Reklamacje

Co zrobić, gdy przesyłka jest uszkodzona?


Dostawa kurierem:

Dostawa do paczkomatu:

 

proces pakowania
.
.

Co zrobić, gdy zakupiony produkt uległ awarii?

  1. Zgłoszenie w Autoryzowanym Serwisie Producenta
    Zwykle najszybszym sposobem realizacji roszczeń z tytułu gwarancji jest zgłoszenie wad w Autoryzowanym Serwisie Producenta. Na stronie producenta znajdziesz dokładny opis procedury oraz dane kontaktowe do serwisu (numer telefonu, e-mail oraz adres siedziby). Możesz je otrzymać także od nas, pisząc na reklamacje@domitech.pl. Poniżej do topowych producentów, gdzie zachęcamy o ubieganie się o zgłoszenie wad z tytułu gwarancji:


    Serwis: DeWALT Serwis Bosch Serwis Fein Serwis Festool Serwis Gardena Serwis Makita Serwis Metabo Serwis Stanley  Lavor Serwis Ryobi Serwis Stiga Serwis  2. Reklamacja gwarancyjna w naszym sklepie internetowym
    Uwaga! Wysyłając przesyłkę - opakowanie tylko takie, aby była odpowiednia ochrona towaru podczas transportu, jeśli kupiony został zestaw to wystarczy odesłać tylko jego wadliwy element zestawu.

Przebieg reklamacji
.
Decyzja

Zwiń

Zwroty - procesZgodnie z prawem Klient może odstąpić od umowy w ciągu 14 dni kalendarzowych bez podania przyczyny. Możesz zwrócić produkty, które nie noszą śladów użytkowania, montażu i posiadają opakowanie producenta. Nie wymagamy odsyłania towaru w naszych kartonach, wystarczy dowolne opakowanie, które zapewni bezpieczny transport do firmy domitech.pl. Koszt wysyłki zwrotu ponosi Klient.Istnieją pewne wyjątki od naszej 14-dniowej polityki zwrotów, które są szczegółowo opisane poniżej:
- Ze względów higienicznych wszelka odzież intymna, taka jak skarpety - prosimy o przemyślane zakupy,
- Bony upominkowe,
- Produkty otrzymane ponad 14 dni temu,
- Produkty zwrócone w niezadowalającym stanie.Należy pamiętać, że zastrzegamy sobie prawo do odmowy zwrotu, jeśli uważamy, że celem był obrót akcjami/odsprzedaż, a nie użytek osobisty.
Zwracane produkty podlegają kontroli działu zwrotów i przed przyjęciem zostają ocenione przez jednego z naszych specjalistów, aby upewnić się, że spełniają kryteria określone przez powyższe zasady. Należy pamiętać, że jeśli zwrócisz produkty wbrew tym zasadom, nie będziemy w stanie zrealizować zwrotu kosztów. W takich okolicznościach skontaktujemy się z Tobą.

Nie możemy również zaoferować wymiany za niechciane przedmioty. Wszystkie zwroty kosztów zostaną wykonane zgodnie z pierwotną metodą płatności na zamówieniu. Zwrot kosztów następuje w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotu przez nasz magazyn. Nie ma to wpływu na Twoje prawa ustawowe.

Przesyłki wysłane do paczkomatu lub za pobraniem, nie są przez nas odbierane.

Darmowa dostawa od 399,00 zł

Piły i siekiery survivalowe

( ilość produktów: 20 )

Piły i siekiery survivalowe to kompaktowe narzędzia do survivalu i turystyki, umożliwiające szybką i skuteczną pracę z drewnem. Niewielkie wymiary i niska waga pozwalają wygodnie przenosić je w plecaku, a specjalistyczna konstrukcja przekłada się na wysoką efektywność działania. Pozwalają one znacznie przyspieszyć czynności związane z przygotowywaniem zapasu drewna na ognisko czy budową szałasu.

Czym są siekiery survivalowe?

Siekierki survivalowe to narzędzia służące do rąbania i ciosania drewna. Cechują się niewielkim rozmiarem i stosunkowo niską wagą, zazwyczaj nieprzekraczającą 1 kg, dzięki czemu można łatwo przenosić je w plecaku lub przytroczyć na zewnątrz. Toporki survivalowe to wszechstronne narzędzia, których zakres zastosowań jest znacznie rozleglejszy niż w przypadku zwykłych siekier.

 

Piły survivalowe - co to jest?

Piła survivalowa cechuje się przede wszystkim kompaktową, składaną konstrukcją. Jest lekka i nie zajmuje wiele miejsca, co pozwala na zabieranie jej nawet na wypady z ograniczonym ekwipunkiem. Brzeszczot piły survivalowej charakteryzuje się dużymi zębami, odpowiednimi do cięcia zarówno mokrego, jak i suchego drewna. Często spotykaną cechą jest japoński układ zębów, przy którym cięcie następuje w wyniku ruchu ciągnącego (do siebie).

  

Składana piła survivalowa, model Fiskars SW73

  

Zastosowanie pił i siekier survivalowych

Piły i siekiery survivalowe nadają się do wielu różnorodnych zastosowań - od pozyskiwania drewna po budowę prostych konstrukcji z gałęzi. Najlepsze efekty daje korzystanie z obu tych narzędzi, pozwalające na efektywne wykorzystanie zalet każdego z nich.

Piły survivalowe - jakie ma przeznaczenie?

Najważniejszym zastosowaniem piły survivalowej jest przygotowywanie drewna na ognisko. Pozwala ona wyciąć suche, martwe drzewka o niewielkiej średnicy i sprawnie podzielić je na mniejsze kawałki. Dzięki dużym, agresywnym zębom praca przebiega szybko pomimo niewielkiej długości brzeszczotu. Piła survivalowa przyda się także do przycinania gałęzi podczas budowy szałasu czy konstruowania prostego rożna. Pozwoli też wykonać precyzyjne nacięcia przy wytwarzaniu kilkustopniowych wieszaków nad palenisko.

Siekiera survivalowa - do czego?

Siekiera survivalowa to narzędzie o wszechstronnym zastosowaniu. Umożliwia szybkie oczyszczenie powalonych drzew z mniejszych gałęzi i sprawne porąbanie polan na mniejsze kawałki. Jest też odpowiednim narzędziem do przygotowania drobnych szczapek na ognisko, a w przypadku utraty noża poradzi sobie także z cięciem i struganiem. Siekierka survivalowa pozwala również na szybkie i efektywne ociosywanie, co sprawia, że możesz przy jej pomocy przygotować np. improwizowane szpilki do odciągów tarpa lub kołki stabilizujące różnego rodzaju konstrukcje. Dodatkową funkcją toporków survivalowych jest możliwość używania ich w charakterze młotka - za pomocą obucha wbijesz między innymi paliki do ekranu cieplnego.

 

Siekiera do survivalu, model Fiskars X7

 

Piła i siekiera survivalowa - jak wybrać?

Podczas wyboru piły i siekiery survivalowej należy wziąć pod uwagę przede wszystkim planowane zastosowania.

Wybór piły survivalowej

W przypadku pił warto wziąć pod uwagę parametry, takie jak długość brzeszczotu, stal, z którego został wykonany oraz możliwość zablokowania ostrza. Podczas wypraw, na których priorytetem jest szybkie przemieszczanie się i niska waga ekwipunku, najlepszym rozwiązaniem będą niewielkie piły o jak najlżejszej konstrukcji. Większe piły sprawdzą się podczas stacjonarnego obozowania lub zimowych wypadów, kiedy wymagane jest przerobienie dużej ilości drewna. Optymalnym wyborem o wszechstronnym zastosowaniu będzie np. model Bahco 396-LAP z brzeszczotem zabezpieczonym powłoką antykorozyjną.

Jak dobrać siekierę do survivalu?

Siekiera do survivalu to narzędzie, dla którego kluczowa jest niska waga i niewielki rozmiar. Toporek powinien być łatwy w transporcie, możliwy do przytroczenia na zewnątrz plecaka lub zamocowania na pasku. Warto zdecydować się na model z krawędzią tnącą umożliwiającą nie tylko rąbanie, ale także skuteczne cięcie. Istotny jest także obuch, który może służyć w charakterze młotka pozwalając na skuteczne wbijanie. Podczas pracy w terenie dobrze sprawdzi się siekiera o stylisku wykonanym z tworzyw sztucznych, odpornych na szkodliwe działanie wilgoci. Jednym z modeli najchętniej wybieranych przez osoby związane z survivalem jest Fiskars X7.

 

Piły i siekiery survivalowe w Domitech.pl

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju piły i siekiery survivalowe wiodących producentów. Do wyboru są modele o różnej wielkości, dzięki czemu możesz łatwo dobrać sprzęt odpowiadający Twoim potrzebom. Składając zamówienie w sklepie Domitech możesz wybrać najdogodniejszą formę płatności i sposób dostawy i masz gwarancję najwyższej jakości obsługi.

pixel