Darmowa dostawa od 399,00 zł

Opalarka akumulatorowa

( ilość produktów: 12 )

Opalarka akumulatorowa dostępna w ofercie Domitech - Sklep i Serwis to urządzenie wszechstronne i powszechnie używane. Ich działanie polega na wydmuchiwaniu gorącego powietrza, za pomocą którego rozmiękczymy lub nadamy plastyczność wielu powierzchniom. Pomimo prostej budowy ich zastosowanie jest bardzo szerokie – za pomocą akumulatorowych opalarek można przeprowadzić większość prac - blacharsko-lakiernicze i lutnicze, jak i renowacyjne.

opalarka akumulatorowa

Opalarki akumulatorowe to narzędzia godne uwagi przede wszystkim dla tych osób, dla których jedną z najważniejszych cech elektronarzędzia jest mobilność, duża swoboda i dostępność do trudnych miejsc.

Zastosowanie opalarki akumulatorowej:

Za pomocą opalarki bezprzewodowej operator jest w stanie pracować przez 15-20 minut, co w zupełności wystarcza na wykonanie większości drobnych prac, takich jak między innymi:

- zgrzewanie tworzyw sztucznych,
- lutowanie,

- odlutowywanie,
- usuwanie powłok lakierniczych,
- suszenie powierzchni,

- luzowanie zapieczonych śrub.

Dla kogo opalarka akumulatorowa?

Opalarka akumulatorowa to przede wszystkim uniwersalne narzędzie, które może pełnić rożne role i być praktycznie wykorzystywane przez nie tylko specjalistów wielu branż, ale także na potrzeby domowe.

Opalarka akumulatorowa - na co zwrócić uwagę wybierając

Podczas korzystania z opalarek akumulatorowych, które znajdziesz w Domitech  Sklep i Serwis, należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo, ponieważ w przypadku tego typu narzędzi pracujemy z wysokimi temperaturami sięgającymi nawet do 700°C. Udogodnieniem bezpośrednio związanym z akumulatorowym sposobem zasilania jest wspomniana bezprzewodowość dzięki niej niebezpieczeństwo przypalenia kabla lub potknięcia się o niego podczas prowadzenia działań nie istnieje.

Opalarka akumulatorowa - wybór odpowiedniej

Podczas wyboru opalarki akumulatorowej z oferty Domitech  Sklep i Serwis powinniśmy zwrócić uwagę na podobne parametry, które interesują nas w przypadku zwykłych, sieciowych opalarek, a są to:

  • Moc to ona determinuje wysokość temperatury, jaką jest w stanie osiągnąć narzędzie oraz świadczy o jego wydajności.
  • Przepływ powietrza informuje nas o ilości powietrza, którą turbina jest w stanie przetłoczyć w danej jednostce czasu, co również przekłada się na wydajność opalarki.
  • Maksymalna temperatura to od niej zależy zakres zastosowania narzędzia funkcja przełączania się pomiędzy temperaturami jest dodatkowym atutem, który ten zakres zdecydowanie poszerza.
  • Materiał bardzo istotny parametr, od którego zależy trwałość opalarki oraz bezpieczeństwo użytkownika. Warto wybrać urządzenie wykonane z wysokiej jakości surowca, ponieważ jest to jednoznaczne z żywotnością narzędzia.

Istotnym czynnikiem wyboru akumulatorowej opalarki jest też seria narzędzia. Wybierając opalarkę akumulatorową kompatybilną akumulatorowo z innymi posiadanymi narzędziami to oszczędność przy zakupie nowej ładowarki i akumulatora.

opalarka akumulatorowa

Opalarka akumulatorowa na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklepu online z narzędziami i elektronarzędziami posiadamy szeroki wybór bezprzewodowych opalarek akumulatorowych, takich producentów jak AEG, Bosch, DeWALT, HiKOKI, Makita, Metabo oraz Stanley Fatmax - wszystkie pochodzące z oficjalnej, regionalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji deklarowanej przez producenta.

Kupując opalarka akumulatorowa z naszej oferty - masz gwarancję oryginalności oraz swobodę wyboru dogodnej metody dostawy i płatności, w tym płatność ratalna, leasing czy płatność przy odbiorze.

pixel