Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Robot koszący

( ilość produktów: 86 )

Roboty koszące samodzielnie uruchamiają się o wyznaczonej porze i rozpoczynają wcześniej zaprogramowaną pracę, a w przypadku rozładowania akumulatora samodzielnie wracają do stacji dokującej. Nowoczesne roboty koszące poradzą sobie zarówno na idealnie gładkim i równym trawniku, jak i na terenie naszpikowanym niewielkimi nierównościami czy też trudno dostępnymi miejscami. Roboty koszące to innowacja, która pomaga nam zaoszczędzić cenny czas i zmniejszyć wysiłek.

Robot koszący Indego - montaż + garaż GRATIS

Roboty koszące w sklepie:

Robot koszący - co to?

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pielęgnacja trawnika staje się prosta i przyjemna. Innowacyjne urządzenia, jakimi są roboty koszące, wprowadzą prawdziwą rewolucję w Twoim ogrodzie, przejmując obowiązek samodzielnej opieki nad trawnikiem. Ogród to miejsce, w którym wypoczywamy po pracy, dlatego ważna jest jego odpowiednia pielęgnacja. Poza drzewkami, krzewami i kwiatami warto zadbać również o sam trawnik, którego w ogrodzie jest najwięcej. W Domitech Sklep i Serwis znajdziesz wysokiej jakości roboty koszące, dzięki którym nie będziesz musiał kosić trawnika za pomocą standardowej kosiarki, w efekcie czego zaoszczędzisz czas i siły. Roboty koszące to odpowiedniki robotów sprzątających, które posiadamy w naszych domach i powoli zyskują taką samą popularność. Jednakże przed zakupem robota koszącego musimy zastanowić się, czego potrzebuje nasz ogród.

Robot koszący to narzędzie akumulatorowe, wyposażone w niewielkiej średnicy system tnący, napęd oraz kluczową w tym rodzaju narzędzi elektronikę sterującą, które zapewniają pełną automatyzację procesu strzyżenia trawnika, pozwalając na niema bezobsługową pielęgnację trawy w Twoim ogrodzie. Roboty koszące zapewniają możliwość dostosowania ich zakresu, czasu i częstotliwości pracy, samoczynnie wracając do stacji ładującej.

 

roboty koszące

Robot koszący Stihl, model RMI 422

 

Jak działa robot koszący?

Roboty koszące działają na zasadzie automatycznego przemieszczania się po zdefiniowanym obszarze trawnika, dzięki czujnikom i systemowi nawigacji GPS lub ograniczeniom ustanowionym przez przewody graniczne zakopane lub ułożone na powierzchni ziemi. Po aktywacji, robot porusza się według zaprogramowanego schematu, równomiernie kosząc trawę za pomocą wbudowanych ostrzy. Inteligentne algorytmy pozwalają mu omijać przeszkody i wracać do stacji dokującej w celu ładowania baterii, kiedy to jest potrzebne. Użytkownik może zdalnie sterować robotem i dostosowywać ustawienia pracy, takie jak harmonogram koszenia, za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki tym technologiom, robot koszący minimalizuje potrzebę interwencji człowieka i utrzymuje trawnik w idealnym stanie przez cały sezon.

W ofercie naszego sklepu mamy kilka modeli nowoczesnych robotów koszących, które w odróżnieniu od pierwszych kosiarek automatycznych - rozwijane są w technologii smart. Pierwsze koncepcyjne i mało popularne w czasie swojej premiery roboty koszące wykorzystywały proste mechanizmy, niepozornie automatyzowały prace w ogrodzie. Nowoczesne roboty koszące dostępne obecnie na rynku, to intensywnie rozwijane technologie, które zapewniają najnowocześniejsze udogodnienia oraz możliwości.

Dla kogo robot koszący?

Robot koszący jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę i efektywność w pielęgnacji ogrodu, a nie mają czasu lub nie chcą spędzać wielu godzin na koszeniu trawy. Jest to szczególnie przydatne dla właścicieli średnich i dużych powierzchni trawnikowych, gdzie ręczne koszenie może być bardzo czasochłonne. Automatyczne kosiarki są również doskonałym wyborem dla osób starszych lub tych z ograniczeniami fizycznymi, które mogą mieć trudności z obsługą tradycyjnych kosiarek. Dodatkowo, roboty koszące są przyjazne dla środowiska, ponieważ zazwyczaj są zasilane energią elektryczną, co redukuje emisję spalin.

 

kosiarka automatyczna 

Kosiarka automatyczna Bosch, model Indego M 700

 

Robot koszący - na co zwrócić uwagę

Podczas zakupu robota koszącego należy zwrócić uwagę na obsługiwaną powierzchnię strzyżenia jest to niezwykle istotna kwestia, gdyż świadczy o funkcjonalności robota koszącego i jego zastosowaniu w przypadku naszego ogrodu. Równie ważny, co powierzchnia, jest jego układ innego robota powinniśmy wybrać do ogrodu o regularnym kształcie i innego do ogrodu, w którym występują przewężenia, ścieżki, pagórki i inne przeszkody. Na rynku istnieje wiele modeli o różnym przeznaczeniu, musimy więc wybrać taki, który poradzi sobie z warunkami przestrzennymi.

Kolejna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę, jest czas pracy robota koszącego od tego aspektu zależy, czy wybrany przez nas robot koszący zdoła skosić trawnik na całej powierzchni naszego ogrodu, czy pracę będzie trzeba rozłożyć w czasie. W przypadku, gdy pracę należałoby podzielić na kilka sesji, na przykład przez wielkość ogrodu, duże znaczenie ma szybkość ładowania się akumulatorów każdemu z nas zależy na tym, aby dana praca została wykonana jak najprędzej. W ofercie Domitech Sklep i Serwis znajdują się modele o różnym czasie ładowania akumulatorów, spośród których każdy znajdzie ten odpowiadający jego potrzebom.

Jeżeli nasz dom znajduje się w okolicy, gdzie należy zachować ciszę bądź z różnych powodów mamy zamiar wysyłać robot koszący do pracy w godzinach późnych i nocnych, to dobrze jest wybrać ten model, którego działanie nie jest zbyt głośne.

 

robot koszący

Robot koszący Bosch, model Indego S+ 500

 

Dlaczego warto postawić na markowy robot koszący (kosiarkę automatyczną)?

Wybór markowego robota koszącego, czyli kosiarki automatycznej, przynosi szereg korzyści, które mogą znacząco ułatwić pielęgnację ogrodu. Przede wszystkim, renomowane marki często oferują zaawansowaną technologię i wyższą niezawodność, co przekłada się na dokładniejsze i bardziej efektywne koszenie. Takie urządzenia zazwyczaj są wyposażone w inteligentne systemy nawigacji i adaptacji do różnorodnych warunków terenowych, co pozwala na lepsze pokrycie powierzchni i unikanie przeszkód. Dodatkowo, markowe kosiarki automatyczne często posiadają lepsze wsparcie techniczne i serwis gwarancyjny, co jest kluczowe w przypadku potrzeby naprawy czy regularnego serwisowania. Warto też wspomnieć o aspektach takich jak dłuższa żywotność baterii i cichsza praca, co poprawia komfort użytkowania. Inwestycja w markowy robot koszący to również często dostęp do nowoczesnych funkcji, jak aplikacje mobilne umożliwiające zdalne sterowanie i monitorowanie pracy urządzenia, co dodatkowo zwiększa jego funkcjonalność i ułatwia dbanie o idealnie przystrzyżony trawnik.

W naszym sklepie znajdziesz roboty koszące/kosiarki automatyczne takich producentów jak:

 

kosiarka automatyczna

Robot koszący Stiga, model STIG G600

 

Robot koszący w sklepie Domitech

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklepu z narzędziami - posiadamy szeroki wybór najbardziej nowoczesnych technologicznie robotów koszących, takich producentów jak Gardena, Stihl, Stiga czy modele marki Worx. Wszystkie roboty koszące w naszej ofercie to oryginalne produkty, pochodzące z oficjalnej dystrybucji, które podlegają pełnej gwarancji producenta. Kupując w naszym sklepie masz swobodę wyboru dogodnej metody dostawy oraz formy płatności, w tym możliwość zakupu narzędzi i urządzeń ogrodowych na korzystne raty.

 

robot koszący

Robot koszący Gardena, model Sileno Life 15101

 

Robot koszący - gwarancja i serwis

Roboty koszące dostępne w naszej ofercie to wyłącznie oryginalne produkty pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlejące pełnej gwarancji producenta. Kupując robot ogrodowy z naszej oferty - masz pełną ochronę gwarancyjną na zakupione produkty, zgodnie z zasadami i na warunkach producenta. Domitech oferuje również usługi naprawcze i serwisowe, dzięki czemu - jeżeli posiadany przez Ciebie root koszący uległ awarii - skontaktuj się z naszym działem serwisu, a szybko wycenimy koszt naprawy, lub sprowadzimy dla Ciebie oryginalne części zamienne/serwisowe.

pixel