Darmowa dostawa od 399,00 zł

Ryobi

( ilość produktów: 469 )

Ryobi

RYOBI, jako jeden z największych na świecie i najbardziej innowacyjnych producentów, wytwarza funkcjonalne elektronarzędzia w atrakcyjnych cenach. Dlatego RYOBI jest marką wybieraną przez miliony właścicieli domów, stolarzy, hobbystów, rzemieślników i wykonawców, dla których cena jest ważna.

 Ryobi

Marka Ryobi jest ceniona przez profesjonalistów oraz hobbystów, którzy cenią sobie jakość, wygodę i funkcjonalność narzędzi elektrycznych i akumulatorowych. Producent posiada szeroką ofertę elektronarzędzi sieciowych oraz akumulatorowych, wraz z szeroką gamą akcesoriów warsztatowych, budowlanych czy domowych z zakresu rekreacji i wypoczynku.

Marka Ryobi

Ryobi to marka narzędzi elektrycznych i akumulatorowych, która została założona w 1943 roku w Japonii. Początkowo firma specjalizowała się w produkcji odlewnictwa i odlewania precyzyjnego, ale w 1961 roku rozszerzyła swoją działalność na produkcję narzędzi elektrycznych. Obecnie Ryobi jest jednym z wiodących producentów narzędzi elektrycznych i akumulatorowych na świecie.

Narzędzia marki Ryobi

Ryobi oferuje szeroką gamę narzędzi, takich jak wiertarki, wkrętarki, pilarki, szlifierki, młotowiertarki, a także narzędzia ogrodowe, takie jak kosiarki, podkaszarki, dmuchawy i pilarki łańcuchowe. Marka oferuje również narzędzia do prac ręcznych, takie jak piły, noże i klucze.

Obecnie rozwijaną, zaliczaną do grona najbardziej rozbudowanych rodzin narzędzi jest należąca do RYOBI seria Ryobi ONE+. W skład tej serii narzędzi akumulatorowych 18V od RYOBI wchodzą narzędzia do użytku domowego (wiertarko-wkrętarki, latarki, ładowarki do telefonów), narzędzia warsztatowe (klucze udarowe, kompresory), narzędzia do ogrodu (opryskiwacze, podkaszarki, kosiarki) oraz wiele innych narzędzi takich jak szlifierki, pilarki, lasery, dalmierze.

Dodatkowo, wśród narzędzi akumulatorowych od RYOBI, dostępne są również narzędzia pracujące z akumulatorami o napięciu 36V. Są to narzędzia ogrodowe, które oferują większą moc i pojemność.

Ryobi stawia na innowacyjne rozwiązania technologiczne i wygodę użytkowania. Firma wprowadziła na rynek wiele nowych technologii, takich jak technologia bezszczotkowa w swoich narzędziach bezprzewodowych, która zapewnia większą moc i trwałość narzędzi, a także serię Ryobi ONE+, która umożliwia zasilanie wielu narzędzi akumulatorowych jednym akumulatorem.

Zasilanie elektronarzędzi Ryobi

Marka Ryobi oferuje narzędzia elektryczne, pracujące w kilku formach zasilania - zasilania przewodowego, napięciem 230V oraz akumulatorowego pośród kilku serii akumulatorowych. Poszczególne serie/rodziny narzędzi akumulatorów zapewniają pełną kompatybilność akumulatorów i ładowarek pomiędzy urządzeniami danej serii - zapewniając oszczędność pieniędzy i miejsca, przez brak konieczności kupna kolejnych akumulatorów i ładowarek.

Ryobi - Narzędzia elektryczne sieciowe

Narzędzia sieciowe Ryobi zapewniają dużą sprawność i lekkość przy bardzo korzystnej cenie. Są to wydajne narzędzia do okazjonalnych prac w domu i ogrodzie, które idealnie spiszą się jako podstawowe narzędzia do przydomowego warsztatu czy pracowni DIY. Marka Ryobi oferuje szeroki wybór narzędzi elektrycznych sieciowych, które mogą być stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i hobbystów.

Wśród elektronarzędzi sieciowych marki Ryobi znajdziemy między innymi:

 • Wiertarki - Ryobi oferuje różne modele wiertarek, w tym wiertarki udarowe, wiertarki kolumnowe oraz wiertarki stołowe. Wszystkie modele wyposażone są w niezbędne funkcje zapewniające bezpieczeństwo użytkowania, oraz udogodnienia w poszczególnych modelach, takie jak regulacja prędkości.
 • Szlifierki - wśród oferty na szlifierki elektryczne marki Ryobi znajdziemy małe i duże szlifierki kątowe, szlifierki taśmowe, szlifierki oscylacyjne, szlifierki mimośrodowe, multiszlifierki oraz oscylacyjne narzędzia wielofunkcyjne do cięcia i szlifowania.
 • Piły - Ryobi w swojej ofercie posiada wydajne i praktyczne piły tarczowe ręczne, stołowe, ukośnice. Pilarki w ofercie producenta to wydajne narzędzia, które pozwalają na szybką i stosunkowo precyzyjną pracę na budowie i w warsztacie.
 • Przecinarki - wśród narzędzi tnących znajdziemy również wyrzynarki, pilarki szablaste, wyrzynarki włosowe, przecinarki do metalu oraz przecinarki do glazury i płytek. Przecinarki sieciowe od Ryobi zapewnią szybkie cięcia takich materiałów jak drewno, stal, tworzywa sztuczne, a nawet kamień i beton.
 • Kosiarki - wśród narzędzi sieciowych, marka Ryobi posiada szeroką ofertę narzędzi ogrodowych, w tym niezwykle praktyczne kosiarki elektryczne, oferujące różne szerokości koszenia.
 • Podkaszarki - w ofercie Ryobi znajdziemy również podkaszarki do precyzyjnych prac wykończeniowych podczas przycinania trawnika. Podkaszarki elektryczne sieciowe marki Ryboi to praktyczne narzędzia w bardzo przystępnej cenie, które pomogą dokładnie wykończyć obrzeża trawnika. W ofercie producent posiada również wiele akcesoriów do swoich podkaszarek, takie jak wymienne ostrza stalowe, z tworzywa sztucznego, czy szpule żyłkowe i różnego rodzaju żyłki tnące.

Narzędzia elektryczne sieciowe marki Ryobi charakteryzują się wysoką jakością wykonania, wytrzymałością i wygodą użytkowania.

Narzędzia akumulatorowe Ryobi

Wśród narzędzi akumulatorowych (zasilanych bezprzewodowo) marki Ryobi znajdziemy narzędzia serii najlżejsze narzędzia DIY klasy 12V, wydajne elektronarzędzia największej rodziny marki Ryobi ONE+ 18V oraz najmocniejsze narzędzia ogrodowe 36V. Wszystkie serie akumulatorowe Roybi do działania wymagają specjalnych akumulatorów, które można swobodnie mieszać z narzędziami tej samej serii napięciowej.

Marka Ryobi słynie z szerokiego wyboru narzędzi akumulatorowych, które cieszą się dużą popularnością.

 • Narzędzia wiercąco-wkręcające - Ryobi oferuje wiele różnych modeli wiertarko-wkrętarek, małych wkrętarek oraz zakrętarek akumulatorowych i kluczy udarowych, które są wyposażone w różnorodne funkcje, które zapewniają bezpieczeństwo oraz odpowiadają za komfort pracy. Wśród wkrętarek akumulatorowych marki Ryobi znajdziemy narzędzia odpowiednie dla mniej oraz bardziej wymagających użytkowników, na potrzeby domowe oraz na budowę czy do warsztatu.
 • Młotowiertarki i młoty udarowe akumulatorowe - Marka Ryobi oferuje również wiele różnych modeli młotów udarowych akumulatorowych, które są idealne do prac związanych z wierceniem w betonie i betonie zbrojonym. Młotowiertarki i
 • Frezarki akumulatorowe - Ryobi posiada również kilka modeli frezarek bezprzewodowych do obróbki drewna.
 • Kosiarki akumulatorowe - Marka Ryobi oferuje również wiele modeli kosiarek akumulatorowych, które są idealne do pracy w ogrodzie. Wszystkie modele wyposażone są w funkcje takie jak regulacja wysokości koszenia i ergonomiczne uchwyty. W zależności od oferowanej szerokości koszenia oraz akumulatora - kosiarki akumulatorowe Ryobi są przystosowane do pracy na różnych powierzchniach, od małych trawników, po duże ogrody.
 • Bezprzewodowe podkaszarki - bogatą ofertę wśród narzędzi akumulatorowych marki Ryobi uzupełnia bardzo chętnie wybierana kategoria - podkaszarek do trawy. Akumulatorowe podkaszarki Ryobi cieszą się duża popularnością, dzięki bardzo łatwej obsłudze, cenie oraz kompatybilności akumulatorów z serii Ryobi ONE+ z innymi narzędziami warsztatowymi i ogrodowymi.
 • Szlifierki akumulatorowe - Ryobi oferuje również pełną ofertę szlifierek akumulatorowych, wśród których znajdziemy szlifierki kątowe, mimośrodowe, oscylacyjne.
 • Odkurzacze akumulatorowe - w ofercie producent znajdziemy wiele rożnych odkurzaczy, do rożnych zastosowań, od pionowych do domu, poprzez wolnostojące do warsztatu z zaawansowaną filtracją, po bardzo kompaktowe odkurzacze samochodowe.

Narzędzia akumulatorowe marki Ryobi charakteryzują się wysoką jakością wykonania, wygodą użytkowania oraz długim czasem pracy na jednym naładowaniu akumulatora. Dzięki systemowi Ryobi ONE+ narzędzia te można zasilać jednym akumulatorem, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i miejsce w warsztacie czy w ogrodzie.

Seria RYOBI ONE+

Seria RYOBI ONE+ to linia narzędzi akumulatorowych, która została zaprojektowana z myślą o wygodzie i uniwersalności. Wszystkie narzędzia z serii Ryobi ONE+ są zasilane tym samym akumulatorem, co oznacza, że ​​użytkownik może korzystać z jednego akumulatora do różnych narzędzi, co jest bardzo wygodne i oszczędne. Seria ONE+ oferuje szeroki wybór narzędzi, w tym wiertarki, wkrętarki, szlifierki, pilarki, nożyce do żywopłotu, kosiarki i wiele innych. Każde narzędzie z serii ONE+ jest wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak regulacja prędkości, system bezpiecznego blokowania, łatwa wymiana końcówek i wiele innych. Najważniejszą zaletą serii RYOBI ONE+ jest to, że wszystkie narzędzia z serii są zgodne ze wszystkimi akumulatorami z serii ONE+. To oznacza, że można korzystać z jednego akumulatora do wielu narzędzi, co pozwala zaoszczędzić pieniądze i miejsce w warsztacie czy w ogrodzie. Dzięki temu użytkownik może z łatwością poszerzać swoją kolekcję narzędzi RYOBI ONE+ bez potrzeby kupowania dodatkowych akumulatorów i ładowarek.

 

ryobi - narzędzie one plus

 

Obecnie w skład serii Ryobi ONE+ wchodzi ponad 250 narzędzi. O ile nie są to wszytko różnego rodzaju narzędzia, to są to dedykowane narzędzia dla niemal każdej branży czy zastosowania, w wariantach które mają spełnić oczekiwania zgodne z potrzebami. Seria Ryobi ONE+ charakteryzuje się zieloną/seledynową barwą oraz rozbudowanemu systemowi zasilania, w które skład wchodzą baterie o pojemności od 1.3 do 9.0 Ah.

Seria Ryobi ONE+ HP

Nowością w rodzinie narzędzi RYOBI są narzędzia klasy HP - High Power. Narzędzia te mają oferować jeszcze większą moc, wydajniejsze silniki bezszczotkowe oraz lepszą wydajność zasilania bateryjnego, wydłużając czas pracy oraz zapewniając większą trwałość podczas pracy z dużym obciążeniem.

One+ HP to linia wzmocnionych elektronarzędzi bezprzewodowych zasilanych akumulatorowo. Produkty tej linii należą do standardowej - podstawowej serii bezprzewodowych urządzeń Ryobi ONE+ i wyróżniają się zwiększoną wydajnością, przystosowaną do zastosowań profesjonalnych.

 

ryobi - narzędzia hp

 

Ryobi Max Power

Seria wydajnych narzędzi akumulatorowych do ogrodu - Ryobi Max Power to nowa linia najwydajniejszych narzędzi ogrodowych producenta, które wykorzystują zasilanie bezprzewodowe o napięciu 36 V. W ofercie producenta w tej serii znajdziemy najbardziej wymagające elektronarzędzia, takie jak glebogryzarki, odśnieżarki kosiarki czy dmuchawy.

 

System przechowywania i organizacji Ryobi Link

Ryobi Link to nowość z 2023 roku. System organizacji przestrzeni i przechowywania Ryobi Link - to modułowe rozwiązanie, które znacznie ułatwi przechowywanie różnego rodzaju sprzętów, narzędzi, elektronarzędzi oraz akcesoriów w Twoim przydomowym warsztacie, garażu czy profesjonalnym warsztacie stolarskim.

 

ryobi - system przechowywania

 

Ryobi na Domitech.pl

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego (sklep z sekcją ogrodową) oraz sklepu internetowego z narzędziami - posiadamy szeroki wybór narzędzi ogrodowych i elektronarzędzi Ryobi dla domu i warsztatu. Oferowane przez nas narzędzia Ryobi - to pełnowartościowe, oryginalne produkty pochodzące z oficjalnej dystrybucji, które podlegają pełnej gwarancji producenta.

 

ryobi one plus ryobi max power ryobi link

Bezprzewodowe narzędzia
akumulatorowe Ryobi ONE+

Bezprzewodowe narzędzia
ogrodowe Ryobi Max Power

Modułowy system organizacji
przestrzeni Ryobi Link

 

pixel