Darmowa dostawa od 99,00 zł

Porównania narzędzi

Top 10 wiertarko-wkrętarki do 300 zł - polecane modele
Czy do 300 zł znajdziemy wiertarko-wkrętarkę z zestawem zasilającym? Sprawdź nasze zestawienie polecanych modeli wiertarko-wkrętarek do 300 zł! W zestawieniu znajdziemy narzędzia sieciowe oraz akumulatorowe, w tym przy "odrobinie szczęścia" bezprzewodowe modele wraz z akumulatorem i ładowarką!
Czytaj więcej
Akumulatorowa dmuchawa ogrodowa do liści do 1000 zł
Sprawdź polecane modele dmuchaw ogrodowych z zasilaniem akumulatorowym. W zestawieniu prezentujemy wydajne i nowoczesne dmuchawy akumulatorowe wyposażone w zestaw zasilający lub narzędzia w wersji solo, których cena pozwala na zakup akumulatora i ładowarki w cenie do 1000 zł.
Czytaj więcej
Polecane pilarki tarczowe do 600 zł
Poszukujesz praktycznej i niezawodnej pilarki tarczowej, która zapewni szybkie, precyzyjne, niezawodne cięcie drewna i nie nadwyręży przy tym portfela? Sprawdź nasze polecane pilarki tarczowe do 600 zł!
Czytaj więcej
Młotowiertarka do 600 zł - zestawienie polecanych modeli

Młotowiertarka to narzędzie do wiercenia, umożliwiające skuteczną pracę z niemal każdym materiałem, oferując szybkie wykonywanie otworów oraz skuteczność podczas drobnych prac wyburzeniowych. Sprawdź nasze polecane modele młotowiertarek sieciowych z mocowaniem SDS Plus w cenie do 600 zł.

Czytaj więcej
pixel