Darmowa dostawa od 399,00 zł

Metabo

Metabo na blogu narzędziowym Domitech.pl. Zobacz co nowego pojawi się w ofercie marki Metabo, sprawdź zapowiedzi nowych produktów i porównania elektronarzędzi.

Technologia Metabo LiHD

Technologia Metabo LiHD (Lithium-ion High Density) to technologia baterii litowo-jonowych opracowana przez firmę Metabo. Jest to znaczący krok naprzód w dziedzinie akumulatorów do bezprzewodowych elektronarzędzi. Metabo LiHD zapewnia większą moc, dłuższą pracę i lepszą wytrzymałość.

Czytaj więcej
Metabo LiHD Partner
Program LiHD Partner to wyznacznik ścisłej współpracy dystrybutora oraz producenta. Domitech należy do grona partnerów Metabo LiHD Partner, dzięki czemu klienci naszego sklepu mogą liczyć na wiele korzyści, w tym najlepsze warunki zakupu oraz opieki przed i po zakupowej.
Czytaj więcej
Metabo Cordless Alliance System (CAS)
Metabo Cordless Alliance System (CAS) to innowacyjny system akumulatorowy opracowany przez firmę Metabo, który zapewnia pełną kompatybilność między maszynami, akumulatorami i ładowarkami różnych producentów narzędzi akumulatorowych.
Czytaj więcej
Metabo Full Service

Usługa Full-Service zapewnia kompleksową ochronę dzięki rzetelnie obliczonym zryczałtowanym stawkom serwisowym. Wszystkie koszty naprawy w ciągu do 3 lat są w ten sposób całkowicie pokryte, również materiały eksploatacyjne. Usługa Full-Service zostaje natychmiast zawarta po zakupie maszyny Metabo oraz jej zarejestrowaniu przy wykorzystaniu kodu usługi Full-Service.

Czytaj więcej
Metabo Powermaxx
Metabo PowerMaxx to linia kompaktowych, bezprzewodowych narzędzi elektrycznych produkowanych przez firmę Metabo. Ta seria jest znana z oferowania narzędzi o wysokiej wydajności, które są jednocześnie lekkie i łatwe w obsłudze
Czytaj więcej
pixel