Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

 1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
  Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


  Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis 2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
  Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Pomiar odległości

( ilość produktów: 228 )

Pomiar odległości to niezwykle istotna czynność, która wymaga profesjonalnych narzędzi. Pomiar odległości jest niezbędny w wielu branżach budowlanych, od budownictwa mieszkalnego, przez infrastrukturę drogową czy małą architekturę. Pomiar odległości pozwala na określenie rzeczywistych wymiarów danej powierzchni i przestrzeni celem weryfikacji i/lub dalszych prac remontowo budowlanych przy zachowaniu dokładności projektu do stanu rzeczywistego.

Pomiar odległości - narzędzia

W zależności od planowanych wykonywanych prac, do wykonywania pomiarów wykorzystuje się różne narzędzia. W przypadku pomiaru wielkości pomieszczeń przydatne są dalmierze laserowe, w przypadku wyznaczania odcinków na nawierzchniach dróg stosuje się drogomierze, przy pracach stolarskich/remontowych - największa popularnością cieszą się miarki zwijane i metrówki. Do precyzyjnych pomiarów odległości, długości i grubości wykorzystuje się mikrometry, suwmiarki oraz czujniki zegarowe.

Narzędzia do wykonywania pomiarów odległości, długości i głębokości:

 • Dalmierze laserowe
 • Drogomierze
 • Miarki zwijane
 • Metrówki drewniane
 • Mikrometry
 • Suwmiarki
 • Czujnik zegarowy

Jaki przyrząd do pomiaru odległości

W zależności od miejsca wykonywania pomiaru - kluczowe jest wybranie odpowiedniego narzędzia pomiarowego. Przy pracach remontowych użyjemy klasycznych taśm mierniczych lub laserowych dalmierzy, które pozwolą na dokładne określenie długości i szerokości danego pomieszczenia lub poszczególnych ścian pod nowe meble.

W zależności od wielkości pomieszczeń i ilości pomiarów odległości - najlepszym wyborem może okazać się dalmierz laserowy Bosch - precyzyjne narzędzie oferujące wiele funkcji pomagających zoptymalizować czas wykonywania pomiarów odległości przy bardziej zaawansowanych i wymagających zadaniach.

Pomiar odległości w terenie

Mierzenie odległości na otwartym terenie to nie lada wyzwanie dla osób zajmujących się wykonywaniem pomiarów oraz wykorzystywanych przez nich narzędzi pomiarowych. O ile większość dalmierzy laserowych oferujących zasięg do 50 metrów sprawdzi się w ciemnych, zamkniętych pomieszczeniach, tak w intensywnym świetle dziennym - pomiar może być niemożliwy do uzyskania. Wiązka czerwonego lasera traci na widoczności za dnia/w jasnych przestrzeniach. Ratunkiem wykonywania pomiarów w otwartych, oświetlonych słońcem przestrzeniach mogą być nowoczesne lasery z zieloną wiązką, która znacznie poprawia widoczność w terenie. Alternatywą do wykorzystania dalmierza, jest drogomierz - kółko do pomiaru odległości. Drogomierz to taśma miernicza wykorzystywana najczęściej przez drogowców do wykonywania pomiarów na dużych odległościach.

Precyzyjne narzędzia do pomiaru odległości

Największej precyzji wymagają najmniejsze elementy. Podczas wielu procesów twórczych - niezwykle istotna jest dokładność, nawet najmniejszych obiektów i elementów urządzeń. Do specjalistycznych i precyzyjnych pomiarów odległości, długości, grubości i głębokości wykorzystywane są takie narzędzia jak:

Narzędzia do pomiaru odległości na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu z narzędziami pomiarowymi, do pomiaru odległości posiadamy Dalmierze laserowe, Drogomierze, Miarki zwijane, Metrówki drewniane, Mikrometry, Suwmiarki oraz Czujniki zegarowe, takich producentów jak Bosch, DeWALT, Festool, Leica, Limit, Luna, Makita, Metabo, Nivel System, Rubi, Ryobi, Stanley Fatmax, Stanley, Stihl oraz Wiha.

 

Pomiar odległości - FAQ

Czy zmierzyć powierzchnię pokoju?

Najszybszym sposobem do obliczenia powierzchni danego pomieszczenia będzie wykorzystanie dalmierza laserowego z funkcją wyznaczania powierzchni.

Jakie jest najbardziej precyzyjne narzędzie do mierzenia długości?

Najbardziej dokładnym narzędziem pomiarowym są mikrometry, które zapewnią dokładność do 0,001 mm.

Jak zmierzyć grubość ściany?

Najprostszym sposobem na uzyskanie grubości ściany działowej lub nośnej w budynku jest zmierzenie jej grubości w miejscu otworu drzwiowego lub okna.

Jak zmierzyć wysokość pomieszczenia?

Najlepszym narzędziem, które umożliwi zmierzenie wysokości pomieszczenia jest dalmierz laserowy. To proste narzędzi pozwoli na uzyskanie bardzo dokładnego pomiary wysokości danego pomieszczenia bez konieczności wykorzystywania innych narzędzi. Wystarczy umieścić na podłodze dalmierz skierowany w sufit i dokonać pomiaru.

pixel