Darmowa dostawa od 399,00 zł

Ryobi Max Power

2023-03-15
Ryobi Max Power

ryobi max power

System Ryobi Max Power oferuje wydajność i moc bez emisji spalin, niski poziom wibracji i hałasu. W połączeniu z wygodą i lekkością akumulatora, który pozwala również na prace ręczne, takie jak przycinanie żywopłotów czy koszenie trawy, pozwala na wykorzystanie najlepszych cech obydwu rozwiązań. Bez względu na to, czy akumulator 36V zasila kosiarkę, czy podkaszarkę, system MAX POWER to bardzo dobry wybór dla niezawodnego i bezprzewodowego ogrodnictwa.

Seria narzędzi akumulatorowych Ryobi Max Power

Akumulatory Ryobi w technologii Lithium+ to krok do przodu, jeśli chodzi o technologię i innowacje zasilania bezprzewodowego. Technologia IntelliCell odpowiedzialna za dostarczanie potrzebnej energii maszynom Ryobi Max Power - jest gwarancją trwałości i wydajności, starannie zamkniętą w konstrukcji akumulatora. Seria Ryobi Max Power to linia najmocniejszych urządzeń elektrycznych na zasilaniu akumulatorowym, wśród których znajdziemy najmocniejsze i najbardziej wymagające narzędzia ogrodowe, takie jak kosiarki, odśnieżarki, kosydmuchawy do liści czy pilarki łańcuchowe.

Akumulatory Ryobi Max Power

Wybierz jeden z dwóch akumulatorów High Energy do narzędzi MAX POWER i uzyskaj doskonałą moc i wydajność we wszystkich pracach na zewnątrz. Przecinaj kłody za pomocą nowej piły łańcuchowej MAX POWER i wykonuj 120 cięć (15 cm grubości) za pomocą NOWEGO akumulatora o wysokiej mocy 9,0 Ah. System MAX POWER od Ryobi to inteligentny wybór dla niezawodnego bezprzewodowego ogrodnictwa. Minęły już czasy, kiedy do dużych przestrzeni używało się spalinowych rozwiązań. NOWA kosiarka MAX POWER 51cm ścina 1700m² trawy za pomocą nowego akumulatora High Energy 9.0 Ah. Jest to wielkość 6,5 pełnych boisk tenisowych.

Akumulatory MAX POWER Lithium + 36V wykonane są w technologii IntelliCell, co oznacza, że wyjątkowo zarządzają własną energią, aby zapewnić optymalną wydajność i czas pracy dowolnego narzędzia i zastosowania.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2023

Polecane

pixel