Darmowa dostawa od 399,00 zł

Robot koszący

( ilość produktów: 74 )

Roboty koszące samodzielnie uruchamiają się o wyznaczonej porze i rozpoczynają wcześniej zaprogramowaną pracę, a w przypadku rozładowania akumulatora samodzielnie wracają do stacji dokującej. Nowoczesne roboty koszące poradzą sobie zarówno na idealnie gładkim i równym trawniku, jak i na terenie naszpikowanym niewielkimi nierównościami czy też trudno dostępnymi miejscami. Roboty koszące to innowacja, która pomaga nam zaoszczędzić cenny czas i zmniejszyć wysiłek.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii pielęgnacja trawnika staje się prosta i przyjemna. Innowacyjne urządzenia, jakimi są roboty koszące, wprowadzą prawdziwą rewolucję w Twoim ogrodzie, przejmując obowiązek samodzielnej opieki nad trawnikiem.

Ogród to miejsce, w którym wypoczywamy po pracy, dlatego ważna jest jego odpowiednia pielęgnacja. Poza drzewkami, krzewami i kwiatami warto zadbać również o sam trawnik, którego w ogrodzie jest najwięcej. W Domitech Sklep i Serwis znajdziesz wysokiej jakości roboty koszące, dzięki którym nie będziesz musiał kosić trawnika za pomocą standardowej kosiarki, w efekcie czego zaoszczędzisz czas i siły. Roboty koszące to odpowiedniki robotów sprzątających, które posiadamy w naszych domach i powoli zyskują taką samą popularność. Jednakże przed zakupem robota koszącego musimy zastanowić się, czego potrzebuje nasz ogród.

Jak działa robot koszący?

W ofercie naszego sklepu mamy kilka modeli nowoczesnych robotów koszących, które w odróżnieniu od pierwszych kosiarek automatycznych - rozwijane są w technologii smart. Pierwsze koncepcyjne i mało popularne w czasie swojej premiery roboty koszące wykorzystywały proste mechanizmy, niepozornie automatyzowały prace w ogrodzie.

Nowoczesne roboty koszące dostępne obecnie na rynku, to intensywnie rozwijane technologie, które zapewniają najnowocześniejsze udogodnienia oraz możliwości.

Robot koszący to narzędzie akumulatorowe, wyposażone w niewielkiej średnicy system tnący, napęd oraz kluczową w tym rodzaju narzędzi elektronikę sterującą, które zapewniają pełną automatyzację procesu strzyżenia trawnika, pozwalając na niema bezobsługową pielęgnację trawy w Twoim ogrodzie.

Roboty koszące zapewniają możliwość dostosowania ich zakresu, czasu i częstotliwości pracy, samoczynnie wracając do stacji ładującej.

Robot koszący - na co zwrócić uwagę

Podczas zakupu robota koszącego w Domitech Sklep i Serwis należy zwrócić uwagę na obsługiwaną powierzchnię strzyżenia jest to niezwykle istotna kwestia, gdyż świadczy o funkcjonalności robota koszącego i jego zastosowaniu w przypadku naszego ogrodu. Równie ważny, co powierzchnia, jest jego układ innego robota powinniśmy wybrać do ogrodu o regularnym kształcie i innego do ogrodu, w którym występują przewężenia, ścieżki, pagórki i inne przeszkody. Na rynku istnieje wiele modeli o różnym przeznaczeniu, musimy więc wybrać taki, który poradzi sobie z warunkami przestrzennymi.

Kolejna kwestia, na którą warto zwrócić uwagę, jest czas pracy robota koszącego od tego aspektu zależy, czy wybrany przez nas robot koszący zdoła skosić trawnik na całej powierzchni naszego ogrodu, czy pracę będzie trzeba rozłożyć w czasie. W przypadku, gdy pracę należałoby podzielić na kilka sesji, na przykład przez wielkość ogrodu, duże znaczenie ma szybkość ładowania się akumulatorów każdemu z nas zależy na tym, aby dana praca została wykonana jak najprędzej. W ofercie Domitech Sklep i Serwis znajdują się modele o różnym czasie ładowania akumulatorów, spośród których każdy znajdzie ten odpowiadający jego potrzebom.

Jeżeli nasz dom znajduje się w okolicy, gdzie należy zachować ciszę bądź z różnych powodów mamy zamiar wysyłać robot koszący do pracy w godzinach późnych i nocnych, to dobrze jest wybrać ten model, którego działanie nie jest zbyt głośne.

Biorąc pod uwagę wymienione czynniki, zakup robota koszącego z oferty Domitech Sklep i Serwis, stanie się o wiele bardziej świadomy, co przełoży się bezpośrednio na zadowolenie z zakupu.

Robot koszący - gwarancja i serwis

Roboty koszące dostępne w naszej ofercie to wyłącznie oryginalne produkty pochodzące z oficjalnej dystrybucji i podlejące pełnej gwarancji producenta. Kupując robot ogrodowy z naszej oferty - masz pełną ochronę gwarancyjną na zakupione produkty, zgodnie z zasadami i na warunkach producenta.

Domitech oferuje również usługi naprawcze i serwisowe, dzięki czemu - jeżeli posiadany przez Ciebie root koszący uległ awarii - skontaktuj się z naszym działem serwisu, a szybko wycenimy koszt naprawy, lub sprowadzimy dla Ciebie oryginalne części zamienne/serwisowe.

Robot koszący w sklepie Domtiech

W ofercie naszego sklepu stacjonarnego oraz internetowego sklepu z narzędziami - posiadamy szeroki wybór najbardziej nowoczesnych technologicznie robotów koszących, takich producentów jak Gardena, Stihl, Stiga czy modele marki Worx. Wszystkie roboty koszące w naszej ofercie to oryginalne produkty, pochodzące z oficjalnej dystrybucji, które podlegają pełnej gwarancji producenta.

 

pixel