Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Proline

( ilość produktów: 11 )

Proline to linia profesjonalnych narzędzi i osprzętu wywodząca się z firmy Profix, która zajęła się ich produkcją w 1998 roku. Eksperci pracujący nad narzędziami Proline od lat usprawniają ich formułę, dostarczając klientom jak najwyższą jakość, a proponowane rozwiązania spełniają potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i wymagających amatorów. Zanim narzędzia Proline trafią na rynek, poddawane są testom często w ekstremalnych warunkach. Temu procesowi kieruje dewiza „dobrym narzędziem lepiej pracujesz”, co między innymi dowodzi niezawodności produktów Proline. Dostępne w Domitech Bydgoszcz – Sklep i Serwis produkty Proline mogą być wykorzystywane zarówno podczas prowadzenia skomplikowanych, jak i domowych prac

Proline oferuje szeroką gamę narzędzi i osprzętu, które znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i szeroko pojętej branży budowlano-ogrodniczej. W ogólnorynkowej ofercie producenta dostępne są między innymi: narzędzia mechaniczne, takie jak szczypce do pierścieni, grzechotki czy klucze hydrauliczne; narzędzia budowlane, wśród których znaleźć można młotki, piły, strugi, pace, mieszarki, pistolety do pian lub też wyciskacze mas; narzędzia ślusarskie z pilnikami i imadłami; narzędzia ogrodnicze oferujące łopaty, szpadle czy widły. Ponadto w ofercie Proline znaleźć można narzędzia i akcesoria do łączenia, jak zszywacze, zszywki i gwoździe czy pistolety do kleju oraz akcesoria do elektronarzędzi w rodzaju tarcz, szczotek i artykułów ściernych.

 

pixel