Darmowa dostawa od 99,00 zł

Kosiarka akumulatorowa Makita

( ilość produktów: 48 )

Kosiarka akumulatorowa Makita to urządzenie, które sprawdzi się doskonale na działkach wypoczynkowych, terenach podmiejskich oraz miejscach, gdzie dostęp do sieci elektrycznej jest ograniczony. Kosiarka akumulatorowa Makita, dzięki akumulatorowemu zasilaniu przystosowana jest do pracy w małych ogródkach i działkach, jednak najmocniejsze modele producenta poradzą sobie z powierzchnią 2000 mkw.

Jaka kosiarka akumulatorowa Makita

Wybór Kosiarki akumulatorowej Makita zależeć będzie głównie od powierzchni i ukształtowania naszego ogrodu. Dobrze dobrana kosiarka akumulatorowa zapewni możliwość szybkiego i dokładnego koszenia ogrodu, a sama praca będzie bardziej przyjemna. Zapewnienie odpowiedniej wielkości napięciowej oraz pojemności akumulatora pozwoli na nieprzerwaną pracę podczas koszenia trawy.

Jeżeli nasz ogród jest rozmiarów do 300 m2 wystarczy kosiarka akumulatorowa Makita z baterią o pojemności 2,5 Ah. Tereny o powierzchni 600 m2 powinny być obsługiwane przez urządzenie wyposażone w akumulator o pojemności 6 Ah.

Może się zdarzyć, że nasze narzędzie będziemy chcieli wykorzystać w innym miejscu, jak np. na działce, więc tutaj przyda się urządzenie bardziej mobilne i kompaktowe, a przede wszystkim lżejsze, co pozwoli na łatwe transportowanie.

 

kosiarka akumulatorowa makita

 

Kosiarka akumulatorowa Makita - jakie parametry są kluczowe

Do kluczowych parametrów, na które powinniśmy zwrócić uwagę podczas wyboru kosiarki akumulatorowej Makita należą:

  • Pojemność baterii - wyższy parametr pozwoli na pracę w większym ogrodzie
  • Materiał obudowy - stalowa obudowa zapewni większą trwałość, lecz zwiększy wagę. Plastikowa obudowa zapewni mobilność urządzenia. Uniwersalnym rozwiązaniem będzie obudowa wykonana z aluminium.
  • Średnica kół - większe koła pozwolą na pracę kosiarki akumulatorowej Makita na mniej równej powierzchni.
  • Regulacja wysokości koszenia - pozwoli dopasować jakiej długości trawa będzie po całym procesie
  • Szerokość koszenia - większy parametr pozwoli efektywniej kosić trawę, jednak zmniejszy to manewrowość urządzenia
  • Pojemność zbiornika - od niego zależy jak często będziemy musieli opróżniać skoszoną trawę
  • Funkcja napędu - pozwoli na wygodniejszą i lżejszą pracę z kosiarką

 

makita kosiarka akumulatorowa

 

Makita kosiarka akumulatorowa - do jakich ogrodów

Makita kosiarka akumulatorowa przy dobrze dobranych akumulatorach doskonale sprawdzi się w ogrodach o powierzchni do 600 m2. Zestaw akumulatorowy 4x 6.0 Ah pozwoli na skoszenie ogrodu o powierzchni ok. 2000 mkw. na jednym naładowaniu baterii.

Kosiarka Makita akumulatorowa wyposażona w większej średnicy koła, łatwiej poradzi sobie z niewielkimi nierównościami w ogrodzie.

Urządzenia, dzięki możliwości złożenia ich do stosunkowo niewielkich rozmiarów oraz dość niskiej wadze sprawdzą się również jako urządzenia mobilne, które skoszą skwer przy domu oraz po złożeniu mogą zostać.

Kosiarki akumulatorowe Makita mogą być zasilane akumulatorami z serii LXT oraz jeszcze bardziej wydajnymi akumulatorami z serii XGT, które na jednym naładowaniu akumulatora potrafią skosić powierzchnię do 5700 mkw.

 

kosiarka akumulatorowa makita

 

Domitech poleca kosiarki akumulatorowe Makita

Kosiarka akumulatorowa Makita kupiona na Domitech.pl to zakup od autoryzowanego dystrybutora marki, pozwalający na skorzystanie z pełnych warunków gwarancji, jakie oferuje japoński producent. Konsultanci sklepu Domitech dołożą wszelkich starań, abyś był zadowolony z zakupów w naszym sklepie oraz pomogą Ci z wyborem odpowiedniej dla Ciebie kosiarki akumulatorowej Makita.

 

 

kosiarki akumulatorowe makita

 

pixel