Darmowa dostawa od 399,00 zł

Wiertła SDS Plus

( ilość produktów: 397 )

Wiertła SDS Plus to idealne do wiercenia otworów w trudnych materiałach wiertła, specjalny osprzęt wiertarski, powszechnie wykorzystywany w budownictwie i przemyśle. Wyposażone w specjalne mocowanie wiertło SDS Plus jest akcesorium oferującym zaawansowaną wydajność i trwałość do pracy z funkcją udaru w betonie.

wiertła sds plus

 

Wiertła SDS Plus - cechy szczególne i zastosowanie

Wiertła SDS Plus są idealne do wiercenia otworów w trudnych materiałach, takich jak beton, cegła czy kamień. Dzięki specjalnemu systemowi mocowania, wiertła łatwo i szybko można wymieniać, co przyspiesza pracę i eliminuje konieczność korzystania z dodatkowych narzędzi.

Wiertła SDS Plus charakteryzują się solidną konstrukcją i wysoką jakością wykonania. Wykorzystując zaawansowane technologie i trwałe materiały, wiertła SDS z mocowaniem typu "Plus" są odporne na duże obciążenia i zapewniają długą żywotność.

Cechy szczególne

  • Specjalne mocowanie SDS Plus: Wiertła SDS Plus posiadają specjalne mocowanie, które zapewnia łatwość wymiany osprzętu, pewność mocowania lecz ogranicza zastosowanie do narzędzi z tym samym systemem.
  • Wytrzymałe materiały: Wierteł SDS Plus używa się w najbardziej wymagających pracach wiertarskich, takich jak wiercenie w betonie czy cegle. Dlatego wiertła SDS Plus wykonane są wytrzymałych materiałów, które zapewniają im trwałość i odporność.
  • Efektywność wiercenia z udarem: Wiertła SDS Plus to bardzo wytrzymałe akcesoria, przystosowane do stosowania z młotowiertarkami, czyli wiertarkami z funkcją udaru.
  • Różnorodność rozmiarów: Wśród wierteł SDS Plus znajdziemy setki różnych wierteł, o różnych rozmiarach, różniące się długością całkowitą, długością robocza, szerokością - średnicą roboczą oraz materiałach z których są wykonane.
  • Zastosowania w różnych branżach: Wierteł SDS Plus używa się w wielu branżach, takich jak budownictwo, instalacje sanitarno-elektryczne, montaż konstrukcji czy prace remontowe. Są one niezastąpione przy wierceniu otworów w betonie, cegle, kamieniu i innych twardych materiałach.

 

Wiertło SDS Plus - zastosowanie

Wiertła SDS Plus są wykorzystywane w różnych dziedzinach, takich jak budownictwo, instalacje sanitarno-elektryczne czy konstrukcji. Wiertła SDS Plus do akcesoria do stosowania przy pomocy młotowiertarki SDS Plus, umożliwiając szybkie i precyzyjne wiercenie otworów. Wiertło tego typu nie może być wykorzystane przez młotowiertarki z systemem SDS Max.

Dzięki swojej skuteczności i trwałości, wiertła SDS Plus są niezastąpionym narzędziem dla profesjonalistów, którzy wymagają efektywnych narzędzi do wiercenia w twardych materiałach.

pixel