Darmowa dostawa od 99,00 zł

Wiertarka udarowa Dewalt

( ilość produktów: 10 )

Wiertarka udarowa Dewalt jest elektronarzędziem sieciowym, które nadaje się do wiercenia w różnych materiach takich jak drewno, beton, metal czy nawet kamień i ceramika. Wiertarki udarowe Dewalt to sprawdzony wybór, który zapewni dużą wydajność trwałość oraz niezawodność podczas prac na potrzeby indywidualne lub profesjonalne.

Wiertarka udarowa Dewalt

Budowa wiertarki udarowej w niewielkim stopniu rożni się od standardowej wiertarki. Narzędzie przez mechanizm udaru jest stosunkowo dłuższe i w zależności od modelu - wyposażone jest w przełącznik do sterowania udarem (włączenie/wyłączenie).

Wiertarki udarowe Dewalt - zastosowanie

Wiertarki udarowe Dewalt to uniwersalne narzędzia które mogą służyć do wiercenia w różnych materiałach. Narzędzia te oferują pracę z udarem, co pozwala na skuteczne wiercenie w twardych materiałach.

Czym się różni wiertarka udarowa Dewalt od młotowiertarki?

Wiertarka udarowa Dewalt różni się od młotowiertarki Dewalt przede wszystkim uchwytem narzędziowym. Akcesoria młotowiertarek mocowane są w systemie SDS plus lub max, gdzie w przypadku wiertarek udarowych - korzystamy ze standardowego i uniwersalnego mocowania akcesoriów z uchwytem cylindrycznym lub HEX.

pixel