Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

  Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.
Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Sprawdź więcej informacji w naszym regulaminie.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Lamelownica

( ilość produktów: 16 )

Lamelownica, jest elektronarzędziem umożliwiającym wykonywanie połączeń typu pióro-wpust za pomocą dedykowanych łączników (lamelki). Obowiązkowe narzędzie występujące w każdym warsztacie stolarskim, w którym produkowane są meble. Oprócz zastosowań profesjonalnych, lamelownica staje się co raz bardziej powszechna przy warsztatowym majsterkowaniu, ułatwiając tym samym tworzenie amatorskich konstrukcji.

lamelownica

Czym jest lamelownica?

Lamelownica jest elektronarzędziem, które zostało zaprojektowane i wykonane do tworzenia precyzyjnych połączeń elementów drewnianych oraz drewnopodobnych. Budowa lamelownicy jest bardzo zbliżona do tradycyjnej frezarki przeznaczonej do obrabiania drewna, z tą różnicą, że jej kluczowym elementem jest frez umożliwiający wykonywanie precyzyjnych rowków pod zadanym przez użytkownika kącie.

Lamelownica potrafi wykonać frez w zakresie kąta od 0° do 90°, dzięki czemu wykonamy rowki umożliwiające późniejsze połączenie dwóch płyt o krawędzi ściętej pod dowolnym kątem za pomocą dedykowanych lamelek.

Większość frezarek do lameli posiada specjalnie zaprojektowany frez, który przypomina małego rozmiaru tarczę tnącą, jednak znajdziemy również takie, które wykorzystują dedykowany frez.

Łącznik festool

Do czego służy lamelownica?

Lamelownica jest elektronarzędziem, służącym do wykonywania precyzyjnych połączeń materiałów (przygotowania do zespojenia ze sobą materiałów drewnianych i drewnopochodnych). Wykorzystuje się ją do łączenia desek z drewna litego, sklejek, płyt MDF czy płyt wiórowych.

Dzięki lamelownicy możliwe jest wykonywanie takich elementów jak meble, szafki czy ramy, które dzięki połączeniu lamelami - zapewnia trwałość i sztywność łączonych elementów. Dodatkowo zastosowanie frezarki do lameli umożliwia wykonanie niewidocznego połączenia, najczęściej spotykanego podczas wykonywania mebli z naturalną okleiną, w których widoczne połączenia znacząco wpływają na walory wizualne.

Gdzie może przydać się lamelownica?

Frezarka do lameli to przede wszystkim elektronarzędzie, które swoje zastosowanie znajdzie w każdym zakładzie produkującym meble. Pozwoli na szybkie wykonywanie niewidocznych, a za razem trwałych połączeń podczas tworzenia korpusów szafek.

Oprócz stolarki meblowej frezarka do lameli sprawdzi się także podczas wykonywania łączeń drewnianych elementów, produkcji okien, stopni i podstopni schodów oraz wielu elementów konstrukcyjnych.

Lamelownica swoje zastosowanie znajdzie również w przydomowym warsztacie, zapewniając możliwość wykonywania estetycznych połączeń w tworzonych przez nas konstrukcjach, jak na przykład drewniane doniczki na kwiaty lub półki warsztatowe.

Łączenie na lamelki za pomocą frezarki nutowej jest również możliwe podczas tworzenia konstrukcji szkieletowych z drewna oraz podczas łączenia ze sobą dwóch elementów w tej samej płaszczyźnie, zwiększając tym samym płaszczyznę elementu.

Lamelownica Dewalt

Lamelownica sieciowa, a akumulatorowa

Lamelownica podobnie do innych narzędzi występują z rożnym źródłem zasilania. Elektronarzędzia tej kategorii, obecne w ofercie naszego sklepu to modele elektryczne na bezprzewodowym zasilaniu akumulatorowym oraz konstrukcje z zasilaniem elektrycznym-sieciowym.

Lamelownice sieciowe charakteryzują się większa mocą oraz brakiem ograniczenia czasu pracy, wynikającego z ograniczonej energii zależnej od pojemności akumulatora. Konstrukcje te są stosunkowo lżejsze lecz ograniczają swobodę poruszania oraz zasięg wynikający z konieczności doprowadzenia energii elektrycznej przewodem zasilającym.

Lamelownice akumulatorowe mimo większej masy wynikającej z konieczności instalacji akumulatora - zapewniają większą swobodę poruszania się, oraz kontroli nad narzędziem.

Lamelownica Makita

Na co zwrócić uwagę przed zakupem lamelownicy?

Wybór lamelownicy powinniśmy zacząć od zdecydowania, jaki sposób zasilania będzie dla nas najlepszy. Możemy wybrać spośród urządzeń zasilanych sieciowo za pomocą przewodu oraz urządzenia bezprzewodowe, wykorzystujące moc ogniw akumulatorów.

Pierwsza opcja jest dobrym wyborem do zastosowania stacjonarnego, ponieważ jesteśmy dość mocno ograniczeni przewodem, który musi być podłączony do gniazdka sieciowego.

W przypadku korzystania z lamelownicy z przewodem, warto zwrócić uwagę na jego długość, ponieważ zbyt krótki może ograniczać nam wykonywanie swobodnych ruchów.

Frezarka do lameli akumulatorowa, wydaje się być lepszym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o prace mobilne. Za wygodę korzystania z bezprzewodowego urządzenia przyjdzie nam więcej zapłacić, ponieważ najczęściej są one droższe od lamelownic sieciowych.

Kiedy dokonamy wyboru źródła zasilania, możemy przyjrzeć się kolejnym cechą, które pozwolą nam wybrać odpowiednie urządzenie do naszych potrzeb:

 • Moc urządzenia, która odpowiedzialna jest przede wszystkim za to, z jaką łatwością urządzenie będzie potrafiło wykonywać frezy. Większa moc to również dłuższa żywotność urządzenia oraz frezu, ponieważ nie będzie się tak przegrzewać.
 • Prędkość obrotowa, jest parametrem, który powie nam z jaką prędkością lamelownica potrafi wykonywać zagłębienia. Większa prędkość obrotowa przekłada się na większą wydajność oraz  bardziej efektywną i komfortową pracę.
 • Maksymalna głębokość frezowania, to bardzo istotny parametr, który decyduje o tym, do jakiego zastosowania sprawdzi się urządzenie. Większość lamelownic dostosowana jest do wykonywania wpustów o głębokości 14 mm, jednak znajdziemy również takie, które są wstanie zagłębić się nawet na 22 mm.
 • Regulacja głębokości oraz kątów, to cechy, które pozwalają na wykonywanie wpustów pod określone lamelki wykonując frez określonej głębokości oraz na wpuszczanie ich w obrabiany materiał pod żądanym kątem.
Frezarka nutowa Festool

Lamelownica na Domitech

W ofercie naszego sklepu z szeroką ofertą profesjonalnych narzędzi i elektronarzędzi - posiadamy szeroki wybór profesjonalnych maszyn i akcesorów dla stolarzy i majsterkowiczów. Lamelownica w naszym sklepie to oryginalny produkt zapewniający pełną wydajność. Lamelownica w naszej ofercie to produkt z takich marek jak Bosch, DeWALTFestool oraz Makita - wszystkie pochodzące z oficvjalnej dystrybucji i podlegające pełnej gwarancji jaką deklaruje odpowiedni producent.

Wybierając lamelownica z ofert naszego sklepu masz pewność bezpiecznej wysyłki wybraną przez siebie metoda/kurierem oraz swobodę wyboru dogodnej formy płatności - w tym płatność ratalna, leasing czy płatność przy odbiorze.

pixel