Darmowa dostawa od 399,00 zł

Kosiarka Makita

( ilość produktów: 40 )

Kosiarki Makita wyprodukowane przez japońskiego producenta to doskonały wybór dla osób, które stawiają na wytrzymałe i lekkie konstrukcje, które pozwolą na szybkie i dokładne koszenie trawy w naszym ogrodzie. Producent dokłada wszelkich starań, żeby każda kosiarka Makita spełniała nasze oczekiwania względem idealnie przystrzyżonej trawy. Sprawdź poniższą ofertę tego producenta i zdecyduj, która kosiarka spełni Twoje oczekiwania.

Kosiarka Makita - jakie zasilanie wybrać

Kosiarki Makita oferują trzy warianty zasilania, które pozwalają dostosować się urządzeniom do różnych potrzeb użytkowników. W zależności od rozmiaru naszego ogrodu oraz jego ukształtowania będziemy musieli postawić na dany typ zasilania elektronarzędzia. Kosiarka Makita może być zasilana sieciowo (elektryczna), jednak podczas jej obsługi będziemy ograniczeni przewodem, który czasami będzie potrzebować przedłużacza. Dodatkowo podczas pracy urządzenia możemy nieświadomie najechać na niego, co skończy się jego uszkodzeniem. Następnym sposobem zasilania jest wersja akumulatorowa, która dzięki pozbyciu się okablowania może swobodnie poruszać się po całym ogrodzie. Tutaj jednak dochodzi konieczność ładowania ogniw akumulatorowych. Dużymi atutami takiego narzędzia jest stosunkowo cicha praca oraz niska waga. Kosiarki Makita mogą również być napędzane za pomocą benzyny (spalinowe), które również są bardzo wydajne i nie mają ograniczenia przez brak prądu lub długość przewodu. Dla małych ogrodów możemy skorzystać z tańszych kosiarek zasilanych sieciowo, natomiast w przypadku większych ogrodów, warto, jest jednak postawić na kosiarkę Makita zasilaną z baterii lub wersji spalinowej.

     

Na jakie parametry kosiarki Makita zwracać uwagę

Wybór kosiarki Makita bardzo często będzie określony przez powierzchnię, na której będzie dane jej pracować. Wielkość ogrodu ma tutaj kluczowe znaczenie - zwłaszcza przy wyborze kosiarek zasilanych akumulatorami. Do obszerniejszych ogrodów będzie potrzebna bateria z większą pojemnością. Jeżeli nasza kosiarka Makita będzie zasilana sieciowo, warto, jest przyjrzeć się długości przewodu. Bez względu, jakie zasilanie wybierzemy, kluczowymi parametrami będą:

  • wysokość oraz szerokość koszenia to parametry, od których zależeć będzie efekt finalny skoszonej trawy oraz do jakiej długości zostanie ona przycięta
  • manewrowość to parametr, który pozwoli dopasować kosiarkę do naszego ogrodu
  • pojemność kosza na odpady to parametr, który odpowiada za to, jak dużą część ogrodu skosimy bez opróżniania pojemnika
  • ergonomia i masa urządzenia to parametry, które zapewnią wygodę i komfort podczas użytkowania.
  • mulczowanie to parametr, który zapewni naturalny nawóz dla twojego ogrodu
     
 

Kosiarki Makita z napędem oraz inne funkcje, jakie oferuje producent

Kosiarki Makita mogą być wyposażone w różne technologie, które poprawią wygodę i jakość naszej pracy. Technologia XPT w kosiarkach tego producenta pozwoli na pracę nawet przy wilgotnej trawie. Narzędzia japońskiego producenta wyposażone są w wielostopniową regulację wysokości koszenia, która pozwoli na dopasowanie długości źdźbeł. Producent w swojej ofercie posiada również kosiarki Makita z napędem, który ułatwia prowadzenie elektronarzędzia. Część mocy przekładana jest na napędzanie kół, dzięki czemu urządzenia samoczynnie porusza się do przodu. Kosiarka Makita wyposażona również jest w trzy funkcje, które zapewnią cięcie, zbieranie oraz mulczowanie.
     

Domitech poleca Kosiarki Makita

Sklep i serwis elektronarzędzi Domitech jako oficjalny dystrybutor posiada w swojej ofercie kosiarki Makita, które objęte są gwarancją producencką, dzięki której użytkownik może skupić tylko i wyłącznie na swojej pracy. Nasi konsultanci pomogą wybrać odpowiednią kosiarkę do Twojego ogrodu. Stawiając na kosiarki Makita w Domitech.pl, zyskujesz pewny i udany zakup elektronarzędzia ogrodowego.
 

 

pixel