawa od 399,00 zł

Kosa Stihl i podkaszarka Stihl

( ilość produktów: 49 )

Kosa Stihl i podkaszarka Stihl to narzędzia mechaniczne, które pozwolą ujarzmić zarośla i utrzymać kontrolę nad roślinnością niską na Twojej działce, w ogrodzie, a także przy zastosowaniach profesjonalnych na terenach miejskich. Wśród kos i podkaszarek Stihl znajdziemy jednostki elektryczne sieciowe, podkaszarki Stihl akumulatorowe oraz najmocniejsze kosy Stihl z silnikiem spalinowym.

Kosa Stihl i podkaszarka Stihl

Kosy i podkaszarki Stihl to jedna z najbardziej rozbudowanych gałęzi produktowych tego producenta. Stihl oferuje poręczne, lekkie i przystępne cenowo podkaszarki elektryczne, komfortowe w użytkowaniu i bezprzewodowe podkaszarki akumulatorowe oraz niezwykle wydajne, przystosowane do zadań specjalnych kosy spalinowe.

 

Kosa Stihl z silnikiem spalinowym

Najbardziej wydajne pośród kos i podkaszarek producenta, czyli kosy spalinowe Stihl to narzędzia dedykowane głównie profesjonalistom lub osobom, które oczekują największej mocy i niezawodności. Jednostki z silnikiem spalinowym wyróżniają się największą mocą, mobilnością i szerokością roboczą pośród wszystkich kos i podkaszarek marki Stihl.

Zastosowanie i cechy szczególne spalinowej kosy Stihl

 • Komfortowe, trwałe i mocne urządzenia profesjonalne
 • Dla pracowników leśnych i architektów krajobrazu
 • Dla firm zajmujących się pielęgnacją zieleni na terenach komunalnych
 • Spalinowe kosy Stihl idealnie nadają się do usuwania zarośli
 • Kosa Stihl nada się do wykaszania dużych powierzchni
 • Do prac związanych z cięciem i rozdrabnianiem w lesie

 

Podkaszarka Stihl z silnikiem akumulatorowym

Podkaszarka akumulatorowa Stihl, to narzędzia, które idealnie nadają się do prac na terenach wymagających zachowania ciszy - wokół domu i w ogrodzie oraz w miejskich parkach i terenach komunalnych. Jednostkę napędową bezprzewodowej, elektrycznej kosy Stihl stanowi sterowany elektronicznie silnik elektryczny (EC), który charakteryzuje się wysoką wydajnością i niemalże całkowitym brakiem mechanicznego zużycia.

Zastosowanie i cechy szczególne akumulatorowej podkaszarki Stihl

 • Podkaszarki Stihl do narzędzia odpowiednie dla właścicieli ogrodów i architektów krajobrazu
 • Podkaszarka Stihl to narzędzie lekkie i szybko gotowe do pracy
 • Łatwa obsługa dzięki zastosowaniu akumulatorów
 • Podkaszarka Stihl z akumulatorem jest odpowiednia do mobilnej i cichej pracy

 

Podkaszarka Stihl z zasilaniem sieciowym

W każdym przydomowym ogrodzie znaleźć można miejsca, które są trudno dostępne dla kosiarki. Mogą to być narożniki i krawędzie trawnika, powierzchnie wzdłuż murów, wokół kamieni, donic lub roślin. Sprawdzą się również doskonale przy pracach wymagających zachowania ciszy jak osiedla mieszkaniowe, szpitale czy szkoły.

Podkaszarka elektryczna Stihl to narzędzie niezwykle proste w obsłudze, służące do podstawowych prac w ogrodzie - oferujące dużą funkcjonalność i okazujące się nie raz niezbędne.

Zastosowanie i cechy szczególne elektrycznej podkaszarki Stihl

 • Elektryczna podkaszarka Stihl jest łatwa i komfortowa obsługa
 • Do pielęgnacji terenów zielonych wokół domu i w ogrodzie
 • Do prac na terenach wymagających zachowania ciszy
 • Idealne do wykaszania traw, w około kamieni, roślin, a także na krawędziach trawników

 

Akcesoria do kosy Stihl

Wśród oryginalnych akcesoriów do kosy Stihl znajdziemy takie narzędzia jak pałąk dystansowy (pomocny przy koszeniu wokół drzew i krzewów), plecak na narzędzia (ułatwiający transport narzędzi), osłona dłoni, pas piersiowy (uniwersalny do wszystkich szelek), przystawka do usuwania chwastów*, prosty pas nośny, pas nośny oraz szelki standardowe.

*Przystawka RG pozwala na skuteczne usuwanie chwastów ze żwiru, asfaltu i kostki brukowej

 

Narzędzia i żyłki tnąc do kosy i podkaszarki Stihl

W ofercie akcesoriów tnących/osprzętu do kosy i podkaszarki Stihl znajdziemy żyłki tnące, głowice tnące TrimCut, AutoCut, SuperCut, DuroCut, PolyCut, nożyki z tworzywa, tarcze tnące GrassCuT, Noże BrushCut, noże rozdrabniające ShredCut, piły tarczowe WoodCut oraz przystawkę do chwastów RG.

 

Akcesoria do narzędzi tnących

Wśród akcesoriów do narzędzi tnących podkaszarka/kosa Stihl znajdziemy takie akcesoria jak pilniki i osłony, które zapewnią jeszcze lepszą wydajność, trwałość i ochronę podczas korzystania z kosy Stihl.

 

kosa stihl

 

Kosa Stihl i podkaszarka Stihl na Domitech.pl

W ofercie naszego stacjonarnego sklepu z sekcją ogrodową oraz internetowego sklepu z narzędziami, elektronarzędziami i akcesoriami online - znajdziemy bogatą ofertę na elektryczne podkaszarki Stihl oraz inne kosy Stihl. Każda spalinowa kosa Stihl, elektryczna czy akumulatorowa podkaszarka Stihl w naszym sklepie, to zawsze w pełni wartościowe, oryginalne narzędzie pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji producenta.

 

 

Kosa Stihl i podkaszarka Stihl - FAQ

Czym różnią się podkaszarka, a kosa stihl?

Praca podkaszarki oraz kosy mechanicznej jest niemal identyczna. W obu narzędziach silnik napędza szybko obracające się narzędzie, które tnie trawę, krzewy i zarośla. Różnice obu narzędzi dotyczą jedynie wydajności danych modeli/urządzeń. Wśród produktów marki Stihl - określenie "kosa Stihl" ogranicza się więc do najbardziej wydajnych urządzeń, a przede wszystkim tym modelom, za których zasilanie odpowiada silnik spalinowy.

pixel